Просериарила молодость• 15 апреля 2023
В ПЦУ чи УПЦ підете святити паски?
Цікаво, скільки ще лишилось прихильників УПЦ.
Чи люди як ходили в найближчу так і ходять?
Результат:
вже голосів:
109 (41.6%)
Не піду нікуди
87 (33.21%)
Українська
37 (14.12%)
Відповіді
29 (11.07%)
Московська
постою_послушаю• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Це цікава інформація. Треба вивчити.
Вони ж кажуть що там’ приемнечество можна отследить по рукопожатиям дуже глибоко’
Цікаво, яке саме це значення має
Рукопожатиям?
По рукоположению, наверное. Да, можно отследить, до самых апостолов. Значение имеет очень важное. И в ПЦУ с этим все в порядке. Вот те, кого рукополагал Филарет, будучи под анафемой, те под вопросом. Но это, я повторюсь, УПЦ КП, а не ПЦУ.
Ответ дляпостою_послушаю
Рукопожатиям?
Точно, рукоположению
Ответ дляпостою_послушаю
Рукопожатиям?
Як може бути в пцу з цим все добре якщо це новостворена церква. Поясніть, пліз, нам, далеким від цього щоб і ми розібралися
постою_послушаю• 15 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Она под Константинопольским патриархатом.
Liebelebenn• 15 апреля 2023
Ответ дляQorianka
Тогда почему вся эта заваруха с церквями началась именно сейчас, а не 2, 3, 5 лет назад?
Тому що організація, створена Сталіним в 1943 році, стала активно закликати вбивати українців (тобто нас) на початку 2022 року. Мало?
Семицветка• 16 апреля 2023
Ответ дляkuskus
Хай як хочуть, але русской православной церкви в Україні не повинно бути
Так это уже не ’как хотят’ получается. А как власть решит.
Семицветка• 16 апреля 2023
Ответ дляРойЛеля
Ну от в моєму кругу є десяток таких, які ’ісключитєльно’
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
І таке взагалі можливо що їх примусово закриють
Або ця, або ніякої.
Як їм бути, коли закриють всі упц.
Возможно, в этом случае будет незарегистрированная церковь.