Люблю Украину• 19 апреля 2023
Імплант в 69 років
Це реально в такому віці ставити імпланти на зуби? Яка вирогідність що приживеться? Зараз у мами стоять коронки яким вже років 20 і вони чи шатаються в неї чи щось таке. Коротше треба перероблювати коронки або може імпланти поставити ? Можливо хтось знає випадки що поставили у такому віці і все добре?
Автопортрет нурофена• 19 апреля 2023
Реально.хоть в 100 лет,приживаться может хуже будет,но и то,индивидуально все
Яйцеголовая• 19 апреля 2023
Ставьте корейские у опытного доктора, который уже работал с возрастными пациентами.
Швидка Настя• 19 апреля 2023
залежить від стану здоров´я вашої мами. діабет, пародонтоз, ревматизм та інше.
батькові в 66 ставили
Люблю Украину
• 19 апреля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
А чому саме корейські?
Яйцеголовая• 19 апреля 2023
Не оч дорогие, от 300 установка, хорошо приживаются, не много отторжений. Менаджен, с ними многие работают, это средний сегмент.
Кукусикиииииии• 19 апреля 2023
Чому ні? Мама ставила років 5 тому, все ок. Їй тільки пів року до встановлення прописали кальцій пити
Дама_из_рекламы• 19 апреля 2023
Папа- диабетик вырывал 4 зуба и сразу ставил импланты, Корея. Прижилось идеально, уже поставили постоянные коронки
Все буде• 19 апреля 2023
Мама молодша, в 60 років ставила нижні, крім передніх. Все нормально. Задоволена.
Потішаюся• 19 апреля 2023
Ответ дляAlex_Kri
Возраст не является противопоказанием
Подскажите,приживаемость Штраумана от корейских сильно отличается в % соотношении?
Люблю Украину
• 19 апреля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Дякую за відповідь. 300 дол це імплант+ коронка на нього? Чи коронка окремо рахується?Не порадите доктора?
Потішаюся• 19 апреля 2023
Ответ дляAlex_Kri
Статистику никто не ведет. Мы Штрауман ставим реже, чем корейские. И неприживление было всего несколько раз.
Поняла,спасибо
Яйцеголовая• 19 апреля 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Це установка імпланта, від 300, коронку робила 250 плюс ще щось по дрібницям. Лікаря не пораджу, досвід тільки свій, вам потрібен той хто не раз ставив тим хто старший по віку. Удачі вам, головне кісткова тканина та десни
Люблю Украину
• 19 апреля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Дякую