Не можу зрозуміти, що це болить. В стані спокою, в лежачому і горизонтальному положенні нічого не болить. Біль проявляється при нахилі вперед або якщо нахилитись, щоб щось підняти з підлоги. Трішки болить при вдиху. Може так боліти МЗ чи це щось інше ?
golublexa3• 19 апреля 2023
И невралгия может быть и жидкость в легких и сердечные боли...Мж чувствуется когда именно она болит.