Просериарила молодость• 15 апреля 2023

В ПЦУ чи УПЦ підете святити паски?

Цікаво, скільки ще лишилось прихильників УПЦ.
Чи люди як ходили в найближчу так і ходять?
Результат:
вже голосів: 262
109 (41.6%) Не піду нікуди
87 (33.21%) Українська
37 (14.12%) Відповіді
29 (11.07%) Московська
Qorianka• 15 апреля 2023
Никуда, потому что не исповедую христианство. Пасочки ем как традиционное блюдо нашей культуры. Не понимаю этого беганья из одной церкви в другую - все равно через n лет многие, кто сегодня поддерживает переход из одного патриархата в другой, с большой вероятностью будут убеждать других и самих себя в том, что они никогда этого не поддерживали. История знает аналогичные случаи смены массового мнения
Love_Love_Love_• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Я церкву до політики не відношу, тому не ототожнюю її і не зобовязана цього робити по вашим переконанням
А до чого відносите? До непізнаного бо в цьому розділі можна анонімно потусити?
kuskus• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Не буде, то й небуде. Але поки є люди, які хочуть туди ходити доки і буде.
А таких людей не мало
Може люди не розуміють що до чого, то їм треба пояснити. Вже закінчився час #какойразніци
Птица-синица• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Я дуже люблю монастирі Феофаніївський і Голосіївський. Там я вінчалася.Вони московські. Це, виходить, совісті в мене немає тепер ходити туди?!
Дуже хочу ходити в ПЦУ, але самі церкви І СЛУЖБА подобаються УПЦ. Служби відрізняються .як тепер бути?
Ого, Ви вже українською заговорили)) а як ще рік тому с Теодором плювалися - нащо та мова, язык наше всьо)))
kuskus• 15 апреля 2023
Ответ дляQorianka
Руская православная церковь давно перестала бути релігійною організацією і є одним з елементів російської пропаганди
Птица-синица• 15 апреля 2023
До речі. Де ділася Оля Теодор Бастард Какая разница? Давно її не чутно
Elena Rus• 15 апреля 2023
Если бы ходила, пошла бы в ближайшую от дома. А так, давно уже начхать на религию. Папа ходит исключительно в УПЦ, маме всё равно
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Це адміни поставили. Я створювала в розділі домашние хлопоты
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляПтица-синица
Ви мене точно сплутали з кимось
kuskus• 15 апреля 2023
Ответ дляПтица-синица
Вона під анонімом пише, не висовується лишній раз
Птица-синица• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви мене точно сплутали з кимось
Ні. Я Вас добре пам´ятаю по всім ватним відповідям. Ви завжди були за ’не всьо так однозначно’
Птица-синица• 15 апреля 2023
Ответ дляkuskus
Та якось на неї це не схоже
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляElena Rus
Ну от в моєму кругу є десяток таких, які ’ісключитєльно’
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
І таке взагалі можливо що їх примусово закриють
Безникая• 15 апреля 2023
До скольки завтра светят? сегодня дождь + огромная лень, я не ходила еще
kuskus• 15 апреля 2023
Ответ дляПтица-синица
Та якось на неї це не схоже
Схоже
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляПтица-синица
Проспіться
Птица-синица• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Проспіться
І Вам не хворать
Love_Love_Love_• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ахахаха « домашние хлопоти»
Elena Rus• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Ой, я не знаю, но это сейчас неважно. Батюшек пропагандистов в любом случае надо сейчас отлавливать, т к. они могут оказывать влияние на прихожан.
Love_Love_Love_• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
А таких людей не мало
Ясно
Адміни, можна цю парашкіну пропаганду забанити?
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляElena Rus
Та давно вже оказали, ті під страхом смерті не перейдуть до ’расскольников’
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно
У вас змішались коні і люди?
annac• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Просто вам взагалі не треба, то можна не відмічатись.
Зараз в церквах багатьох святять до 10 ранку, а то і довше.
В дитинстві в селі в 5 ранку треба було йти
У нас рядом до 14.00 точно святили раньше
Liebelebenn• 15 апреля 2023
Для мене разніцаЄ! Тим більше зараз в сталінський філіал думаю, що ходять лише упороті меншовартісні хохли і відверті зрадники. Останні 12 років в станінсткумсекту створену в 1843 році ні ногою. Огидно
Qorianka• 15 апреля 2023
Ответ дляkuskus
Тогда почему вся эта заваруха с церквями началась именно сейчас, а не 2, 3, 5 лет назад?
постою_послушаю• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Чим їм не подобається ПЦУ? Канонічна Церква
А те, що не всіма визнана, так у Московського патріархату на початку його існування ситуація ще гірша була
tettiana• 15 апреля 2023
Поруч москальська, раніше там святили. Завтра не піду
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Це цікава інформація. Треба вивчити.
Вони ж кажуть що там’ приемнечество можна отследить по рукопожатиям дуже глибоко’
Цікаво, яке саме це значення має
постою_послушаю• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви точно розумієте, про що йдеться? Роскольники то УПЦ КП, а зараз в Україні є своя канонічна Церква, нічого роскольницького в ній немає
автор РойЛеля • 15 апреля 2023
Ответ дляtettiana
У нас в громаді кажуть бойкотують московські цього року.
Але що мене здивувало, у батьків в селі тільки московська церква. Але в сусідньому українська і їхати недалеко.
Того року якраз тільки звільники київську обл і я була впевнена в московську ніхто не піде, ну як же так?!
Не повірите, ніколи не було скільки людей як того року. Машини паркували аж здалеку.
Тому певний дисонанс у мене