Ярослав98• 19 апреля 2023

Як оціните мою зовнішність

Цікаво було б дізнатись, які в цього хлопця шанси сподобатись
Дайте вподобайок• 19 апреля 2023
ЗУ?
Я несколько лет назад отдыхала на Закарпатье. Так там каждый второй орёл такого типажа. Как-то ж они все женятся.

Украиночка• 19 апреля 2023
Пофігу. Мій чоловік має надмірну вагу, маленькй пісюн, сиве волосся, негарні зуби. І що? І нічо! Одружений на такій красуні, як я, бо має товстий гаманець і потребу в піклуванні над таким прекрасним створінням, як я.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 апреля 2023
Меняем мизансцену: отец депутат, мать судья. Ну, шо, уже нравится?))
Море Щастя• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мізогінія в дії.
Дівчину з такою вагою вже б з гуаном змішали, а тут такі солоденькі всі, такі толерантні і коректні...
Автор, на дієту і в качалку. Як буде -15, то кидайте фото, будем відсутність смаку корегувати.
Думаєте? Тут навпаки зазвичай змішують з гуаном красивих і доглянутих. А страшненьких нахвалюють
Розумна Губка• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мізогінія в дії.
Та тут же мамський форум. А автор молодий хлопець. І він нам не конкурент. Насправді ми добрі, як собаки. Злі тільки для особ своєї статі, що є, то є.
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Те, що ви пишете, і називається мізогінією.
Розумна Губка• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Так)))
Море Щастя• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
А чого зуби не зробить, як гроші є? Вам не соромно з ним виходити в світ?
постою_послушаю• 19 апреля 2023
Няшный такой Если голова не пустая и есть чувство юмора, то, думаю, понравится хорошей девочке шансы у Вас очень высоки

Миззери• 19 апреля 2023
Типичный представитель вечной френдзоны
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Може ви і праві, не дуже цікавлюся подібними темами, але в тих, куди заглядала, були нещадні до кожного зайвого кг
Миззери• 19 апреля 2023
Ответ дляСамо_достаточная
бабам сподобається)))
Дружить, ага
автор Ярослав98 • 19 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Типичный представитель вечной френдзоны
а чего сразу так негативно? У меня уже были отношения. Да, ключевое, что были, но факт есть факт
Елена-ленуся• 19 апреля 2023
Хороший приятный мальчик , доброе лицо , приятная улыбка
Мушля з Криму• 19 апреля 2023
О, земляк. Бачу на фото рідний Франківськ.
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
супер написали,автор не написав який в нього гаманець)))
Украиночка• 19 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Боїться стоматологів. Дитячі травми А чому мені має бути соромно? Ви серйозно? Я йому не мамка, соромитися я можу тільки за себе, за інших я не відповідаю.
Миззери• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
Говорю как есть , вы моем мнение спросили? Получите
90 процентов девушек вас будут отправлять в френд зону
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Так)))
Об´єктивності заради, якщо форум мамський, то молоді дівчата, яких тут зазвичай з екскрементами змішують, мамцям теж не конкурентки. Точніше, мамці молодим не конкурентки))

Миззери• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
А целоваться норм или до интимных мест допускать рот с кариесом ?
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
хтось як не жінка жінці не зробить жахливий комплімент)))
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Типичный представитель вечной френдзоны
Дуже влучно)
І клоун-аніматор в кожній компанії
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
навіщо, щоб увели?!
Пэрисхилтонша• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
буде в цьому році
ви самовбивця тут таке питати..
автор Ярослав98 • 19 апреля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
ви самовбивця тут таке питати..
чому? потрібно знати, що скажуть інші. Хтось в мене вже в Пеннівайза записав, а комусь приглянувсь. Тож все добре))
Миззери• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Дуже влучно)
І клоун-аніматор в кожній компанії
Это да) хотя если не будет завышать планку то найдёт девушку подходящую
возможно
Ну или заняться фигурой
И не фоткать себя как на втором фото потому что ракурс делает похожим на лилипута
автор Ярослав98 • 19 апреля 2023
Ответ дляМиззери
возможно
Ну или заняться фигурой
Насчёт ракурса согласен) Как и за фигуру
Тётушка Лошадь• 19 апреля 2023
А рост какой у вас? Фото номер два в архив, на первом мне больше нравится. Вес скинуть. Любите пиво?
Украиночка• 19 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Та нє, не прям гнилі зуби, просто можна було б і покращити. Багато палить, періодично ходить на чистки та все одно колір паршивий. І якісь в цілому негарні.
автор Ярослав98 • 19 апреля 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
Пиво не люблю, рост 1.60