Кинг-Конгша• 17 апреля 2023

Чому паска вийшла сухою?

Пазаминулого Великодня пригощалась пасочкою за рецептом александрійського тіста, тут теж багато хто робить, я завжди пекла по іншому рецепту, в цьому році вирішила спробувати, тим більше без мороки, на ніч. Ще й так багато зробила ((( 10 шт а вони сухі, вдаватися можна
Барвіночка• 17 апреля 2023
Для влажности я добавляю в тесто сметану.

Помидорина• 17 апреля 2023
хорошо добавлять изюм замоченный в соке,или алкоголе,будет отдавать влагу,и жирную сметану, может еще мало жира?
БезПаспортаНеПродаю• 17 апреля 2023
мало жиру,а взагалі- купіть наступного разу і не морочіть собі голову. а то продуктів туди вбухай на добру суму,а воно ще й не вийде таке як треба. он купила - і смачна і солодка і не суха,і з родзинками і пахне..
ЧукИГеки• 17 апреля 2023
Мало масла і можна було б алкоголя додати в тісто, але не сумуйте, поїдять. Просто нові рецепти треба по пів-порції пробувати, у всіх же різні продукти, різні духовки.
Молчалка• 17 апреля 2023
Оффтоп: автор, візьміть шприц, апельсиновий сік +цукор або іншу пропитку і пропитайте сухі паски.
Jsolo• 17 апреля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я зробила паску перший раз. От зовсім голову не морочила, смачна вийшла - солодка, не суха, така здобна. Я тепер зовсім не хочу в магазині купляти))
Мульйонерша• 17 апреля 2023
Ответ дляJsolo
Поділіться рецептом, будь ласка.
автор Кинг-Конгша • 17 апреля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Буду як і пекла, з перевіреного рецепту.
Jsolo• 17 апреля 2023
Ответ дляМульйонерша
Поділіться рецептом, будь ласка.
Я молоко вершками замінила

Мульйонерша• 17 апреля 2023
Ответ дляJsolo
Я молоко вершками замінила https://youtu.be/UBQONIqlnuk
Дякую. ВІзьму на замітку
Сладкий лимончик• 17 апреля 2023
Печу по рецепту Єктора. Вже 5 день і не висихають. Найкращі з тих що робила.
БЦАшка• 17 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Це з тістом негустим? Без заміса ручного?
Сладкий лимончик• 17 апреля 2023
Ответ дляБЦАшка
Ну я руками замішую бо такого комбайна не маю, але так - тісто дуже ніжне,
Рецепт легкого панеттоне від його мами
Галя із Дарниці• 17 апреля 2023
Ответ дляJsolo
Спасибо
Тоже возьму себе на заметку
Галя із Дарниці• 17 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Дайте пожалуйста рецепт
Миссис Буркул• 17 апреля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Я купила в этом году, потому что духовки здесь нет. А так пеку сама каждый год. Купила 4 разные в разных местах. Пока только две смогли сьесть. Сухие, вкус странный. Такое(
Сладкий лимончик• 17 апреля 2023
Ответ дляГаля із Дарниці
Дайте пожалуйста рецепт
Ловіть
https://www.instagram.com/p/B-1p5XKHCCG/?igshid=
Галя із Дарниці• 17 апреля 2023
Ответ дляСладкий лимончик
Ловіть
Спасибо