Свисток ля-минор• вчера в 16:03

З´їхались. Ходить колишня.

Дівчата, запитання з *
З´їхались з мужчиною, живемо 2 міс, сваримось часто(
Зустрічались 3 роки, одружуватись не збираємось, є все своє (діти/рухоме/нерухоме) з´їхались через почуття, нам близько 50.
І ось до нас внадилась ого екс... Спочатку по дитину заходила, потім лишалась поговорити з ним, дійшло до того, що вона лишається на 2+ год поки сама не нагуляється і не наговориться. А на Валентина прийшла о 16 документи занести, а пішла о 22 після того як він запропонував піти разом до бару, куди ми збиралися піти удвох.
Всі питання дзвонить йому вирішувати, жалітися, запитувати як його справи.
Він її запитує, чи зручно їй заїхати забрати дитину чи йому завезти, вона заїжджає - вечір накрився - може сидіти до 22 год.
Сьогодні посварились, я сказала, що не почуваюсь вдома, бо чужа жінка приходить як до себе і приязно у мене запитує як я провела сьогодні час і що хорошого у мене було. Він нічого поганого не бачить, бо це нормальне спілкування...
Що мені робити? Я дика й неприязна? Чому мені хочеться повернутися додому й не заважати цьому спілкуванню?
Пишна молодиця• вчера в 16:42
Ответ дляСвисток ля-минор
Та запитувала як би він почувався, якби мій екс заходив вечорами потусить. Чи він би ходив до колишньої потусить, якби вона жила з мужчиною.
И что он вам на это ответил?
Все і одразу• вчера в 16:42
Ответ дляСвисток ля-минор
Не потрібен мазохізм. Хочу спокою. Як його досягти в даній ситуації? Заборонити їй заходити? - так він живе в цій квартирі, вона не моя, щоб мені щось забороняти. Але мене зачіпає її присутність. Чому зачіпає? Що зі мною не так?
Нехай до вас в цю квартиру прийде пару раз ВАШ колишній ,до 23 ї посидить ,спитає як справи.
я Кукарача• вчера в 16:43
Ответ дляСвисток ля-минор
ПРийшла мадам- вийдіт з приміщення, підіть в кімнату, включіть телевізор, ляжте. читайте книжку, грайте гру в компі. Що він буде робити? Навіщо ви з нею розмови ведете? Ігноруйте.
Оксана_12• вчера в 16:43
Воно вам справді треба???
Джага-джага• вчера в 16:45
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
От він живе зі мною, спить зі мною... А їй для чого зі мною дружити? Щоб що?!
Так ви з її дитиною контактуєте, якщо ’призводить забирати’.
Все і одразу• вчера в 16:45
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Запросіть туди свого колишнього
О, я теж таке написала ,не дійшла до вас.
Самохвалова• вчера в 16:48
у бывшей вашего мужчины есть новая личная жизнь? скорее всего что нет..вот она и вам ее не дает..все просто...поставьте свои условия - или вы гостья в его доме или она...
Кудрі кручу сама• вчера в 16:48
Ответ дляСвисток ля-минор
То не дивлячись на мій вік, була довго в шлюбі і ситуація мені незнайома. Тому потрібен здоровий погляд збоку. Це Я кіпішна чи ситуація так собі?
А раньше как было?вы ж в курсе его расписания за 3 года
Сколько ребенку?
Кракадэ• вчера в 16:49
Він просто спати з нею не може, заміняє вами, а емоційно йому комфортно саме з нею, інакше не підтримував би ці зустрічі.
я Кукарача• вчера в 16:51
Ответ дляТрохи злякана
а навіщо ви з таким злигались?
Питання навіть не в цьому. Що робить 7річна дитина. коли мама в гостях до 22 зависає.
Трохи злякана• вчера в 16:52
Ответ дляя Кукарача
мама поставила ціль-вижити авторицю. придуркуватий чоловік буцім-то не розуміє.))))
Пушкининиана• вчера в 16:53
Ответ дляАдминко
Завтра своего бывшего зовите в гости и пусть сидит до 22 :)
Ну так может они к этому и стремятся - 2+2
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 16:55
Я б з´їхала на третій раз. Мені така подруга не потрібна і коло спілкування я собі сама в 46 визначаю.
Борисфенка• вчера в 16:56
Ответ дляТрохи злякана
А його це влаштовує - дві жінки за нього б´ються, розважається.
Молода і нерозважлива• вчера в 16:56
Ответ дляСвисток ля-минор
7 річна
А мамке евойной сколько?
Бавовнятий Пупс• вчера в 16:57
«не почуваюсь вдома, бо чужа жінка приходить як до себе і приязно у мене запитує як я провела сьогодні час і що хорошого у мене було» вот так прямо ей и скажите при нем, в чем проблема? Скажите, что это прекрасно поддерживать нормальные отношения, но весь этот формат это не то и вас не устраивает, или все общение с ней сводится к минимум по делу, или нафиг надо это все
Бавовнятий Пупс• вчера в 16:59
Ответ дляСвисток ля-минор
Так питання й до неї навіщо це їй?!
Скажите ртом, что дружить с ней не собираетесь, что вы вообще интроверт и что даже долгое присутствие чужих людей в своем доме напрягает
Молода і нерозважлива• вчера в 17:01
Ответ дляБавовнятий Пупс
Да-да, пусть берет семилетнего ребенка и уматывает на Аляску и не отсвечивает. Автор не понимает, что еще минимум 10 лет будет активно родительства и хождения в гости.
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 17:02
Ответ дляСвисток ля-минор
Ііі? Що відбувається? Як люди вирулюють? Мій розсердився, каже, тепер я маю заборонити їй заходити?!
Ну некомфортно мені, коли вона тусить у нас вечорами
Ні, не заборонити, потрібно визначити межу: потрібно віддати їй дитину і попросити піти, бо у вас справи. Не тягти її святкувати день закоханих, не вкладати у ваше ліжко, не нав´язувати вам спілкування з нею. Ви свята. Я б 14 розвернулась і пішла з друзями в клуб. Прийшла б і запитала, як він з коханою відсвяткував - це ж свято з коханими святкують
melisa-milena• вчера в 17:02
В квартире, где я живу никто никогда не тусуется, если мне это не удобно. Всё. Точка. Я не ищу, что во мне не так. Мне не приятно и это веский аргумент.
Леди_на_драндулете• вчера в 17:06
Кто вы по гороскопу ? Терпите это всё.. Меня бы уже там не было.
Вот Она Я• вчера в 17:20
Ответ дляСвисток ля-минор
Як можна дорослій людині щось забороняти чи диктувати? Я прихильник спостережень. Дивлюсь. Якщо мені щось ’не так’ - кажу. Конфлікт інтересів - йду
так вже конфлікт інтересів, а ви нікуди не пішли
А я с Рио-де-Житомира!• вчера в 17:20
Ответ дляСвисток ля-минор
Так, ця жінка не бачить берегів. Вона мені здається дуже нав´язливою. Але йому такою вона не здається.
Він каже мені, що я он теж з колишніми переписуюсь і він й слова не каже
Переписуватись і по 8 годин терпіти в своїй хаті чи не щодня, то він щось поплутав
Королева спама• вчера в 17:21
Нах вам цей гемор?Діти,колишня.Це буде безкінечно.Ще тільки я на старості років так не дуріла.Живу сама і кайф
автор Свисток ля-минор • вчера в 17:24
Ответ дляАноним_1859
Автор, а бувшій скільки років?
На 11 років молодша від мене
автор Свисток ля-минор • вчера в 17:25
Ответ дляОце потужно
А сколько ж жене его? Если ему 50
Я сказала близько 50, а не 50
Глибоко за 40))
Молода і нерозважлива• вчера в 17:26
Ответ дляКоролева спама
Потому что в 40 лет вы умеете пользоваться контрацепцией и в 50 свободный полет, без школ, кружков и всякой околошкольной херни. Автор скорее всего такая же, но у мужика несовершеннолетний ребенок, который до 18 лет может жить 3-4 для в неделю с ним. Поэтому мамка и присматривается к женщине, с которой ее ребенок будущие 10 лет будет активно контактировать и даже жить вместе.
Кудрі кручу сама• вчера в 17:26
Ответ дляСвисток ля-минор
На 11 років молодша від мене
Ходит она чтобы держать руку на пульсе,кто чем дышит,не переписал ли на вас все имущество и тд
У него один ребенок?
автор Свисток ля-минор • вчера в 17:26
Ответ дляДжага-джага
Так, з дитиною контактую, мені ок
автор Свисток ля-минор • вчера в 17:26
Ответ дляСамохвалова
Так, у неї нікого немає