Прикуси Язика• 18 апреля 2023

Тюнінг велосипеда. Де можна таке купити?

Дочці подарували велосипед. Але він більше для хлопчика. Де можна вставити такі вклади в колеса? Може через інтернет хтось купував?
Вот Она Я• 18 апреля 2023
Именно такую не знаю, но на алиэкспресс для великов много лабуды продается. Может, и такая есть.
Сама раньше хотела себе огоньки на спицы разноцветные там купить, хоть я большая тетя))
Біле пальто• 18 апреля 2023
Алиэкспресс рулит
Стрекозей• 18 апреля 2023
вкладыши в колеса разве что на али искать, а вот наклеек розовых можно в любых канцтоварах накупить и обклеивать велик))
Сегодня я не я• 18 апреля 2023
Какая разница? На нём прям написано: для мальчика?
Завжди з рушником• 18 апреля 2023
Ужас. Велосипед для мальчика! Ни в коем случае не давайте кататься девочке🤦‍♀️🤣
Бубль Гум)• 18 апреля 2023
Лучше огоньки купите. Это какой-то жлобский вариант.
Бубль Гум)• 18 апреля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Шо люди скажуть? ;)
Рятівник Малібу• 18 апреля 2023
Купите краску в балончике и покрасьте велик в розовый. Или Вам на время дали?
Синий девочке это не розовый мальчику)
Рятівник Малібу• 18 апреля 2023
К нас красный был. Вообще всеравно. На пару лет)
автор Прикуси Язика • 18 апреля 2023
Ответ дляСегодня я не я
Для мене є різниця. В моєї донечки дитинство тільки раз. І якщо вона хоче велосипед гарний то буде його мати
Своїх дітей хоч в тачці можете возити,мені діла не має до того
автор Прикуси Язика • 18 апреля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Жіночко, у вас було важке дитинство? Привчені задовільнятись тим чим дали?
Пропрацюйте ваші болі.
Навчіться жити з тим, що діткам можна здійснювати бажання, очікування, щоб бачити радість в їх очах
І меньше злості, пропрацюйте свій негатив
Завжди з рушником• 18 апреля 2023
Ответ дляПрикуси Язика
Пропрацюйте ваші болі.
То ви комплексами поросли, жіночко
автор Прикуси Язика • 27 апреля 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
То ви комплексами поросли, жіночко
Жіночка ви. Напевно вас задіває,що до вас так звертаються. І ви свій негатив на інших транслюєте. А мені лиш 23 роки і ніхто крім жіночок в засалених халатах так не розмовляє зі мною.