Просериарила молодость• 15 апреля 2023
В ПЦУ чи УПЦ підете святити паски?
Цікаво, скільки ще лишилось прихильників УПЦ.
Чи люди як ходили в найближчу так і ходять?
Результат:
вже голосів:
109 (41.6%)
Не піду нікуди
87 (33.21%)
Українська
37 (14.12%)
Відповіді
29 (11.07%)
Московська
Никуда, потому что не исповедую христианство. Пасочки ем как традиционное блюдо нашей культуры. Не понимаю этого беганья из одной церкви в другую - все равно через n лет многие, кто сегодня поддерживает переход из одного патриархата в другой, с большой вероятностью будут убеждать других и самих себя в том, что они никогда этого не поддерживали. История знает аналогичные случаи смены массового мнения
Love_Love_Love_• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Я церкву до політики не відношу, тому не ототожнюю її і не зобовязана цього робити по вашим переконанням
А до чого відносите? До непізнаного
бо в цьому розділі можна анонімно потусити?
Птица-синица• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Я дуже люблю монастирі Феофаніївський і Голосіївський. Там я вінчалася.Вони московські. Це, виходить, совісті в мене немає тепер ходити туди?!
Дуже хочу ходити в ПЦУ, але самі церкви І СЛУЖБА подобаються УПЦ. Служби відрізняються .як тепер бути?
Ого, Ви вже українською заговорили)) а як ще рік тому с Теодором плювалися - нащо та мова, язык наше всьо)))
Ответ дляQorianka
Руская православная церковь давно перестала бути релігійною організацією і є одним з елементів російської пропаганди
Птица-синица• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви мене точно сплутали з кимось
Ні. Я Вас добре пам´ятаю по всім ватним відповідям. Ви завжди були за ’не всьо так однозначно’
Птица-синица• 15 апреля 2023
Ответ дляkuskus
Вона під анонімом пише, не висовується лишній раз
Та якось на неї це не схоже
Ответ дляElena Rus
Если бы ходила, пошла бы в ближайшую от дома. А так, давно уже начхать на религию. Папа ходит исключительно в УПЦ, маме всё равно
Ну от в моєму кругу є десяток таких, які ’ісключитєльно’
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
І таке взагалі можливо що їх примусово закриють
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Love_Love_Love_• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Це адміни поставили. Я створювала в розділі домашние хлопоты
Ахахаха « домашние хлопоти»
Ответ дляРойЛеля
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Ой, я не знаю, но это сейчас неважно. Батюшек пропагандистов в любом случае надо сейчас отлавливать, т к. они могут оказывать влияние на прихожан.
Love_Love_Love_• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Не буде, то й небуде. Але поки є люди, які хочуть туди ходити доки і буде.
А таких людей не мало
Ясно
Адміни, можна цю парашкіну пропаганду забанити?
Liebelebenn• 15 апреля 2023
Для мене разніцаЄ! Тим більше зараз в сталінський філіал думаю, що ходять лише упороті меншовартісні хохли і відверті зрадники. Останні 12 років в станінсткумсекту створену в 1843 році ні ногою. Огидно
постою_послушаю• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Чим їм не подобається ПЦУ? Канонічна Церква
А те, що не всіма визнана, так у Московського патріархату на початку його існування ситуація ще гірша була
Ответ дляпостою_послушаю
Це цікава інформація. Треба вивчити.
Вони ж кажуть що там’ приемнечество можна отследить по рукопожатиям дуже глибоко’
Цікаво, яке саме це значення має
постою_послушаю• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Та давно вже оказали, ті під страхом смерті не перейдуть до ’расскольников’
Ви точно розумієте, про що йдеться? Роскольники то УПЦ КП, а зараз в Україні є своя канонічна Церква, нічого роскольницького в ній немає
Ответ дляtettiana
Поруч москальська, раніше там святили. Завтра не піду
У нас в громаді кажуть бойкотують московські цього року.
Але що мене здивувало, у батьків в селі тільки московська церква. Але в сусідньому українська і їхати недалеко.
Того року якраз тільки звільники київську обл і я була впевнена в московську ніхто не піде, ну як же так?!
Не повірите, ніколи не було скільки людей як того року. Машини паркували аж здалеку.
Тому певний дисонанс у мене