Це вірус якийсь зараз, чи що? Дитині 1 рік, вчора на ніч піднялась температура 38.6, а зранку була вже 39.5, ні соплів ні кашлю, погано збивається, можливо в когось було таке недавно?
Ответ дляЕрмолайчик
Добробут, Київ. Не знаю в якому Ви місті.
Київ
Ответ дляЕрмолайчик
Добробут виїзд на дом 2120 грн
Ермолайчик• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
Добробут виїзд на дом 2120 грн
Ну так. Я давно викликала було дешевше, але також дорого.
Ответ дляНаталья-2d85
А температура добре збивається? Чи тримається?
Погано, після 39,5, збилась за 4 години до 38
Ответ дляЕлена-2e06
Писала своєму лікарю, сказала здати сечу, бо це може бути і ковід і захворювання сечостатевої системи, але я не можу ту сечу зібрати, на горщик ще не сідає, дивно що сказала, що кров не потрібно
Есть спец пакетики мочеприемники в апьеке для мальчиков и девочек, надели под памперс и все, У сына ему 7 почти недвно 2 суток 39.7 сбивала каждые 4 часа чередуя нурофен ,панадол, и свечи анальдим, падала максимум до 38.5((( при чем он ни на что не жадовался и при 38 .5 был достаточно активен пропатевать после жарапонижующего начал на вторые сутки , температура на 3 день еще прыгала от 37 до 38 сама поднимаясь и палая давала много пить, ИВсе наша врач сказала вирус такой( но у вас совсем малыш я бы к врачу обратилась,
Ответ дляpolski
Так ми звернулись до свого лікаря, сказала здати сечу, і мені тест на ковід в аптеці купити, а малі збивати панадолом, але температура дуже погано збивається
Ответ дляЕлена-2e06
Ну анализ крови будет сецчас не особо инфлрмативен, и в первые папу суток врачи если нет других симптомов как правило ничего сказать не могут....Мы же не знаем голова может у него болит или глотать больно, он еще малыш....Сдайте сами если хотите кровь с формулой и мочу можно в частной результат через пару часов будет.
Mama shveta• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
А чому не нурофен? Моїй той панадол зовсім до лампочки, не допомогає.
І так, у моєї дитині, також вірус тільки з температурою проходив. Нічого не боліло, навіть нежиті не було
Наталья-2d85• 12 апреля 2023
Ответ дляЕлена-2e06
У нас так було рівно в рік,три дні температура висока і погано збивалася, діагноз «Розеола». Може і у вас вона
Ответ дляНаталья-2d85
Можливо, побачимо на 4-5 день, хоча наврядче, бо я сьогодні також вже захворіла, ломота є і температура
Ответ дляMama shveta
Бо сказала, що Панадол їй подобається, але я чередую, то Нурофен, то Панадол
Дякую
Ответ дляpolski
До вечора і я вже захворіла, температура, ломота, може завтра сходжу здам, якщо буду почувати себе більш-менш