Кіма кепка• 15 апреля 2023

У вас є щось таке для душі?

Хоббі, якась спільнота, куди ви ходите, друзі по інтересам.
Мене так лякає оце робота-дім-прибирання цілодобово, і хочеться десь мати розраду, відпочинок від усіх. Мрію знайти таке місце, справу, людей.
Ms. Android• 15 апреля 2023
Рукоділля, дуже заспокоює

IvankoPetrovich• 15 апреля 2023
Раньше было. А сейчас тоже все одинаковое, каждый день.
Татьяна-cb91• 15 апреля 2023
Мой отдых это остаться одной и лишь бы не трогали 🤣🤣🤣🤪
Вот Она Я• 15 апреля 2023
Тренування в залі і прогулянка в парку
Шикаю і викаю• 15 апреля 2023
Раньше на байдарках ходили компанией простых любителей. Это в Херсоне было. Сейчас, к сожалению, этого нет.
Vivianna_• 15 апреля 2023
слушаю аудиокниги запойно, без них бы ,право же , померла бы (
СамавиховуюКота• 15 апреля 2023
У нас ремонт, автор. Вчуся всьому але мені цікава покраска, ремонт меблів. Дуже цікавить обрізка та догляд за деревами, хочу бути профі. Декупаж пробувала, класно але зараз не до цього.
Кусюче сонечко• 15 апреля 2023
Не повірите - друга робота. Саме для душі
Наполеон Бонапарт• 15 апреля 2023
Вышивка сорочок

Оч@ров@Шк@• 15 апреля 2023
Торти випікати. Для мене це окремий всесвіт, я відпочиваю.
Ще я душею відпочиваю у бабусиній хаті. Це не передати словами, це моє місце сили. Вже давно там нікого немає,але коли я приїжджаю туди і сідаю на подвір´ї, мені там добре як ніде більше. там найкращі світанки. Шкода,що не так часто маю змогу там бувати
Гага Газу• 15 апреля 2023
После развода надеялась найти мужчину для этого.
Смажена полуничка• 15 апреля 2023
Правильно пишут - творчество. Это позитив, это как лучик света в темноте
Лялька в колисці• 15 апреля 2023
У меня это книги, классику перечитываю с новым пониманием. Театр, особенно балет и дочку приобщаю. Еще путешествия, музеи, выставки/вернисажи, но сейчас этого нет.
Розумна Губка• 15 апреля 2023
Парфумерія, катання на велосипеді, гучно слухати музику і випічка
автор Кіма кепка • 15 апреля 2023
Ответ дляIvankoPetrovich
А що було раніше?
Дивне створіння• 15 апреля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вы так здорово описали!

У меня нет такого места, даже у родителей 3 года не была, у свекров тоже не бываем. А вы идеально описали, здорово!
Дивне створіння• 15 апреля 2023
Йога, там хорошая тусовка, веселая, без понтов, не общаемся помимо практики и мне достаточно)
Чесно брешу• 15 апреля 2023
Шиття
Черпак_для_фантазий• 15 апреля 2023
Автор, мабуть ви відчуваете себе білкою в колесі.
Відпочинок від усіх - це побути наодинці із собою. Погуляти у лісі, парку, сходити на масаж, сауну. Щось таке: релакс для душі та тіла.

Olga-lyubimaya• 15 апреля 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Яка?)
Кусюче сонечко• 15 апреля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Яка?)
Робота по моїй спеціальності. Інженерного напрямку. Основна робота теж по спеціальності, але чомусь друга дає відчуття розслабленості і задоволення, не дивлячись на немалий об´єм виконання.