Пуки-куки• 16 апреля 2023
Чи згодні ви, що сюсюкання з немовлям може стати причиною логопедичних проблем?
Мова про дітей до 1 року.
Результат:
вже голосів:
119 (78.81%)
ні
32 (21.19%)
так
За ким я буду?• 16 апреля 2023
Не знаю. Я со своими говорила на нормальном языке, без кака, бибика, ням-ням. Проблем не было)
Этожзвяздаяегообожаю• 16 апреля 2023
Ответ дляМиловидна леді
Бред
Всьо, розходимось
Найкращий аргумент в будь якій темі
Вся така шо куди там• 16 апреля 2023
До чого тут логопедичні проблеми?
Сюсі пусі, таляля - то проблеми у дорослої людини.
Варена цибуля• 16 апреля 2023
Згодна з Тарасом Григоровичем
« якби ви вчились так як треба, то мудрість би була своя»
Зяблик протестант• 16 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Взагалі не розумію навіщо сюсюкати і слова перекручувати
Я це робила неконтрольовано зі своїми дітьми. В житті я досить неемоційна тверда жінка, а з малюками доходибедьного періоду прям… це було сильніше за мене
Варена цибуля• 16 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Вы прежде чем такое писать, почитайте о развитии мозга с рождения
А ви теж смішна, щось як скажите: мозг, почитайте
Снідаю авокадо• 16 апреля 2023
Где ссылка на научные исследования, подтверждающие вашу гипотезу?
Пуки-куки
• 16 апреля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Та я просто спитала. У мене зараз третя дитина і сюсюкаються я реально мимохіть… знайома висловилась, що це штибу не дуже корисно.
Ноунэйм• 16 апреля 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
А какие могут быть проблемы с ребёнком до года?))
Миловидна леді• 16 апреля 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Всьо, розходимось
Найкращий аргумент в будь якій темі
Наведіть ваш науково обгрунтований.
Жена сантехника• 16 апреля 2023
Вы имеете ввиду слова коверкать? Да,могут. Ребенок ,например, был всегда только со мной, как бы он узнал,как правильно говорить,если бы я сюсюкала.
Снідаю авокадо• 16 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
Знайома логопед? Більш шкідливо на мою думку саме слухати сумнівні поради, чим сюсюкати до дитини)
Пуки-куки
• 16 апреля 2023
Ответ дляСнідаю авокадо
Ні.
В неї перша дитина і вона все робить як «книжка пише», а я аби як😀
Первоклашка Я• 16 апреля 2023
Щодо логопедичних проблем не знаю, але ніколи не розуміла цього кривляння перед дітьми )
Подмигашка• 16 апреля 2023
Ответ дляВарена цибуля
Мадам, у вас проблемы с образованием и воспитанием, идите в зеркало посмотрите и посмейтесь.
фан L.O.S.T.• 16 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
Я розумію ваше бажання посюсюкати :) але в загальному мовленні це крапля в морі, дитина здебільшого чує вашу автоматизовану мову, де є всі звуки.
Борщичок• 16 апреля 2023
Дитина стільки слів хапає при розмовах дорослих, що сюсюкання ніяк не вплине. При умові, що крім мами і дитини в їхньому житті ще хтось є. А для постановки звуків сюсюкання тільки на користь, бо так звуки частіше повторюються.
За ким я буду?• 16 апреля 2023
Я только с котом могу сюсюкать: ути-пути, это кто такой холёсенький и товстенький спиц
фан L.O.S.T.• 16 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
Ні.
Ахаха

Варена цибуля• 16 апреля 2023
Ответ дляПодмигашка
Мда
Проблеми явно не в мене
Прочитайте про сарказм і що таке почуття гумору
Проблеми явно не в мене
Мэри Попкинс• 16 апреля 2023
Ответ дляПуки-куки
А перші двоє повз пройшли, ви висновок з їх розвитку зробити не можете?