когдадеЦкие• 19 апреля 2023
Интерв.голод .сколько грамм порцию кушаете?
Есть результаты?
Автопортрет нурофена• 19 апреля 2023
почитайте про РХП
ну ви ж так зірветесь через тиждень, мало того у вас буде обмеження по грамам при харчуванні - це важити все що їсте + ще обмеження по часу прийому іжі,
Балаболка• 19 апреля 2023
До інтервального потрібна кето дієта, обо хоч обмеження вуглеводів.
А на кето ніхто грами не рахує. Треба їсти по голоду , до насичення.
Автопортрет нурофена• 19 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
аби вийти на той рівень коли ви в кетозі і не рахуєте - треба пройти через зважування та підрахунок бжу, це закон і правило, все інше то не кетоз, особливо для новачка
Балаболка• 19 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Я рахувала жири перших кілька днів.
Далі перестала боятися ЖИРУ і рахувати перестала
Що означає інше не НЕ КЕТОЗ?
Кетоз це коли організм отримує енергію з жирів
Що означає інше не НЕ КЕТОЗ?
Автопортрет нурофена• 19 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Я рахувала жири перших кілька днів.
Що означає інше не НЕ КЕТОЗ?
в кетоз ще треба зуміти войти та зуміти правильно та вчасно вийти, кетоз багатьом протипоказано, а їсти жири = це не означає у що у вас кетоз, плюс не всі жири підходять, треба гарно розумітись на цьому, бо багато хто абсолютно не розуміє що саме треба їсти і їсть тупо все що на його думку жир..ну і поповнювати інші *нутрінти з бадів і т.д. це просто необхідність, бо буде торба організму
Балаболка• 19 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ага
Ясно понятно.
Піду, знаєте, передам привіт 30ти кг які я чисто випадково втратила на кето.))
І при цьому ніяких складок шкіри
Ніяких зморщок
Купа енергії
Життя прекрасне)
І так, я про кето читала КНИЖКИ)
а не порадниць))
Ясно понятно.
І при цьому ніяких складок шкіри
Ніяких зморщок
Купа енергії
Життя прекрасне)
І так, я про кето читала КНИЖКИ)
а не порадниць))
Балаболка• 19 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Так, їсти жири не означає бути в кетозі
Треба ще виключити вуглеводи. Щоб організм не мав вибору, і вчився отримувати енергію з жирів
Єдине побажання особистих вам -читайте більше. Ви, нажаль´, абсолютно не вмієте формувати думку, хоча явно зі знаннями у вас все нормально.
Автопортрет нурофена• 20 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Ага
Ясно понятно.
І при цьому ніяких складок шкіри
Ніяких зморщок
Купа енергії
Життя прекрасне)
І так, я про кето читала КНИЖКИ)
а не порадниць))
Ясно понятно.
І при цьому ніяких складок шкіри
Ніяких зморщок
Купа енергії
Життя прекрасне)
І так, я про кето читала КНИЖКИ)
а не порадниць))
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена• 20 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Так, їсти жири не означає бути в кетозі
так я про це і пишу, чи окрім вашої експертної думки всі інші не мають існувати, ви так пишете типу як води попити, це складний процес і новачку треба багато розбиратись, в шоці від таких розумниць як ви, вуглеводи / жири...і читає це все людина яка ніфіга не розуміється, навіть порахувати в додатку не вміє - сирими їх вводите чи вже готовим..а ви далі розумнічайте, гуру кето, смішно від таких як ви, прийшли лише похвалитись і нічого по суті, але ж не всі вуглеводи! а людина ось так прочитає вас і тупо виключить всі вуглеводи, от і вам і порадниця як ви, що читає книги а нормально пояснити - то ж складнощі.
Балаболка• 20 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена• 20 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
Балаболка• 20 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Удалено администрацией...
Автопортрет нурофена• 20 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Удалено администрацией...
ви якраз перерахували все те що стосується вас, а не мене) психолог-кето коуч ви наш, це ж так влаштовано, ви читали книжки по психології, не те що я, куди ж мені до вас, ахахаха)) ви ж реально вже кілька повідомлень пишете одне й те саме, болить у вас то все, турбує, прям дуже помітно))
Балаболка• 20 апреля 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Бачу ви ніяк заспокоїтися не можете?
Ну давайте я ще раз вам побажаю гарного дня.
ГАРНОГО ДНЯ ВАМ мила кумедна дівчина))
І давайте напишіть ще пару гнівний повідомлень мені.
А краще три
І три рази пожалійтеся на мене адміністрації.
А краще п´ять))
Вам же від того спокійніше на душі стає))
Спокою вам в душі, мила)
ГАРНОГО ДНЯ ВАМ мила кумедна дівчина))
А краще три
А краще п´ять))
Спокою вам в душі, мила)
Автопортрет нурофена• 20 апреля 2023
Ответ дляБалаболка
Бачу ви ніяк заспокоїтися не можете?
ГАРНОГО ДНЯ ВАМ мила кумедна дівчина))
А краще три
А краще п´ять))
Спокою вам в душі, мила)
ГАРНОГО ДНЯ ВАМ мила кумедна дівчина))
А краще три
А краще п´ять))
Спокою вам в душі, мила)
в мене все ок, про заспокоїтись / спокій /прийняти заспокійливе - сиплеться від вас, а не від мене)))) ахахах)))
і вам гарного дня))