Все знаю від і до• 17 апреля 2023

Дівчинка підліток, розтяжки на спині

Дівчинка підліток 12 років, швидко почала рости,з´явилися розтяжки на спині, можливо ви зустрічалися з подібною ситуацією,що робити?
Матраскин Брат• 17 апреля 2023
з віком сьануть блідими. в сина на спині, в дочки на бедрах.
Локшина на вухах• 17 апреля 2023
у моєї доньки и сина теж є. Стрімкий ріст, шкіра невстигає так швидко розтягуватися. Лікар направляє до ендокринолога
Гл. Амурная• 17 апреля 2023
Може якимось кремом мазати, чи просто масаж робити. Або ще дуже допомагають гімнастичні вправи. Я хожу в басейн, то там багато вагітних ходять на аеробіку саме щоб розтяжок не було.
Файна цьоця• 17 апреля 2023
Ничего уже не поможет (( у мужа так и остались.
Идеальная оптимистка• 17 апреля 2023
І у доньки, і у сина, і у племінниці є розтяжки.
Nadine23• 17 апреля 2023
В мого чоловіка таке. То ендокринолог казав, що це якась хвороба, пов´язана з гіпофізом. Сходіть до ендокринолога. Швидкий зріст пов´язаний з гормонами.
Ядвига Юсьлегко• 17 апреля 2023
І мені порадье ендокринологу для дочки у Києві, плз, хто знає, теж саме