Вагнерівці розстріляли дітей та підлітків в Бахмуті, - свідчення одного з найманців.
Ответ дляmotherfucker
Мои знакомые вернулись в город, который каждый день под жесткими обстрелами. Город в 10км от рашистов. Не нашли себе места в более спокойных регионах. Пол года пожили на сьеме, работу мужчина нашел, но на аренду хватало впритык, остальное на впошные деньги покупали. Ребь маленький, она не могла пойти на работу. Вот и вернулись. Там своя квартира, у мужа работа есть.
Думаю, таких историй много(
Ужас(
Я когда смотрю видео оттуда, мне дурно.
А жить там как вообще, на грани жизни и смерти?😢
Недавно было видео, жена и муж там живут, но будут уже эвакуироваться, потом те видео, где руины и думаешь, как они там вообще находятся, это один и тот же город, Бахмут райцентр, то есть, он небольшой, значит, руины и боевые действия совсем рядом
Я когда смотрю видео оттуда, мне дурно.
Stefaniya K.• 17 апреля 2023
Это в голове у родителей что то есть или как?Какого милого переться туда или не выехать.
Stefaniya K.• 17 апреля 2023
Какие могут быть отмазки?Какая сила их там держит или заставляет ехать туда?
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляМарія В
Просто навіть не зрозуміло за що...
воно пояснює, що підлітки - це не мирні
Пряма мова Савичева: ’Мирні жителі виходили. І був наказ: усіх, кому від 15 (років) і старше - усіх одразу розстрілювати без слів. Було розстріляно 20-24 людини, з них осіб 10 - 15-річні та 17-річні підлітки’.
На питання, скількох беззбройних мирних жителів у лютому 2023 року вони вбили, Савичев відповів, що 15-річних українців ’важко назвати мирними жителями’.
це слова ексзасудженого з ІК-1 УФСВП Росії з Воронезької області Олексія Савичева (помилуваний указом В. В.Путіна від 02.09.2022 р.).
Mrs.Ochmonek• 17 апреля 2023
Ответ дляP.lili
Сумно,боляче і дуже шкода наших українців,за що?Та саме більше засмучує що світ підлий ковтає це і раша досі існує якби хотіли то за тиждень би ту тупорилу недокраїну вбивць знесли з лиця землі.Ну як можна в сьогоднішній час допускати такий терор проти мирних людей,безневинних дітей.Нехай всім хто за цими вбивствами стоїть вдарить так щоб вони пожаліли що народились,слів нема.Світ зійшов з розуму
світ спостерігає (( подвійна мораль і занепад (
І це відбувається уже стільки часу і практично зараз
Пряма мова Улдарова: ’Я цією рукою виконав наказ, убив дітей. Розумієш, за наказом. Те що ми ... Нам давали команду зачистити і знищити всіх... Ми йшли 150 вагнерівців і вбивали всіх - жінок, чоловіків, пенсіонерів і дітей, зокрема маленьких - п´ятирічних’.
За словами терористів, від Пригожина надійшла команда зачистити Бахмут. Не пропускати нікого - старих, дітей. Усіх зачистити. У Соледарі, за його словами, було ще гірше.
Улдаров також розповів, що ’зачистив’ підвал у Бахмуті із 300-400 цивільними, зокрема 40 з них були дітьми. За його словами, це була 9-ти поверхова будівля. Окупант додає, що ’він не мав вибору’ і в нього був наказ зачистити всіх.
Терорист заявив, що це сталося у березні 2023 року.
’вистрілив 5-річній дівчинці в голову’, коли вони заходили до Соледара і Бахмута: ’Вона верещить, вона маленька дитина, розумієш. Я вистрілив 5-6-річній дівчинці контрольний’.
Kids Store• 17 апреля 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
И эти скоты заседают в ООН. Куда катится мир..
KozaNostra_I• 17 апреля 2023
Ответ дляКокоСина
Канал Вертикаль у телеграм. Є пост разом з відео , де про це розказує вагнерівець
Любой пропитой в хлам алкаш за пузырь и не такое наплетёт. Воевать такие точно не в состоянии, он в стакан-то с трудом попадает, а уж командиром чтобы его назначили, это обычная пехота должна бухая на коленях ползать. Верить в такую чушь - проявлять неуважение к украинским военным, которые получается не могут справиться с алкашнёй в Бахмуте.
KozaNostra_I• 17 апреля 2023
Ответ дляЯся222
Все не могут выехать, тем более из оккупированных, 300 евро из Донецка на человека, у людей таких денег может и не быть.
А почему эти деньги должны быть у людей? И откуда берутся такие суммы? Кто-то на этом ещё и зарабатывает? Почему это не финансируется через тот же Красный Крест?
Ответ дляmotherfucker
Они выезжали и вернулись. Мама в магазин в это время вышла. Если я не перепутала истории((
Многие возвращаются
Ну це ж прифронтова зона Слов´янськ, не Черкаси це до прикладу
А куди виїздили?
Я так і здогадувалась,що жінка в магазині відійшла в цей час,просто не знала о котрій влучили ракети
А куди виїздили?
Ответ дляmotherfucker
Думаю, таких историй много(
Так,але ось на фото теж було своя квартира і в одну мить нічого не залишилося, навіщо так ризикувати життям тим паче дитячим?
Ответ дляMrs.Ochmonek
воно пояснює, що підлітки - це не мирні
А хто це цікаво,як не мирні?
Ответ дляMrs.Ochmonek
А навіщо ж вони там сиділи і чекати от такої смерті від росіян?
Я так розумію,що з цими вбивствами там більше практично цивільних немає?
Ответ дляKozaNostra_I
Ви як в вакуумі,чесне слово,який до чорта червоний хрест,вони щось взагалі гарне зробили?!
Ответ дляKozaNostra_I
Удалено администрацией...
Ответ дляKozaNostra_I
Наплетет про убийство? Убийц уже опознали. И убивают они детей еще с 2014 года. Степа Чубенко был первой жертвой. Вина рашистов доказана в суде.
Потом Даня Дидык.