Куда_бежать• 13 апреля 2023

Я рукожоп. Паска

Привіт мене звати Таня і сьогодні в 36р
Я спекла перший раз паски
Це був жах...
Перші я викинула у смітник, бо як хліб вийшли, я нереально тупила з рецептом

Але не здалася, пішла в магазин купила нові форми та інгредієнти та почала знову місити тісто (рука досі болить)
Спекла на пів порції 4 шт.одну дитина з´їла, може від голоду чи щоб мене підбадьорити
Але ні запах і смак мені не подобається, не так як було в моєї бабусі
Лежу смердить мені цією цедрою в думаю, нафік я її добавляла
Я просто вам пожалітись ((((
Стомилась і день в с.ку
Прикрашала дитина
Кривая спроса• 13 апреля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Ну не знаю, з випічкою практика є
Сінабони вийшли з першого разу, може настрій не той був(((
Ідеальні по формі

автор Куда_бежать • 13 апреля 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Ну а чай с лимоном пьете?
Ні( навіть не подумала про це
автор Куда_бежать • 13 апреля 2023
Ответ дляКривая спроса
Ідеальні по формі
Дякую 🤗
Не любовница• 13 апреля 2023
Ответ дляКуда_бежать
Аааа
Ні готовий набір)))
Завтра подивлюся у нас за таким.
Дякую)
Простецкая• 13 апреля 2023
Если не любите цедру, зачем добавляли? Эссенции налили бы какая вам приятно пахнет.
Carin• 13 апреля 2023
А выкинули первую партию зачем (? насушили бы вкусных сдобных сухариков
Еду нельзя выкидывать...

Визуально у Вас все очень красиво!