Таракашечка• 1 час назад
Чоловік каже, що йому соромно за мене при друзях — це нормально?
В мене ситуація в стосунках, яка мене реально зачепила, і хочу почути думки інших.
Я була в компанії чоловіка та його друга. Під час розмови я неточно висловилась, і друг почав мене регулярно підколювати і жартувати з цієї помилки. Це було не разово, а з повторенням, і виглядало як висміювання.
Найгірше для мене — реакція чоловіка. Замість того, щоб зупинити ці підколи або хоча б підтримати мене, він сказав, що відчуває за мене “іспанський сором” весь час в компанії друга і що я виглядала недоречно через те, як я сказала.
Коли я сказала, що мені неприємно таке чути, він відповів, що я сама дала привід для жартів.
Виходить, що:
— його друг дозволяє собі мене висміювати
— чоловік не тільки це не зупиняє, а ще й погоджується з таким ставленням і фактично виправдовує його
Мені це виглядає як знецінення і відсутність поваги. Хочу зрозуміти, чи це взагалі нормальна поведінка в стосунках.
Таракашечка
• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Так он это при друзьях сказал или вам наедине?
Мені вдома
Що весь час за мене соромно було
Амелі на мілені• 1 час назад
Скажи, хто твій друг, і я скажу, хто ти.
Нормальні люди не будуть висміювати інших людей. Нікого і ніколи. За жодних умов.
Ms. Скромность• 1 час назад
Не нормально. Именно про «испанский стыд». Про «защищать вас» не знаю, что именно вы сказали и что за шутки в ваш адрес у друга
Може ще третю?• 1 час назад
Я в а*уе.. Я бы обиделась так, что перехотела бы его в постели.. Вообще надо было поставить на место вначале этого друга, сказать что я не энциклопедия и человек, могу чего то не знать, а вот ваше поведение с девушкой своего друга не уместно. Общайтесь так со своей девушкой, если для вас это нормально. А своему долбоящеру я бы высказала вдвойне - Ты кто такой? Ты мой мужик, который защищать должен или поддакивать своим членостоногим друзьям? Будешь ахаться тогда с ними, козлина…
Это предательство было бы для меня
75В• 1 час назад
Вам треба прокачати свою впевненість. Якщо ваш чоловік і його друзі на порядок розумніші, то тут, звісно чоловіка зрозуміти можна. Але для мене люди, які сміються над іншими-це вже ознака низького інтелекту
ХтоЯкщоНеЯ• 1 час назад
Работайте с самооценкой.
Я могу нарыгать на кроссовки друга мужа и сказать, что это они сами виноваты, потому что апероль купили в АТБ паленый. И ещё их так обосру за это, что они потом ещё лет 10 в АТБ мне апероль бояться покупать
Таракашечка
• 1 час назад
Ответ дляMs. Скромность
Я теж не в курсі,що я не так сказала
Навіть припущень немає …
Весела пiсенька• 1 час назад
Ответ дляМоже ще третю?
Это предательство было бы для меня
Друг брата расстался с девушкой, потому что она думала, что Белая Церковь - областной центр. Белоцерковкая область. Говорит, не могу встречаться с тупыми
Тріль підпільний• 1 час назад
ви не на своїй мові це сказали? бо не можу навіть уявити, що можна сказати, щоб викликати таку реакцію.
Таракашечка
• 1 час назад
Ответ дляТріль підпільний
Так на своїй
Непонятно• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Тут пів форума думає, що Буковель це населений пункт в Україні
Таракашечка
• 1 час назад
Ответ дляНепонятно
Мій чоловік теж так думав
Люблю джаз• 1 час назад
Ответ дляМоже ще третю?
Это предательство было бы для меня
Ухх горячая женщина!
Може ще третю?• 1 час назад
Ответ дляВесела пiсенька
Если для него один какой то факт незнания чего то дает повод думать, что человек тупой, то это обычная проблема нарциссического спектра. В этом случае девушку можно только поздравить, это бы проявлялось и в отношениях
Тріль підпільний• 1 час назад
Ответ дляТаракашечка
Так на своїй
і шо, чоловік не сказав де і в чому ви помилились ? не виправив?
Може ще третю?• 1 час назад
Ответ дляЛюблю джаз
Ухх горячая женщина!
Не смешно, обо*рались эти двое в двойне больше чем автор. Пусть делает выводы
Весела пiсенька• 59 минут назад
Ответ дляНепонятно
То еще такое, многие не ездят на курорты, а название слышат часто в новостях. Но области не знать…
Их же в школе учат
Таракашечка
• 59 минут назад
Ответ дляТріль підпільний
Не сказав,але сказав , що це було весь час
Аноним_1857• 57 минут назад
ЦК виглядає так, наче вам 7 років і ви чекаєте на маму, яка приїде і розрулить ситуацію.
Ви щось коли-небудь чули про особисті кордони? Якщо ні, то не дивуйтеся тому, що люди себе з вами так поводять,
Друг бобер• 56 минут назад
Ваш чоловік -мудак, якщо він Вас не підтримує у складних, чи не дуже ситуаціях, то це непотріб, тікайте
Може ще третю?• 56 минут назад
Ответ дляАлина-1240
Контроль и доминирование)
Вполне мужские качества, но они должны проявляться в плюсе в отношениях, а в этом случае он показал отсутствие своего мужского достоинства, так как друг стоял для него в авторитете - а значит подчиненнный был этот ущербок.
Тріль підпільний• 56 минут назад
Ответ дляТаракашечка
недолугий він якийсь. якщо ви не знатимете в чому помилка, то будете продовжувати так говорити і йому завжди буде соромно. він цього хоче? його це тішить чи самооцінку піднімає?