Гербарія сушу• 12 апреля 2023
Дівчатка хто що буде готувати на Великдень?
Поділіться ідеями страв , хочеться щось простеньке і смачне)
Грушки-яблочки• 12 апреля 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
В моєму теж але мама з бабусею не відбили в мене любові до свята та гостей і допомагала я завжди їм залюбки.
Ну в нас нажаль все було по-іншому)
Муркамурковна• 12 апреля 2023
Ответ дляok1904
от через сирість і дощ сумніваюся, але має бути комфортна професорська дача десь в районі Берковець, тому ризику. паски пекти буду, вже розрахувала продукти на 1.5 порції.
Паски і я буду, зразу 4 порції) в тому рокі 12 порцій пекла) задовбалась, не за раз, а за кілька підходів, але все ж таки))