ДолькиКабана• 14 апреля 2023

Харчування в 7 пологовому місто Київ.

Дівчатка хто недавно народжував, підкажіть потрібно брати з собою посуд, чи там в одноразовому посуді видають породіллям. В пластику.
Нагайна• 14 апреля 2023
я вообще не помню чтобы там чтото выдавали

Дую на вітер• 14 апреля 2023
Надо брать с собой тарелки под 1 и 2 и чашку, там ничего не дают
автор ДолькиКабана • 14 апреля 2023
В 6 пологовому дають в одноразовому контейнері, перше і друге. Тому і запитую)
Милота• 14 апреля 2023
Лучше возьмите, пригодтся. Тарелки, чашку, ложку, вилку.
miss.olja• 14 апреля 2023
В 2021 я брала посуд свій і їжу майже всю теж
Кукусикиииииии• 14 апреля 2023
Посуда вся своя, тарелка, чашка, ложка и вилка.
Тарелки можно 2 глубокая и нет, еда не плохая.
сЛАдКОежКА• 14 апреля 2023
Народжувала у травні 2022р.
Палата vip, перебування цілодобове з чоловіком.
Годували тільки мене.
Посуд весь свій (тарілки - 2 шт, глибока і мілка, чашки, ложки/виделка, ніж беріть).
Беріть 2 чашки, бо, наприклад, ранком чай/какао і кефір, щоб було куди налити. Саме харчування непогане. Роздача їжі дуже швидка, якщо зразу не візьмете, то залишитеся без їжі. У палату не заносять, всі виходять на коридор у чергу.
В палаті мікрохвильовка, холодильник, чайник.
Чоловік ходив у супермаркет, самі робили чай, гріли принесену їжу додатково.
автор ДолькиКабана • 14 апреля 2023
Ответ длясЛАдКОежКА
Народжувала у травні 2022р.
Годували тільки мене.
Дякую за відповідь)
сЛАдКОежКА• 14 апреля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Дякую за відповідь)
Ще добавлю - вечері немає, годині о 15 - 16 дають кефір і все.
Тому увечері я їла чи творожок, чи банан, запікала яблуко.
Тому добре, що vip палата - холодильник, мікрохвильовка, здається, у звичайних цього немає.
Беріть серветки і рушник.
А взагалі пологовий дуже сподобався.