Ярослав98• 19 апреля 2023

Як оціните мою зовнішність

Цікаво було б дізнатись, які в цього хлопця шанси сподобатись
Само_достаточная• 19 апреля 2023
кому сподобатися?

интайм_не_предлагать• 19 апреля 2023
И почему я уверена, что вы выставили чужое фото?
Снідаю авокадо• 19 апреля 2023
Ой, хлопче, ходи звідси, поки не пізно
Виправлялочка• 19 апреля 2023
У любого есть шансы
Удальонка• 19 апреля 2023
А її фото буде?
Само_достаточная• 19 апреля 2023
стиль в одежде лучше носить как на фото 1, на фото 2 надо поработать над животом,очень виден-хоть видно что мололдой и неженатый еще был
младокошкина• 19 апреля 2023
скинути б трохи, але лице наче приємне
Маю сечі• 19 апреля 2023
Шанси великі
Щира українка• 19 апреля 2023
Вам 25?

ПультОт_БМВ• 19 апреля 2023
Автор йдіть вже на побачення, думаю в нього є почуття гумору
автор Ярослав98 • 19 апреля 2023
Ответ дляЩира українка
Вам 25?
буде в цьому році
НетЕщеНаверное• 19 апреля 2023
Автор, раз уж выставили себя на всеобщее обозрение, вибачайте)) Вам нужно похудеть, чуть нарастить мышечную массу в зале и подкорректировать причёску и стиль одежды) А так, производите впечатление провинциального любителя жареной картошки))
Я тут с краю постою• 19 апреля 2023
Сильно самоуверенный для этого форума)))
Стигла полуниця• 19 апреля 2023
на первом фото - вдох, на втором -выдох?
А вот недавно• 19 апреля 2023
Был у меня один знакомый. Низенький, начинающий лысеть в 20 лет, лицо все в веснушках.... В общем, у всех, кто его впервые видел, реакция была ’Йоооой...’
Ровно до того момента, пока с ним не начинали общаться) Парень был настолько приятен в общении, что внешность его потом просто не замечали те, кто его знал)
Уси Пуси• 19 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
кому сподобатися?
Бабам. Не мужикам же.
Шлях до зірок• 19 апреля 2023
На моего мужа похож
Вероятненько• 19 апреля 2023
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мамкина сына. Советчиц не знает)
автор Ярослав98 • 19 апреля 2023
Ответ дляНетЕщеНаверное
Самий найкращий коментарій))

Удальонка• 19 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
Бабам. Не мужикам же.
А раптом Йура...
Море Щастя• 19 апреля 2023
Шанси залежать від вашого вміння спілкуватися, від характеру, від того як будете залицятися до дівчини, вашого ставленн до неї. Якщо оточите її любов‘ю та піклуванням- шанси є.
Щира українка• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
буде в цьому році
Скидывайте и будете красавчиком. Жалко прос@ать лучшие годы в таком весе
А вот недавно• 19 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
Бабам. Не мужикам же.
Та есть тут один товарисч)))
мистерЛяпсус• 19 апреля 2023
Симпатичний,але треба худнути! Не для того щоб комусь сподобатись-для свого здоров´я .
Ума Палата• 19 апреля 2023
Спершу піти в зал і зацнчтись харчуванням
Вишиванка• 19 апреля 2023
Если на бинансе от 100 битков - понравишься любой
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляУси Пуси
Бабам. Не мужикам же.
бабам сподобається)))
Розумна Губка• 19 апреля 2023
Ні в якому разі не виставляйте фото як 2 на СЗ. Вам не можна фоткатись згори. У Вас масивні плечі і короткі ноги, постава як у борців або боксерів. Та й зріст не дуже високий. Спробуйте інший ракурс на фото, аби витягнути ноги. А так свій хлопець, думаю, що добрий, достатньо симпатичний. На фото 2 ще й футболка розтягнута і якась циганська. Носіть однотон теплих світлих кольорів, буде набагато краще.
автор Ярослав98 • 19 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Дуже вдячний за корисну інформацію))
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Мізогінія в дії.
Дівчину з такою вагою вже б з гуаном змішали, а тут такі солоденькі всі, такі толерантні і коректні...
Автор, на дієту і в качалку. Як буде -15, то кидайте фото, будем відсутність смаку корегувати.