Чула, що якісь штрафи впроваджують за регулярні перерахування коштів на карту, тобто з підозрою на торгівлю чи щось таке…
Тож б/у речі продати вже підозра на «предпринимательство»?🤔 Хто щось знає?
Дякую
Наталья Владимировна• 13 апреля 2023
Регулярные поступления на карту расцениваются как полученный доход, который облагается для частного лица налогом 19,5%.
Ответ дляНаталья Владимировна
Доход если ты покупаешь вещь и продаешь, а если о человек свой хлам разгружает! Если бизнес то да
У нас страна нищих людей , и люди свои вещи от безысходности продают что бы выжить,какой налог
Ответ дляlenakarp
Хто памятає, років з 20 тому як ’перекази’ проводили?
Повернення в минуле: в пакет, книжку, загорнути і на новупошту,,, ризиковано, але,,,
Ну а весь хлам, б/у шмотки - без вагань на смітник.
Ответ дляНаталья Владимировна
Налоговая.
А як податкова дізнається? У нас банківська таємниця, на хвилиночку. Як доводить, що це саме підприємництво, а не аліменти/позики/родичі і т.д? Ви думаєте, що це ось так просто, раз і забрали податки? Як мінімум, це все має проходити через суд, а не просто так що підозра, і усьо.
Наталья Владимировна• 13 апреля 2023
Ответ дляznumi
Я так не думаю, это Вы свои теории выдвигаете. Я пишу, как правильно по закону. А какие методы проверки и доказательства могут быть - это уж придумают соответствующие органы.
Ответ дляznumi
Для податкової банківську таємницю скасували. На днях мені співробітники прихватбанку мало картку не заблокували через підозрілу активність))Якщо ще й у податкову цю інфу будуть передавати, це взагалі жесть
Наталья Владимировна• 13 апреля 2023
Ответ дляmalva08
Вот. Банк еще может и заморозить счет и провести финмониторинг, потребовать у Вас обьяснение по этому движению средств.
Ответ дляmalva08
А точно, свіжачок, кілька місяців тому прийняли нововведення.
Стаття 62. Порядок розкриття банками банківської таємниці
Інформація щодо юридичних та фізичних осіб, що становить банківську таємницю, розкривається банками:
4) центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику:
а) на його запит щодо наявності банківських рахунків/електронних гаманців;
{Підпункт ’а’ пункту 4 частини першої статті 62 в редакції Закону № 2888-IX від 12.01.2023}
Ответ дляznumi
Через суд це зараз проходить по спрощеним процедурам за тиждень-другий і відразу передається виконавчій службі. Ви про це навіть не дізнаєтесь)
Наталья Владимировна• 13 апреля 2023
Ответ дляznumi
Вот видите. А если еще учесть, что Приватбанк - государственный банк, то процесс получения данных может быть в один щелчок.
Поэтому глупо закрывать глаза на то, что не нравится. Есть закон, надо знать об этом. А разговоры от безисходности был продан диван или цвет не понравился никого не интересуют, как бы нам это не нравилось. Мне тоже не нравится, что я за этот диван при покупке заплатила кучу налогов и должна еще раз оплачивать налог. Но есть закон. Лучше знать заранее.
Ответ дляmalva08
Ще з минулого року
Теж попалась, прям цирк
Карткою привату дуже рідко користувалась, іноді для онлайн оплат хіба.
В грудні, при блекатутах, замовила лед лапму на Розетці, і прямо в магазині при отриманні оплатила тою злощасною приват картою
Саме смішне, вартість тої лампи, аж 280 гривен
Увечері бачу повідомлення прилетіло:
’Ваша карта заблокована,,, бла бла бла’
Не глядя стерла то, подумала чергові шахраї так розважаються
Наступного дня, захожу в п24 і бачу на карті намальовано замок і пише що заблокована
3 години трешу, в їх чаті , по 3700 , благо мала чек з магазину, то фото висилала..
Виявляється , що покупка в магазині ,, на 280грн - це підозріла і ризикова операція!
Висновки зробила тоді одразу: на картах привату ріано по 0.00 грн
Треба якось час знайти , сходити і то щастя повністю закрити, картки анулювати.
На разі таким от розважаються лиш приват і ощад.
В інших банках, не чула за подібне.
Але бути на 100% впевненим в чомусь - то дуже поганий варіант. Відколоти можуть що завгодно, навіть геть брєдове
Теж попалась, прям цирк
Увечері бачу повідомлення прилетіло:
’Ваша карта заблокована,,, бла бла бла’
В інших банках, не чула за подібне.
Ответ дляНаталья Владимировна
Та згодна повністю, я просто прошляпила нововведення. Працюють наші законотворці прямо аж гай шумить, які сумлінні роботяги, не встигаєш за ними все відслідковувати.
Ответ дляMarinado
Так може від якоїсь конкретної суми їм цікаво буде (налоговикам), чи ресурсів вистачить кожні 50 грн в день перевіряти?🤪
Імхо, логіка не працює у випадку з держструктурами.
Скільки читала випадків, коли витрачали, наприклад, гривень 100 на всілякі листи-повідомлення-попередження і т.д., а борг якихось 18 копійок.
SpiritStar• 13 апреля 2023
Ответ дляznumi
Зараз все простіше - позаминулого року в одному з комерційних банків в типовому договорі на відкриття поточного рахунку побачила цікавий пункт, що клієнт надає право банку передавати фін. інформацію по своєму рахунку 3-м особам, але хто ж прискіпливо ті договори читає!
Минулого року Приватбанк ’оновлював’ свої процедури відповідно до законодавства і наполегливо ’запрошував’ через Приват24 на перепідписання угоди. Де гарантія, що вони не додали те ж саме формулювання про 3-х осіб у свої документи?
Крім того, з 1квітня чергове покарщення - вводится новий учасник у банківські операции - Ініціатор платежу, і згоди власника рахунку не потрібно буде для списання коштів.
Ответ дляSpiritStar
’з 1квітня чергове покарщення - вводится новий учасник у банківські операции - Ініціатор платежу, і згоди власника рахунку не потрібно буде для списання коштів.’ - почекайте, я ще попередню новину не переварила.