Просто звязда• 17 апреля 2023

Покажіть свої молекули

У кого ці аромати? На які звернути увагу саме на весну-літо? Я - село навіть про такі нк чула раніше, а тут почитала і вони мене зацікавили
автор Просто звязда • 17 апреля 2023
І щоб стійкі і шлейфові були. Ніколи таких не мала. Хочу компліментів

рукиЖимолости• 17 апреля 2023
Так они ж разные, есть молекула молекула, есть молекула ексцентрик, а есть молекулы от заркопарфюмс. И у каждой есть много номеров. Ищите на профильных сайтах описания и отзывы.
Нічого вдягти• 17 апреля 2023
Это далеко не самые комплиментарные ароматы…