Шо ели, шо пили. И вообще, как жизнь, давно не виделись.
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
Молодим смішно, як я подивлюся
Я хоч ще відносно і молода, але теж таким страждаю
Тому остання їда в мене максимум о 19 і ніяких чаїв.
Хоча я їх не люблю, тільки каву
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ для Просто я
Там не слушать, там смотреть надо
На очі не траплялося. Треба глянути, аж цікаво стало
Сестры Гримм• 12 апреля 2023
Ответ дляКолючая Роза
здрасте, с котом поругались
все новости за день
Що не поділили? Хто кого? Подробиць мало.
Колючая Роза• 12 апреля 2023
Ответ дляJsolo
О, люблю ці історії) Хоч до бійки не дійшло?
не дійшло, але мені кіт матюків нагнав, бо бач тримала його на руках, пузом довверху))))
Ответ дляАлёна-01
І мені лікарі говорять що вже можна, але втручатися вони не будуть.
Чекаємо природнього початку)
Я малу ’викликала’ )) ввечері потягнула всіх гуляти, години 1,5 лазили по місту. Потім помила підлогу, випила півбутилки шампанського. Вночі пішла чіплятися до чоловіка. О 5 ранку прокинулася від перейм. В 7,45 народила )
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ дляMozarella
Всем добрый вечер!
Читаю рецепты пасок, краффинов и думаю стоит ли заморачиваться с выпечкой. В магазинах вроде на вид симпатичные но что там на вкус? А мне угодить сложно в выпечке.
Параллельно достала мороженное и фоном телек варнякает
Я замовила.
Випічка не моє
Чекають мене на нп вже
Випічка не моє
Чекають мене на нп вже
Колючая Роза• 12 апреля 2023
Ответ дляСестры Гримм
тримала його на руках пузом доверху, а він так не завжди любить...короче драконила я його і цілувала))))))))
А зранку мені щоку царапнув, жопа така)))
Колючая Роза• 12 апреля 2023
Ответ для Просто я
И что кот? Разрешил вам остаться дома? Или всё, на выход с вещами.
пфф.....через 5 минут обнимашки были, и уснул у меня на руках
моя бубочка))
Сестры Гримм• 12 апреля 2023
Ответ дляInna Medvetska
Хоча я їх не люблю, тільки каву
А я пару днів тому напилася чая, прокинулася зранку і аж заволала коли себе в дзеркало побачила. Наче відро ботоксу мені в обличчя влили. Якось раніше такого не було. А тепер все. Вже і чаю на ніч неможна. Спочатку не бухай ввечері, тепер і чай не пий.
Inna Medvetska• 12 апреля 2023
Ответ дляКолючая Роза
В мене кіт на мене не нападає, бо знає, що отримає тапком по дупі
А от доньку дістає періодично
Ответ дляInna Medvetska
Я замовила.
Випічка не моє
Чекають мене на нп вже
Випічка не моє
Чекають мене на нп вже
А что выбрали?
Проверенное место?
Я в выпечке тоже не спец, раньше творожные делала. В этом году не хочу творожную. Вот села читать что да как, да блин столько вариантов и в коментах есть у кого не вышло. Тут я и задумалась надо ли оно мне..
Проверенное место?
Ответ дляMozarella
Всем добрый вечер!
Купить всегда успеете. Попробуйте сами испечь, если что то не то, дорогу в магазин вы знаете
Сестры Гримм• 12 апреля 2023
Ответ дляInna Medvetska
На тверезу голову його неможна дивитися.