Заместитель Анонима• 15 апреля 2023

Будете в другому турі голосувати за В. Зеленського

Я думаю так
Результат:
вже голосів: 2163
1344 (62.14%) Ні
819 (37.86%) Так
Unmistakable• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
а покажіть-но мені людину, яка одразу народилася президентом? Хто в світіт з пелюшок народився генієм-президентом?
Звичайно, що ніхто, проте хоча б до президенства мали досвід в політиці. А тут такий стрибок - зі сцени шоу в крісло президента.
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляUnmistakable
І що такого? Де написано, що неможна? Чому в нас людині, яка працювала на заводі, можна стати президентом, а бізнесмену - ні? Бізнесмену, бо саме Зеленський зібрав команду і зробив успішний бізнес-проект і не один, доречі. Він вміє працювати, він вчиться, він досягає мети, яку поставив. Зараз мета - звільнити Україну і будьте певні, він зробить усе, щоб Україна була вільна, подобається це вам чи ні!
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляUnmistakable
Кучма мав досвід в бізнесі?)) Кравчук?)) Ну так, бізнесмени ще ті, з досвідом))
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
То не мої слова а Бірюкова, пошукайте звідкіля текст. Телеграм, Справа Громад. То що? Є докази? Там два мільйона
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
А ви мене що, на слабо берете? Не треба, мені не цікаво. Вам та тема цікава, от і шукайте, займайтеся. Цікаві люди, - самі не можуть, але інших підначують) Мені не цікаво, дякую.
mar minor• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Зсу може і зроблять .
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
То ж ваші слова? Цитую :’от зараз є волонтери, в тому ж вашому Миколаєві, які кажуть (а знають вони напевно, бо працюють з військовими), як поставляв порошенко ті автівки військовим. І як потім ми збирали гроші на автівки, щоб хлопці мали не просто назву, автівка, а авто, яке має швидкість, а швидкість рятує життя.’

Тобто Порошенко пропіарився, а авто немає. Надайте докази. Чи вже - нецікаво?)))))))))
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Доречі, я знаю про яких волонтерів ви пишете)))) Менше ворожок на ютюбі дивіться, бо ще й не таке почуєте))))
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104

Удалено администрацией...
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
я не дивлюся ворожок, мені є, чим займатися в цьому житті. А от ви, бачу, дивитесь, бо все знаєте)))
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
Особисто мені від вас нічого не треба, я вам знайшла гроші для волонтерства. Пишете Бірюкову, надаєте йому докази проти Порошенка, отримуєте два мільйони. Все просто! Чи вже не просто?))))
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Удалено администрацией...
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Да-да))) Та сам вже не перша, хто посилається на волонтерів з Миколаєва, які, начебто, точно знають, що Порошенко нічого не дає, тільки піариться. Цю тему вже роздувати)))
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
У вас є час на таке, займіться. Мінус одне відео з ворожками і ви мільйонерша. Те, яким чином ми збираємо кошти на фронт, я вважаю, вас не стосується. А що такого в тому, щоб посилатися на волонтерів, які дійсно, працюють і знають інформацію? Тим більше, що вона перевіряється у військових на раз-два.
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
Тьотя, вам гроші треба? Це реально, не брехня!
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Удалено администрацией...
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
На що у мене час? Зібрать докази проти Порошенка? В мене їх немає, а у вас є. Так треба гроші?
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Ви, напевно, таки не чуєте...
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
Удалено администрацией...
Тамара0104• 18 апреля 2023
Удалено администрацией...
Тамара0104• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
Тамара0104• 18 апреля 2023
🦸🏻‍♀️ ’Зробимо їх разом’ і отето от всьо. 😢
Тамара0104• 18 апреля 2023
Mrs.Ochmonek• 18 апреля 2023
Ответ дляUnmistakable
досвід в політиці, такий як у більшості політиків, це досвід здавання інтересів України, досвід освоєння грошових потоків, досвід служіння будь-кому аби гроші, досвід корупції і подібної гидоти.
Модные мальчишки• 18 апреля 2023
Ответ дляБолаболик
Зсу може і зроблять .
ЗСУ і роблять. Не може. Не зроблять. А роблять вже, зараз. Тільки зброю вибиває Зеленський. Щоб було, чим воювати і здобувати перемогу.
Pole• 18 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А нинішній і без досвіду виявився талановитим в усьому цьому))
’Талантлівий чєловєк талантлів во всьом’
PO_LANA• 18 апреля 2023
Ответ дляМодные мальчишки
Удалено администрацией...
от як пи*діти, так всі зеботи голосно волають, а як до діла, так одразу : .. самі знайдіть; у вас шо гугль відключили, або табличками бана махаєте... ви ж ’співпрацюєте’ і все знаєте, або оті ваші знають... це 10 хвилин і два мільйони на волонтерку! невже вони вам лишні? чі фіг знайдете таку бригаду правда ж? а розносити провокації і виконувати команди то ж ваша робота... норм платять?
PO_LANA• 18 апреля 2023
Ответ дляТамара0104
написато то просто, а докази вона де знайде? в гуглі то їх немає..