Вагнерівці розстріляли дітей та підлітків в Бахмуті, - свідчення одного з найманців.
Ответ дляtetnes
Поверили? Часто на канале вагнеров сидите?
Звичайно, постійно мониторю канали з обох боків.
Тільки таким чином можна мати уяву про повну картину того, що відбувається.
І взагалі -то я відповіла на питання, де саме пишуть теє, про що зазначила попередня дописувачка, тобто про татуювання хлопців
Ответ дляArgesha
Ну да, промониторив публикациям международных СМИ, важно обязательно заходить к убийцам вагнерам за правдой. Мы ж тут всем коллективным западом воюем. Зарубежные СМИ врут, только в рашке и у убийц вагнеров правда
Ответ дляArgesha
В каналі у вагнерів були фото підлітків з татуюванням, яких вбили?
Ответ дляArgesha
Чи то було маніпулювання з фото 2015 року, а вбили зовсім інших підлітків?
У Стьопи Чубенко теж було татуювання?
У пятирічки теж татуювання?
У Стьопи Чубенко теж було татуювання?
У пятирічки теж татуювання?
Ответ дляtetnes
У Стьопи Чубенко теж було татуювання?
У пятирічки теж татуювання?
У Стьопи Чубенко теж було татуювання?
У пятирічки теж татуювання?
Ну як би звичайно, що інших.
Але ви можете і далі намагатися ’грузить базаром’ і навіть вірити у себе щодо своєї спроможності щодо цього
Ответ дляArgesha
Ще раз відповідаю: звичайно що ні.
Але ж ви запитайте знов, адже не дарма в вас є клавіатура
Намаюсь зрозуміти, для чого ви привели ссилку на канал вагнерів, де вони виправдовують себе, що вбивають тільки з нацистським татуюванням на пост дівчини, про те що вбили підлітків?
Ви вірете, що вагнера вбивають тільки за нациські сімволіки?
Ответ дляtetnes
Ну, то може подумаєте, ні?
На якому лишень каналі можна почитати інфо про вбивства за татуювання?
Щодо дописаного вами
Ні. Я в це не вірю
Щодо дописаного вами
Ні. Я в це не вірю
Одяг та сумки• 17 апреля 2023
Ответ дляМарія В
А де ви то прочитали?
в новинах десь місяців 9 тому та в неті відео було. а це що дивина що вони нелюди ы не вырете.. вони геніталії відрізають нашим парням. В зад трубу и в нее ерш железный- потом трубу вынимают- катують. не буду дальше писать. а на органы сколько вывезли...
Одяг та сумки• 17 апреля 2023
Ответ дляStefaniya K.
Какие могут быть отмазки?Какая сила их там держит или заставляет ехать туда?
там рашолюбы сидят 90%ждуны
Ответ дляОдяг та сумки
Я щось таке читала,але відео не бачила, можете скинути посилання?
@dres Odessa• 18 апреля 2023
Ответ дляmotherfucker
Мои знакомые вернулись в город, который каждый день под жесткими обстрелами. Город в 10км от рашистов. Не нашли себе места в более спокойных регионах. Пол года пожили на сьеме, работу мужчина нашел, но на аренду хватало впритык, остальное на впошные деньги покупали. Ребь маленький, она не могла пойти на работу. Вот и вернулись. Там своя квартира, у мужа работа есть.
Думаю, таких историй много(
К сожалению,да.
Тут только те вещают,кто выехал и занимает места хорошие на шару.А кому действительно нужно-те не могут найти и средств нет.
Одяг та сумки• 18 апреля 2023
Ответ дляМарія В
це треба шукати( нема часу цеж давно було дуже. в телеграмі знайдіть канали де куча таких відео. я не хочу розстраюватися. там жах шо вони нелюди роблять. і голову відрізати то квітки.