МаксХмара• 13 апреля 2023
Чи підете на Великдень в церкву?
Добрий вечір всім. Таке питання - чи підете ви на Великдень до церкви? З одного боку я хочу і завжди ходжу, але останнім часом затишшя з тривогами - хвилююче як воно буде..
Дуб береза• 13 апреля 2023
Нет. Я не особо туда ходила раньше, но сейчас после этих всех событий в Лавре и вообще с упц как то гаденькое чувство относительно церкви появилось. Как будто все фарс для прихожан.
Мадам Тю-лю-лю• 13 апреля 2023
Ответ дляДуб береза
А з МП вам не гаденько?
Кусюче сонечко• 13 апреля 2023
Ні, бо невідомо, що у потворних рашистів в порожніх головах назріє на Великдень.
Упругая попка• 13 апреля 2023
Нет. Сказали никаких массовых скоплений. Вероятность обстрела в людных местах.
И вам не советую.
Брехушечка• 13 апреля 2023
Не піду. Сьогодні в магазині була в шоці від того,скільки людей хворих,тобто кашляють. Взагалі не горю бажанням йти де скупчення людей,щоб потім лежати з температурою. Та і через тривоги, хто знає що а тих хворих в голові.
Я не настільки віруюча,щоб мені потрібно було з´їсти освячену паску. Обійдусь
Дуб береза• 13 апреля 2023
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А з МП вам не гаденько?
В смысле? УПЦ это и есть МП. Пцу это наша.
Доктор Хаос• 13 апреля 2023
А якщо є бажання відстояти всенощну, як бути з комендантською годиною?
Дуб береза• 13 апреля 2023
Ответ дляДоктор Хаос
Приходите до коменд часа и уходите после
❗️Віряни, які прийшли на службу до початку комендантської, можуть залишатися в храмі на всю ніч, – КМВА.
Кумедний ґудзик• 13 апреля 2023
Ответ дляпицунда
постоянно ходила в мп. а сейчас в раздумьях... до украинской церкви далеко пилять она у нас одна в городе. все остальные московские
Ну ходили ж раньше, что останавливает? Или типа в неведенье были?
Сонячний зайчик• 13 апреля 2023
Якщо ви не в прифронтових містах - йдіть
будьте просто уважні з тривогами - все
Руда ліса• 13 апреля 2023
Нахиба туда вообще ходить?Чтобы всякие типа Паши Мерседеса джипы и дома покупали?
Ушла и Пришла• 13 апреля 2023
В мене молодша донька дуже хоче, вона вперше піде на Великдень до церкви. Але мені хвилин 20 пішки (з малечею на руках) чимчикувати, подумаю ще. Минулого року просто кошик на стіл ставила, вмикала Богослужіння, запалювала свічку.
Ответ дляРуда ліса
Церкви разные бывают. В ту где мы ходим батюшка нормальный, денег не гребет, а даже наоборот. Если у кого то нет финансов на крестины или венчание, то все бесплатно проводит.
Я скорее атеистка и хожу по привычке (мама верила), но вот батюшка действительно располагает к себе.