Цікаво було б дізнатись, які в цього хлопця шанси сподобатись
Дайте вподобайок• 19 апреля 2023
ЗУ?
Я несколько лет назад отдыхала на Закарпатье. Так там каждый второй орёл такого типажа. Как-то ж они все женятся.
Украиночка• 19 апреля 2023
Пофігу. Мій чоловік має надмірну вагу, маленькй пісюн, сиве волосся, негарні зуби. І що? І нічо! Одружений на такій красуні, як я, бо має товстий гаманець і потребу в піклуванні над таким прекрасним створінням, як я.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 апреля 2023
Меняем мизансцену: отец депутат, мать судья. Ну, шо, уже нравится?))
Море Щастя• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мізогінія в дії.
Дівчину з такою вагою вже б з гуаном змішали, а тут такі солоденькі всі, такі толерантні і коректні...
Автор, на дієту і в качалку. Як буде -15, то кидайте фото, будем відсутність смаку корегувати.
Думаєте? Тут навпаки зазвичай змішують з гуаном красивих і доглянутих. А страшненьких нахвалюють
Розумна Губка• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Мізогінія в дії.
Та тут же мамський форум. А автор молодий хлопець. І він нам не конкурент. Насправді ми добрі, як собаки. Злі тільки для особ своєї статі, що є, то є.
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Те, що ви пишете, і називається мізогінією.
Розумна Губка• 19 апреля 2023
Ответ дляГлас_Народа
Так)))
Море Щастя• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
А чого зуби не зробить, як гроші є? Вам не соромно з ним виходити в світ?
постою_послушаю• 19 апреля 2023
Няшный такой
Если голова не пустая и есть чувство юмора, то, думаю, понравится хорошей девочке шансы у Вас очень высоки
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Може ви і праві, не дуже цікавлюся подібними темами, але в тих, куди заглядала, були нещадні до кожного зайвого кг
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляУкраиночка
супер написали,автор не написав який в нього гаманець)))
Украиночка• 19 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
Боїться стоматологів. Дитячі травми
А чому мені має бути соромно? Ви серйозно? Я йому не мамка, соромитися я можу тільки за себе, за інших я не відповідаю.
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
Так)))
Об´єктивності заради, якщо форум мамський, то молоді дівчата, яких тут зазвичай з екскрементами змішують, мамцям теж не конкурентки. Точніше, мамці молодим не конкурентки))
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляРозумна Губка
хтось як не жінка жінці не зробить жахливий комплімент)))
Глас_Народа• 19 апреля 2023
Ответ дляМиззери
Типичный представитель вечной френдзоны
Дуже влучно)
І клоун-аніматор в кожній компанії
Само_достаточная• 19 апреля 2023
Ответ дляМоре Щастя
навіщо, щоб увели?!
Пэрисхилтонша• 19 апреля 2023
Ответ дляЯрослав98
буде в цьому році
ви самовбивця тут таке питати..
Тётушка Лошадь• 19 апреля 2023
А рост какой у вас? Фото номер два в архив, на первом мне больше нравится. Вес скинуть. Любите пиво?
Украиночка• 19 апреля 2023
Ответ дляМиззери
А целоваться норм или до интимных мест допускать рот с кариесом ?
Та нє, не прям гнилі зуби, просто можна було б і покращити. Багато палить, періодично ходить на чистки та все одно колір паршивий. І якісь в цілому негарні.