Невгамовна• 17 апреля 2023
Подарували пачку солі. Якось дивно.
Христос Воскрес!
Вчора заходила сусідка і до столу подарувала пачку солі. Я подякувала. А тепер чогось задумалася. Прокоментуйте, будь ласка, це взагалі безпечно? Начебто у магазинах вона є, не дефіцит.
Гадаю_По_шнуркам• 17 апреля 2023
Может она освятила ее, вообще странный презент. Хоть вот та, маленькая пачка за 500 грн?
Ло Шарик• 17 апреля 2023
Тож, мабуть, свячена. Якась четвергова...
Люди деякі і масло святять і великий асортимент продуктового магазину )
Ло Шарик• 17 апреля 2023
Та накупилася солі, скоро консервація. Сіль йодована непотрібна.
Тож посвятила і вам на презент.
Невгамовна
• 17 апреля 2023
Не помічала за нею щоб вона сильно до церкви схильна була. Паски не пекла і не святила. Але останнім часом вона захворіла , лікується.
З бісиками• 17 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Дівчата, пачка солі запечатана у пакеті. Звичайна, йодована.
Такий собі подарунок((( Змийте в унітаз. Таке звичайні люди не дарують.
ЭмчЭндЭм• 17 апреля 2023
Мені кума на новосілля подарувала хліб і сіль. То я тепер також коли перший раз іду в гості несу хліб і сіль
Невгамовна
• 17 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Тож посвятила і вам на презент.
Вона не консервує
У церкві не була щоб освятити
Невгамовна
• 17 апреля 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
То не той варіант. Вона не перший раз приходить
РокерША• 17 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
надо было ее спросить к чему такой необычный подарок.
Ло Шарик• 17 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Вона не консервує
У церкві не була щоб освятити
То вона ж не німа ) Нехай скаже, що то за презенти.
А взагалі... Слухайте, люди стільки солі понагрібали, такі стратегічні запаси у деяких лежать плюс тітки ще й гуманітарку могли десь брати. Тож віддала зайве.
Невгамовна
• 17 апреля 2023
Ответ дляРокерША
Вона питання моє в очах прочитала. І питає - сіль потрібна? Я подякувала і все на тому
Тень льва• 17 апреля 2023
Ответ дляЗ бісиками
зачем в унитаз смывать?? больше канализацию нечем забить? если хотите выкинуть, есть мусорка
Вбигудях• 17 апреля 2023
Може їй незручно було йти голіруч, і нічого кращого не придумала, як взяти пачку солі?
З бісиками• 17 апреля 2023
Ответ дляТень льва
Надо не выкинуть, а именно смыть. Проще всего в унитаз, но можно заморочиться и водоем поискать. Соседка у автора необычная и подарок её тоже.
Кстати, соль растворяется в воде если что))
Борець за гаманець• 17 апреля 2023
Поищите в гугле,что это может быть.С солью на Пасху всякие ритуалы проводят.Болеет,значит хочет выздороветь,за чужой счет
Невгамовна
• 17 апреля 2023
Ответ дляБорець за гаманець
От і мені щось подібне на думку спало , хоча намагаюся не вірити в подібне
ПотеряласЯ Я...• 17 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Вона не консервує
У церкві не була щоб освятити
Послушайте, но вы же троллите. И то она не делает, т этого не делает, и вы все это знаете, все подробно. И так типа про между прочим упомянули , что она лечится. Шита ваша тема белыми нитками.
Борець за гаманець• 17 апреля 2023
Ответ дляНевгамовна
Почитайте.Надо знать,как себя обезопасить.Много чокнутых людей сейчас
Бибер-анонимер• 17 апреля 2023
Я бы зашла к ней под каким-то предлогом и вернула бы ей эту соль назад. Сказала бы что-то типа, ’я посмотрела, мы раньше закупили много соли про запас, эта не нужна, может тебе или кому-то другому она будет нужнее’. И пусть это будет выглядеть тупо, но соль бы я вернула назад
Добра всем!• 17 апреля 2023
Я би назад їй віддала. Купила би в магазині пасочку, взяла сіль і зайшовши сказала- слухай, глянула в себе - 10 кг лежить. Дякую за допомогу, але й так дофіга. От тобі пасочка
Невгамовна
• 17 апреля 2023
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Як скажете )
Дивно те, що я про ці моменти вже обдумала (виправдовуючи вчинок сусідки) і не придумавши чому вона мені це подарувала спитала тут?
Брехушечка• 17 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
Тож посвятила і вам на презент.
Я, через незнання, консервувала з йодованою сіллю. Зовсім ніяк не відчутно цього на смак у консервації. Ні через рік, ні через два роки зберігання.
Так що то забобони 😁