Цікаво було б дізнатись, які в цього хлопця шанси сподобатись
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
А рост какой у вас? Фото номер два в архив, на первом мне больше нравится. Вес скинуть. Любите пиво?
я думаю жареную картошку)))
Муркамурковна• 19 апреля 2023
Погано, коли мама не навчила шо чуство юмора , гарний язик і гроші в кармані затьмарюють усю зовнішність для чоловіка
Украиночка• 19 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
я думаю жареную картошку)))
Бабусині пиріжечки, скоріше)))
Тётушка Лошадь• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
Пиво не люблю, рост 1.60
Тогда каждый лишний килограмм будет как 5 зрительно.
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Бабусині пиріжечки, скоріше)))
пиріжки зараз рідкість)))таких бабусь все меньше та меньше
Тётушка Лошадь• 19 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
я думаю жареную картошку)))
Лучше картошку и пирожочки, терпеть не могу любителей пива. А поесть все любят, просто не всем с комплекцией везет. Мой бм так молотил тазиками и пирожочки и картошечку, только к 30 откормила..
Украиночка• 19 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Це точно! В моїх дітей таких бабусь нема.
Ласкове телятко• 19 апреля 2023
Лице приємне.Хлопець молоденький,родини немає,дітей....а чого такий хом´якуватий? Чи Ви пиво любите,може,мама годує синочка картоплями та вареничками?
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
я сама б собі таку хотіла)))
Тётушка Лошадь• 19 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Зато есть жены)
Ласкове телятко• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
Пытаюсь с этим что-то делать
А,Ви з школи такий ..
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Зато есть жены)
жены сейчас фитоняшками хотят быть и готовить не любители)),так что здесь тоже можно промахнуться
Сколько_мне_лет?• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
Пофігу. Мій чоловік має надмірну вагу, маленькй пісюн, сиве волосся, негарні зуби. І що? І нічо! Одружений на такій красуні, як я, бо має товстий гаманець і потребу в піклуванні над таким прекрасним створінням, як я.
А як же любов .У мене коханий має пенсію 3000 і товстенький і я його люблю просто так
Ласкове телятко• 19 апреля 2023
У Вас є всі шанси сподобатись дівчатам. Аби Ви бачили,які папи страшні дітей на танці приводять,то страшно дивитись.
. Дійсно не красиві. А Ви нічо на лиці. Пробуйте худнути трохи,покачатися
Украиночка• 19 апреля 2023
Ответ дляСколько_мне_лет?
Нє, не моє. Коханням ситий не будеш. По коханню я виходила заміж у молодості, не сподобалося.
Тётушка Лошадь• 19 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
Ну, я на диете пекла пирожки, тортики и все остальное и любимую его подчеревину, мясо и т.д.. Не очень люблю готовить, что не ем, но было жалко гада, молодая дурная была.) Сейчас бы да, не готовила бы. Т.к. не ценится вообще.
Уравнобешенная• 19 апреля 2023
Шанси сподобатись є - обирайте дівчат без претензії і буде вам щастя
Добривечир• 19 апреля 2023
На втором фото барышни на заднем фоне сидят, надо было к ним подкатить. Все шансы.
Нехай щастить• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
А вам не шкода, що таку красуню має за гроші підстаркувате товсте страшко? Чи секс для вас не має значення?
Нехай щастить• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
Пытаюсь с этим что-то делать
Ярослав Брин в ютубе. Для мужчин самое то по мотивации в похудении и наборе мышечной массы.
Рост не исправить, но может у вас харизма компенсирует. Впрочем, тогда б вы не пришли на этот форум.
Украиночка• 20 апреля 2023
Ответ дляНехай щастить
Ну, по-перше - він мій одноліток. А по-друге, вибачте, але я щось красунчиків, окрім як у кіно, і не бачу по життю, а я працюю серед чоловіків. Звичайно, я не забуваю, що я на порадниці і тут кожна вважає, що одружена з красунчиком, та як справа доходить до виставляння фото, то виходить, що всі звичайнісінькі, навіть страшненькі мужичонки, які нічим не відрізняються від автора. Просто я об´єктивна.
І от доречі, буквально вчора, ми з колежанкою обговорювали одну сімейну пару знайомих. Справа в тім, що у них старша донечка взагалі не схожа ні на кого в родині. І от справа дійшла до татка, а там жах, обличчя як картоплина, очі малесенькі, ніс здоровенний, світло-рудий, то ж ні бров, ні вій не видно, ще і
шкіра покопана якимось чи то язвами, чи то просто такі пори, не знаю. І що я чую? Подруга каже, що чоловік ще нічого... Стандарти, вимоги, якісь елементарні претензії, ні, вони взагалі не про чоловіків, вони всі для жінок. Голова, руки, ноги, тулуб є? Все! Молодець, красунчик, сідай п´ять. То ж ще раз звертаюсь до автора - все у вас ок, нема у цьому світі ніяких вимог до зовнішності чоловіка. Ви чоловік? Значить ви красунчик! Знайдеться любітєльніца і на такого.