Дівчатка, я на 28 неділі вагітності. Так склалося, що з 21 неділі у мене центральне передлежання плаценти. вона так і не піднялася. Лікар мій наполягає на спостереженні в пологовому будинку. Але, так як у нас в містечку немає пологового , бо його ще до війни закрили.То радить 5 й в Києві, який спеціалізується на патологіях.
Не розумію як можна вилежати мінімум 10 тижнів . Хто з таким стикався і скільки це коштуватиме? Що за пологовий? Нормальний чи ні?
Там дуже хороші умови, я там спостерігалась від першого дня вагітності у лікарки Громової. Клали двічі на пару днів у відділення патології. Обидва раза я залишилась з хорошим враженням. Умови дуже гарні, їжа теж непогана навіть, і дуже привітний персонал. до всіх з увагою і по-доброму ставляться. ви не пожалкуєте. хай все буде гаразд у вас