Вічний двигун• 15 апреля 2023

Тошнит

Девочки, подскажите, чем спасались. Первый триместр, вечно голодная, не наедаюсь. Но при этом тошнит постоянно, на еду смотреть не могу
Я б такое не носила, но продаю• 15 апреля 2023
Я пила воду с яблочным уксусом, токсикоза вообще не было

ОноВамнадо• 15 апреля 2023
Хофитол вторую беременность назначали, помогал немного
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 апреля 2023
Помогали кислые соки и ментоловые конфеты, но я за первый триместр похудела на 3-4 кг потому что очень тошнило
я Кукарача• 15 апреля 2023
Селедка с молоком отлично
Паспортний стіл• 15 апреля 2023
Каждому свой метод. Мне помогали кислые яблоки, Поляна квасова маленькими глотками, печенье галетное понемногу.
Бесбардак• 15 апреля 2023
Мне мандарины помогали немного
Болтушка Му• 15 апреля 2023
Сухарики, чорний шоколад, персики- так і жила до 20 тижня
Наталья Марганец• 15 апреля 2023
Каркаде хорошо спасал,заваривала,а иногда и жевала всухую.
Мама фіфті цента• 15 апреля 2023
Я так і не знайшла продукт від якого б мене не нудило. Тільки починаю їсти, нудота могла прийти будь-якої миті і все, трапеза закінчувалася. Якщо відчувала, що ось-ось почнеться, прилягала (напівстдяче положення), треба було так перечекати хвилин 20-40 і ставало легше.
Згадала, що кава мені дуже добре заходила абсолютно завжди. Гірчинка була доречною.
На щастя, токсикоз до 12 тижня у більшосьі проходить. Я якось і не помітила як він у мене пропав. Зараз в 2 триместрі, ну може раз в тиждень на хвилину знудить, це максимум)

автор Вічний двигун • 15 апреля 2023
Ответ дляя Кукарача
Селедка с молоком отлично
Чтоб перевести фокус внимания?😂
ПАЦАНКА О• 16 апреля 2023
я зараз на 7 тижні, токсикозу немає, тьфу тьфу, ні разу не було. хоча ХГЧ високий був, навіть трішечки вище норми на 4 тижні.
я навіть не знала що буває вагітність без нудоти.
не знаю добре це чи погано, лікар нічого не відповіла
автор Вічний двигун • 16 апреля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
Повезло😅
ПАЦАНКА О• 16 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
Повезло😅
Вагітність перша, не знаю як буває по іншому )
автор Вічний двигун • 16 апреля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
І в мене перша) я от думаю, що мене почало нудити десь якраз на вашому терміні
ПАЦАНКА О• 16 апреля 2023
Ответ дляВічний двигун
А у вас зараз який тиждень?
Я думала що нудити посмнає вже з моменту затримки, перші тижні
автор Вічний двигун • 17 апреля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
А у вас зараз який тиждень?
Не знаю, може в кого як. Добре хоч не рве, було б зовсім не весело) зараз 8 з копійками