Макрон за допомогою Китаю хоче посадити Україну і Росію за стіл переговорів влітку, – Bloomberg.
За словами співрозмовників агентства, Макрон доручив своєму зовнішньополітичному раднику Еммануелю Бонну працювати з провідним китайським дипломатом Ваном Ї над створенням рамок, які можна було б використати за основу для майбутніх переговорів.
Кхм, упс і гагага…
Було би дуже смішно, якби це був не той самий Макрон, який наполегливо умиротворював Путіна і навіть говорив, що не можна дати йому втратити лице минулого року.
Було би смішно, якби не було так сумно. Адже Саркозі уже так садовив за стіл переговорів Грузію і РФ — і чи умиротворило це окупанта ми дуже добре відчули всім нутром.
До речі Олланд і Меркель — були тими, хто укатував у свій час Порошенка на мінські домовленості.
Нащо це Макрону зрозуміло? Як лідер Франції він взяв курс на те, щоби Францію проголосити новим лідером Євросоюзу. Це непогано, з огляду, як Німеччина загралась у Wandel durch Handel…
Але Макрон нещодавно втратив на пенсійній реформі всередині Франції. При чому так втратив, що у Ле Пен, яку після минулих виборів списували на смітник — на тлі протестів гарно покращила свою підтримку. І Макрон знову вирішив грати роль великого миротворця.
Стосовно всіх цих «мирних переговорів» Песков добре резюмував «нас цікавлять мирні переговори лише в інтересах РФ». А отже, РФ на нинішньому етапі цікавить легалізація захопленого і щоб трошки зняли санкцій. А там далі знову можна готуватись до нової війни. І ще потім чучуть лєгалізіровать.
PS. Мені дуже подобається ідея запрошувати миротворцем Китай. Китай, який демонстративно відмовив у тому, щоб бодай телефоном побазікати з Зеленським. І той Китай, до протистояння з яким всерйоз готуються Японія і Південна Корея. При чому загроза настільки сильна, що японці виділили шалену суму коштів на свою оборону і відмовились від пацифізму. Плюс, взагалі удвох і разом із США ліплять безпековий союз.
Данильчук
Кхм, упс і гагага…
Данильчук
Yegonyashka• 18 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Можна о чем там? Видосики терпеть не могу
И мосейчук
там вкратце совсем никак
Ответ дляStefaniya K.
пишет,типа сша вооружилось новейшим всем,а нам типа старое ,но много.пишет,что сам в шоке,не ожидал.ну,увидим.прогнозы у него не плохие.там и ракеты,и очень очень много техники ,что идет по минному полю.
У сша и было самое новитнее.
А продавал и дает нам по pda , то что ущгоджують
Никая страна в мире не отдаст новиьние технологии
Если б мы делали много Нептуна и сапсан Гром2, мы б тоже его не раздавали.
Но учтите Насамс это новое
Ирис германия дает новое, не во всех странах это есть вообще, эти технологии
Но учтите Насамс это новое
Ответ дляok1904
Тихою сапою Франція допомагає Україні озброєнням, що не йде через озброєння, везуть гумкою. Знаю з власного дрсвіду яка військова франц.гумка і хто контролює з франц.сторни. Тому не наїзжаю на Макрона. У Франції теж наші проходять зараз навчання, про це не афішують змі.
А Болгария он тихо сколько помогала
И обеспокоена ’вытоком с Пентагона’, что откроется
Ответ дляLudaSHS
Т к вы хотите чтоб другие страны включились и воевали?
Я б тоже хотела
Лучше б солдаты нато .. ухх, но так не будет
Новость про переговоры в другом.
В том что Китаю не надо долгая война.
А тут куча дописов от фонаря, что китаю выгодно.
Нет
Китаю выгодна была короткая война.
Ему деньги делать надо
Я б тоже хотела
Новость про переговоры в другом.
В том что Китаю не надо долгая война.
Нет
Китаю выгодна была короткая война.
Ему деньги делать надо
По Китаю согласна.
А по Нато - я не эксперт, но да, хотелось более решительных действий в плане поставок оружия с самого начала войны. И вообще, хотелось подмоги, и чуда конечно
lekon-lekon• 18 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
И не говорите
Мне больше жаль что ядерку отдали и не в нато
Ядерку добре, що віддали - пункти керування на московії, тобто ми їм не змогли б керувати, а вважалися б ядерною державою, раша могла б нашими руками завдати удари. А от що в НАТО не взяли, як гарантії безпеки, - це прой*б наших дипломатів.
Ответ дляlekon-lekon
Видела я выступление Кравчука то, 2014 он говорил почему отдали
Не убедил. Был круглый стол и сидели эксперты
Читали, что Клинтон признал, что то ошибка? Что нельзя было забирать у Украины ядерку
lekon-lekon• 18 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Так якби ми керували б яо, якщо всі паролі, ключі у москві? І тоді ж щє були дружні, тіпа СНД. Час рожевих окулярів.
нинель 1919• 18 апреля 2023
Ответ дляkanuka
По инету гуляет инфа, что в июле конец войне, будут переговоры. Посмотрим.
какого года?
Ответ дляspain2406
По Китаю согласна.
За НАТО... Не факт, що прогнозувалася війна, Київ за три дні це був точно в планах, а під окупацію віддати повні арсенали зброї...
На днях спілкувалася з бувшим військовим аташе (в багатьох країнах він був представником від ПАР до UK)зараз викладає в якомусь київському виші , ну, думаю людина у військових питаннях досвідчена. Питаю: ви були в Тарврійських степах, на укр.азовському побережжі, що скажете. Каже:ні, не був... То от як такий розвідник може щось розуміти в війні, в деокупації, коли війну треба відчувати на місці, а не по картах і інфорації від інформаторів. Так і з тим бліц крігом, з деокупацією Криму,владні структури далекі від реальності з їх гучними заявами для публіки.
Еще один
Глава дипломатії ЄС Жозеп Боррель: ’Наші відносини з Китаєм не можуть розвиватися нормально, якщо Китай не використає свій вплив на Росію, щоб змусити її вивести війська з України та припинити війну’.
Боррель наголосив, що ’будь-який нейтралітет, який не робить різниці між агресором і атакованим, означає стати на бік агресора’.
Но думаю Китаю фиолетово
Кроме рынка Ес
Но думаю Китаю фиолетово
Кроме рынка Ес
Ответ дляkanuka
Так рашкостан же ЗА.
Я, если честно, в глубине души, тоже. Хоть и на время, ясно. Но лучше с паузой, чем сплошняком без продыху. Кто нам мешает подготовиться, никто. А то пишут только, что раше нада пауза чтоб силы нарастить.
Но такие переговоры на условиях раши можно было и год назад проводить
Карпатський грибар• 18 апреля 2023
Ответ дляLudaSHS
Еще с прессы
Ну такое
Желтая пресса, типа того!! Внимание! Наверное ипсо
Начало контрнаступления Вооруженных сил Украины (ВСУ) запланировано на 30 апреля. Об этом пишет Newsweek со ссылкой на секретные документы Министерства обороны США, попавшие в Сеть несколько недель назад.
Newsweek проанализировал более 40 документов с грифом «секретно» и «совершенно секретно». Как говорится в статье, некоторые из документов описывают поставки вооружения на Украину в преддверии контрнаступления, запланированного на 30 апреля.
В одном из документов представлена подробная информация о технике, отправленной Киеву, график поставок с января по апрель, сведения об обучении украинских военных. Поставки планируется завершить к «Весеннему наступлению».
Ну такое
У меня есть документы с грифом «открыто» и «совершенно открыто».
Прогноз погоды с осадками заставляет предположить что контрнаступление ВСУ, запланированное на 30 апреля, маловероятно.
lekon-lekon• 18 апреля 2023
Ответ дляTeonaa
Так рашкостан же ЗА.
А потім вони з новими силами, новими ракетами, з врахованими мінусами підуть далі знов звільняти російськомовних. А ті люди, що в окупації, хай ще постраждають, ну щр там що діти вчаться маразму, у людей прав меньше, ніж у тварин. Ви із окупації пишите?
Ответ дляStefaniya K.
вчера читала одного мужика-он с нато военный ,вроде как его прогнозы перепроверила и сбывались.пишет,что сша сколько накупило ,и вытянуло со складов разной техники,оружия,там миллиарды и миллиарды дол и нам только часть в сми говорят.пишет,там хватит и на русню и китаю дать по зубам.это вкратце.пишет,что выживет мало русни после контранступления ВСУ.с пентагона у него инфа
Ага, и вся эта инфа у «одного мужика» 🤦🏻♀️🤦🏻♀️
Ответ дляAllka- skakalka
Отдали Украину на растерзание ,уже больше года прошло ,такие зверства ,разрушения ,а они всё так же ,мы подумаем дать или не дать 10 танков задрыпанных .
Ой ,мы передумали ,дадим 6 .
Ну , просто не хватает слов .
НАТО дало 4% от своих запасов оружия ,дайте 10 %, помогите .
Нет ,будем мурыжить
Ой ,мы передумали ,дадим 6 .
Ну , просто не хватает слов .
Нет ,будем мурыжить
Ага, а вдруг мы так разгонимся, что вглубь рашки попрем их оружием?
Боятся.