Баба Йога• 13 апреля 2023

Приїхала до батьків. Коханий лишився вдома. Говорити йому, що

приїжджала колега, але вона взяла з собою двох своїх старих друзів (мужчини).

Коханий ревнивий. Хочеться сказати правду🤦 пишу і розумію, що не можна говорити правду, але хочеться🤦а ви би сказали? Питання до тих, хто має ревнивих чоловіків
Ms. Искренность• 13 апреля 2023
Мабуть сказала би. Мій псіх ще той. Але краще хай хвилюється, ніж потім дізнається і стосункам/довірі гаплик

Grekovna• 13 апреля 2023
Скажіть що всі колеги
Мурзилка• 13 апреля 2023
Зачем?
Одна_на_всей_планете• 13 апреля 2023
а зачем мужу эта информация? она на что-то повлияет?))
автор Баба Йога • 13 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Теж правильно
автор Баба Йога • 13 апреля 2023
Ответ дляОдна_на_всей_планете
А якщо дійсно дізнається?
ЭмчЭндЭм• 13 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Ви сер´йозно? То чого варті такі стосунки,що їх так легао зруйнувати?
Татьяна-cb91• 13 апреля 2023
У меня такой муж, что я наверное бы предупредила коллегу что не стоит брать мужчин на огонек🤷🏻‍♀️
ЭмчЭндЭм• 13 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
А якщо дійсно дізнається?
І що? Ви не зраджували...про що дізнається?

Ms. Искренность• 13 апреля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну якби мій чоловік був з кралями, а мені не сказав, а я б потім дізналася, то я б теж не довіряла більше..

Ну і мій більше року вже на війні, тому ревнивий став ще більше , ніж був. І я його не виню в цьому
Клин_Кляйн• 13 апреля 2023
А, вибачте, нащо колега приїжджала з двома лівими вам мужиками? Вона в вас запитала чи можна до вас запрошувати (і навіщо) тіх чужих чоловіків? Скажіть, що колега зі своїм хлопцем завітала, бо якось дивно виглядає. Не знаю чи варто усю правду казати.
автор Баба Йога • 13 апреля 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Вона з ними тусується скільки її знаю... Постійно з собою возить...
ЭмчЭндЭм• 13 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность

А якщо в компанії з кралями? Він мав піти,якщо вони там були? Для мене це дикість, так не поважати себе і чоловіка..
Метелики на душі• 13 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
А якщо дійсно дізнається?
А що ви робите? Чай пʼєте чи вино, танці-шманці-обжиманці?
Ms. Искренность• 13 апреля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Ну чому піти. Хай буде, але не треба це приховувати
Клин_Кляйн• 13 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
Ну коли до когось у гості йдеш то зазвичай питаєш чи можна ще узяти Васю, а тут ще й двоє. Чи як ви її запрошували, що вона вирішила, що можна замість однієї втрьох припхатись?
Метелики на душі• 13 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Так буде ж винос мозку 🤯
Ms. Искренность• 13 апреля 2023
Ответ дляМетелики на душі
Так буде ж винос мозку 🤯
Ну хз, якщо приховати і потім це випливе, то виносу мозку буде набагато більше. Ну це за себе кажу))
Сиренькая• 13 апреля 2023
Я бы сказала. И я бы никогда не встречалась с мужчиной, которому страшно признаться в том, что в компании были парни

ВерСаСе• 13 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
А якщо дійсно дізнається?
Что гости заходили?
Снегопадка• 13 апреля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Пресвятые Ющук и Гринченко!)) Впервые в жизни вижу, чтобы слово ’серйозно’ с апострофом написали)) Ну даёте!))
Поумничка• 13 апреля 2023
У батьків і знайомі і мужчини?
Епрст я їду до матусі, щоб навпаки з нею провести час
Tammy21• 13 апреля 2023
Пц якийсь...
Всех в сад• 13 апреля 2023
Коханий- это муж?
автор Баба Йога • 13 апреля 2023
Ответ дляВсех в сад
Коханий- это муж?
Ні, але до того йде
Всех в сад• 13 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
Ні, але до того йде
Вот как дойдет, тогда и права качать будет
Леди Г• 13 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
Ні, але до того йде
Ви навіть тут намагаєтесь довести свою вірність оцим коханий, не хлопець, не майбутній чоловік, а саме коханий.
Подумайте, чи треба вам чоловік, якому страшно сказати, що в компанії були чоловіки.
Я_з_Франека• 13 апреля 2023
Ответ дляБаба Йога
Ні, але до того йде
Как раз идет все к другому концу. Двусаусленная фраза получилась. Но так и есть..
Все буде• 13 апреля 2023
Как говорила моя бабушка - мужу псу не открывай жопу всю. Девочки будьте умнее, не нужно рассказывать мужу то ,что ему реально знать не нужно. Зачем ему эта информация?? Ну приезжала и уехала. Расскажите больше будет подозрений и упрёков !!
Сиреневенькая• 13 апреля 2023
Автор, муж-ревнивец - это диагноз на всю жизнь. Он вас изведет просто своими придирками.
Есть еще что-то, что ему не нравится или что вы должны ему сообщать?