Губной рояль• 13 апреля 2023
Визнаю яйця тільки крашені в цибулинні
Я динозавр, певно, в молодому поколінні.
Оці жовті, зелені, фіолетові гидую їсти з дитинства.
А наклейки, які в кип´яток і прилипають рівненько до яйця якийсь демон придумав. Потім же яйце ніяк не видовбать звідти.
Ну і картинка в тему
Оно само купилось• 13 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Так, але коли ти 40 днів не їси ні риби, ні мяса, ні молочки. То чогось найбільше хотілось саме яйце. І таке воно смачне було
Ви молодець, я пост не держу.
Несемо світло разом• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
От і я про це.
Але одне яйце і стару залізну кружку не шкода, а вино своє, з мускату, то воно і так пофарбує, без варки, бо темне, майже чорне)
я на вино тоже поглядываю, но своего нет, если надумаю, то вино буду покупать.
Брюнетка в Мармеладе• 13 апреля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
с кастрюлей потом можно попрощаться?)))) Не отмоется?
должно отмыться. просто я подстраховалась) у меня был алюминиевый котелок. типа как для плова но маленький. вроде все отмылось тогда.
Несемо світло разом• 13 апреля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
ну ваши яйца однозначно зачет! Каркаде и вино взяла на заметку!
Губной рояль
• 13 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Ви молодець, я пост не держу.
Та і я давно не тримала.
Вже нема скільки сили волі.
Тоді була молода і вітряна.
А тепер сім´я і вічна плита. Нема коли заморочуватися харчуванням своїм
Вже нема скільки сили волі.
Тоді була молода і вітряна.
Завжди недо...• 13 апреля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
чайные листья дают такой эффект) заваривала пачку каркаде в кастрюле которую не жалко. и прям туда потом яйца, не вынимая чайные листья. листья набухают и их становится очень много, вот они и облепливают яйца, ну и окрашивают.
Здорово! Яйца сырые и просто до готовности сварили? Или может подолтше держали?
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Поки що піниться гірше, ніж кипляче молоко.
Трохи колір змінився, але ще чекаю.
Кинг-Конгша• 13 апреля 2023
Згадала, бабусині в лушпайках)
Я збирала малесенькі красиві молоді листочки, гілочки, ми зав´язували їх у капронову шкарпетку, варили, виходило красиво і дуже природно
Брюнетка в Мармеладе• 13 апреля 2023
Ответ дляЗавжди недо...
яйца вареные. не помню уже сколько держала в каркаде. посмотрите в ютубе видео) наверно чем дольше держишь, тем насыщенней цвет)
Завжди недо...• 13 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
А самі яйця мають бути на Пасху червоні.
Там навіть в Біблії написано
з переданням, багато століть тому Марія Магдалина принесла звістку про воскресіння Ісуса Христа римському імператорові. А оскільки без підношення з’явитися було не можна, Марія взяла з собою куряче яйце, як символ життя. Імператор не повірив, що Ісус воскрес, і заперечив, сказавши, що швидше яйце стане червоним, ніж буде можливо воскресіння померлого. Але сталося диво – яйце і справді стало червоним.
Тому, власне в пам´ять цьому і фарбують яйця
Там навіть в Біблії написано
Спасибо! Очень интересная легенда, теперь смогу объяснить ребёнку нормально
Завжди недо...• 13 апреля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Спасибо!
Завжди недо...• 13 апреля 2023
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Молода і нерозважлива• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Так, звітую)))
Ось що вийшло.
І воно виблискує, як кристалики маленькі, на фото не видно(
Ось що вийшло.
Також цікаво. Довго варили? Яка технологія фарбування? Є домашнє вино. Хочу попробувати.
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Закинула сире яйце в маленький металевий кухлик з вином, от і вся техніка))
Після закипання варила хвилин 10.
Думаю, якщо на дно каструльки покласти марлю або шматочок тканини і не перевертати яйце виделкою, як це робила я, верх буде взагалі рівненький, без подряпин.
Після закипання варила хвилин 10.
Инстагра_мерша• 13 апреля 2023
Ответ дляГубной рояль
Просто варите на паску чи як? Чи зовсім без них?
Коли я постила весь піст мені нічого так не хотілося як крашанки
Ну то ж дело вкуса)) я когда постилась весь пост все равно яиц не хотела вареных, не люблю вообще. Ладно еще если есть их кому скормить, тогда варю несколько. Если сама- то без яиц праздную
Несемо світло разом• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Так, звітую)))
Ось що вийшло.
отлично! Спасибо за отчет!
Пускаю бісики• 13 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
А торт райдугу і червоний бархат теж не їсте?
А зачем есть краску
Пускаю бісики• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Я зараз піду експериментувати і спробую яйця в вині варити))
Весь тікток і інста в тих варених яйцях))
Результат, як хочте, викладу)
А взагалі я яйця не фарбую на Великдень, декупаж наше все))
Результат, як хочте, викладу)
Клеите на белОк?
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Клеите на белОк?
Ні, на пва, бо на білку вони за день-два починають неприємно пахнути, білок псується ж.
Пускаю бісики• 13 апреля 2023
Ответ дляЗастряла
Ви фарбу з тубуса їсте?
Наверное нет, что это значит
Пускаю бісики• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Два дня это уже долго для яиц, как их есть несвежие
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Якщо в суботу зранку їх відварити, то в неділю ввечері вже їсти не будете, бо не свіжі? Ну ок.
Пускаю бісики• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Варю вечером в субботу, за воскресенье сьедаем
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Вітаю вас, візьміть пиріжок на поличці.
Пускаю бісики• 13 апреля 2023
Ответ дляТриндю-бриндю
Вітаю вас, візьміть пиріжок на поличці.
Нет там пирожка. А сколько они могут храниться без холодильника, вы считаете?
Триндю-бриндю• 13 апреля 2023
Ответ дляПускаю бісики
Чому без холодильника??
Без холодильника хз, в мене крашанки в холодильнику. Посвятили, з´їли по одній, решту - в холодильник, нащо їх на столі тримати?