Макрон за допомогою Китаю хоче посадити Україну і Росію за стіл переговорів влітку, – Bloomberg.
За словами співрозмовників агентства, Макрон доручив своєму зовнішньополітичному раднику Еммануелю Бонну працювати з провідним китайським дипломатом Ваном Ї над створенням рамок, які можна було б використати за основу для майбутніх переговорів.
Кхм, упс і гагага…
Було би дуже смішно, якби це був не той самий Макрон, який наполегливо умиротворював Путіна і навіть говорив, що не можна дати йому втратити лице минулого року.
Було би смішно, якби не було так сумно. Адже Саркозі уже так садовив за стіл переговорів Грузію і РФ — і чи умиротворило це окупанта ми дуже добре відчули всім нутром.
До речі Олланд і Меркель — були тими, хто укатував у свій час Порошенка на мінські домовленості.
Нащо це Макрону зрозуміло? Як лідер Франції він взяв курс на те, щоби Францію проголосити новим лідером Євросоюзу. Це непогано, з огляду, як Німеччина загралась у Wandel durch Handel…
Але Макрон нещодавно втратив на пенсійній реформі всередині Франції. При чому так втратив, що у Ле Пен, яку після минулих виборів списували на смітник — на тлі протестів гарно покращила свою підтримку. І Макрон знову вирішив грати роль великого миротворця.
Стосовно всіх цих «мирних переговорів» Песков добре резюмував «нас цікавлять мирні переговори лише в інтересах РФ». А отже, РФ на нинішньому етапі цікавить легалізація захопленого і щоб трошки зняли санкцій. А там далі знову можна готуватись до нової війни. І ще потім чучуть лєгалізіровать.
PS. Мені дуже подобається ідея запрошувати миротворцем Китай. Китай, який демонстративно відмовив у тому, щоб бодай телефоном побазікати з Зеленським. І той Китай, до протистояння з яким всерйоз готуються Японія і Південна Корея. При чому загроза настільки сильна, що японці виділили шалену суму коштів на свою оборону і відмовились від пацифізму. Плюс, взагалі удвох і разом із США ліплять безпековий союз.
Данильчук
Кхм, упс і гагага…
Данильчук
Ответ дляrybka21
не розумію, яке саме втирательство
по школах робили опитування, чи планують батьки оффлайн з вересня. і як виявилось, не по усіх школах.
ото й все.
То спитайте у того, хто написав про втирательство.
Я лише кажу, що методи отримання потрібних результатів у керівництва Харкова не змінились.
Останнім часом провідні світові смі вибухнули масою песимістичних статей на тему нашої підготовки до наступу. І зливи якось на це намікають, і якось не дуже віриться в те що 21 річний військовий міг мати доступ до секретних даних. А раз так то може це контрольований злив і розрахований на нас і наше керівництво, мов не маєте ви достатньо сил і засобів для перемоги. Не дамо ми вам далекобійних засобів щоб ви по Росії не шмаляли, бо нехоче світ ядерної загрози. Ось наскільки у вас зараз сил вистачить і на цьому ставте крапку. Ну якщо би хотіли нашої перемоги то дали все що потрібно, ми би повернули свої території і все. Але ж вони дають в час по чайній ложці і судячи за все не збираються пришвидшуватись. Як гадаєте при такій підтримці западу у нас є шанс? Чи побачу я колись Сєвєродонецьк мій любий, з українським прапором? Якось останнім часом забагато негативу.
- Перше... на що вам у цьому контексті варто зважати, це - той факт, що саме ЗАРАЗ триває стратегічна оперативна гра сторін. Сенс якої полягає у приховуванні своїх справжніх намагань та планів й встановлення доствоірних планів та намагань противника. Тому, обидві сторони дуже активно, як-то кажуть... ’наганяють туман війни’... Тому, я би не сильно полагався на інформацію, навіть ОФІЦІЙНУ, щодо ДІЙСНИХ розмірів, змісту та обсягів військово-технічної допомоги з боку наших союзників ЗСУ. Ми багато не знаємо, стосовно цього питання... і я би не поспішав визначати цю допомогу, як ’в час по чайній ложці’... ми цього ДОСТОВІРНО, просто не знаємо... Тим більше, не знаємо реальні показники, щодо ДИНАМІКИ цього процесу... Тому, думаю, що на практиці... ’шанс у нас є’, більше того... достатньо вагомий
- На мою думку, рано чи пізно побачите...
-------------------------------------------------------------------------
Машовец
Ответ дляLudaSHS
Так
Цікаве метанія по світу
Ответ дляrybka21
Опять видосики
Ох
Ответ дляrybka21
та вже заї..ла ця русня
Скорее пессимисты , или люди, которые не хотят очаровываться
Или да русня
Или еще кто
На сайте уже можно выделить касту ,у которых все пропало всегда. Даже когда массового не было 1.5 месяца будут писать все он скоро. И как нападут.
Яне пишу, что все отлично, я пишу есть положительные новости и динамика
Или да русня
Или еще кто
Ответ дляLudaSHS
Или да русня
Или еще кто
Или да русня
Или еще кто
там автор консерва, достатньо подивитись профайл