Olenka_y• 20 апреля 2023

Чи є такі, хто зрозумів, що ГВ - це не ваше і перейшов на суміш?

Розумію, що ГВ - це корисно, важливо і формує імунітет і близькість та контакт із мамою, але вже більше місяця годую із диким болем в сосках, так як маленька так і не захватує ареолу, як би ми не старались це організувати і як я не намагалась навчитись разом зі спеціалісткою по ГВ... Що тільки я не робила. Але вона сповзає на сосок і мої тріщини аж гудять. Кожне годування чекаю, як каторгу, мені страшно від того, що знову буде біль. Чи маєте ви досвід подібний? як справлялись чи все-таки перейшли на суміш?
Помидорина• 20 апреля 2023
Вообще не мое. 2 детей на ив, не пожалела ни разу
Ирина-bbd0• 20 апреля 2023
Доброй ночи!
Мой личный опыт
Кормила ребенка всего полтора месяца. Не захотел больше и я вышла на работу. Наслоилось
Спокойно перешли на смесь.потом на манку на обычном молоке
Проблем 0
Сейчас сыну 19 уже. В детстве может пару раз болел простудой.
Черговий по кухні• 20 апреля 2023
Подруга зразу в роддомі сказала що годувати грудьми не буде. Навіть не прикладала ні разу. Все ок, виросла чудова донька
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляПомидорина
дякую, що поділились, бо постійно себе картаю думкаю, яка я фігова мать, що навіть думаю про перехід
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Доброй ночи!
Мой личный опыт
Проблем 0
цікаво, що не захотів більше... напевно, були ще соски та бутилочки.. я всього цього не використовую, як і радили спеціалістик, але просто на грані мій стан
Ирина-bbd0• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
Ой перестаньте себя накручивать. Счастье и материнская любовь не в этом. К чему эти мучения обоюдные.
Здоровья и любви вашей семье!
ЯблокоРаздора• 20 апреля 2023
Я пол года жила сидя! Ребёнок висел на груди, но вес недобирал. Лёжа кормить я не могла. Мне не помог ни один консультант! А вот смесь спасла!!!!!
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
овва! ну я спершу була налаштована вельми оптимістично... але біль більше місяця, просто жесть.
Ирина-bbd0• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
Были соски.бутылочки
Не нужно доводить себя до грани . Нормально дети растут и без груди. Главное Ваше состояние и манюня.
Бяки-козяки• 20 апреля 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Подруга молодец
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
якщо чесно - читаю історії жінок прям зі сльозами на очах, бо зараз скоро годування, а я просто зсередини вся скукожилась ... в мене теж враження останній тиждень, що малеча не наїдається, бо кричить без перестанку майже весь день і всю ніч. чекаю на візит до педіатра, щоб перевірити вагу
ЯблокоРаздора• 20 апреля 2023
Попробуйте насадки на соски, если готовы продолжать.
Черговий по кухні• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
Не мучте ні себе, ні дитину і переводьте на суміш.
Гигиенишвили• 20 апреля 2023
Було тріщини, був біль, а потім соски звикли. Навіть коли мала кусала вже тріщин не було. Не знаю що Вам порадити, можливо трошки зачекати, спробувати ще, у кожного своя межа.
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляЯблокоРаздора
Я пробувала ще в перший тиждень, бо в малої була коротка вуздечка, і її підрізали . І казали, що після підрізання все наладиться. але ні! Ні підрізання, ні спеціалісти з ГВ не допомогли. Навпроти, спец із ГВ сказала одразу відмовитись від насадок, бо там немає правильного захвату і подавно. До речі, біль в мене не зникав і з насадками. Ну може, зовсім троошки легше
Так точно!• 20 апреля 2023
Автор, я в Англії, так дитинці в півтора місяці підрізали уздечку, Так як дитина не захватує сосок, щоб їсти. І тут це нормальна практика, а от в нас я ніколи не чула, щоб в такому віці підрізали
Татьяна-cb91• 20 апреля 2023
Перешли на Нэнни. И вообще отлично
Кринжова баба• 20 апреля 2023
У мене грудне вигодовування було в кайф, не треба морочитись з пляшечками - їжа завжди готова😄
Але знаю жінку у якої було як у Вас, вона витримала чи то 2 місяці, чи то 4… не пам‘ятаю. І перевела дитину на суміш, бо сказала що соски були майже відгризені.
Якщо дійсно не вдається налагодити це все, то мабуть не варто себе катувати, а краще перейти на суміш.
Доречі, а у дитинки язичок дивився лікар? Буває що уздечко під язичком закоротке і дитинка не може через це нормально захватити сосок
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
дякую. Мені теж кажуть до 2 міс потерпіти... ви до якого місяця чекали, що соски адаптуються?
Файно Замало• 20 апреля 2023
Было все то же самое, наладила ГВ в начале 3го месяца, не сдавайтесь, смеси конечно проще.... решать вам, лично я второго своего ребенка кормила бы смесью , но у меня пока один сын, на второго так и не решились
ТаЕщеОптимистка• 20 апреля 2023
Було те саме, дитина не навідалась, бо я боялась дати другу грудь. Почала сцежуватись через місяць. Ось 1.7 завершила, молоко нікуди не пропало. Але сцежуватись це мука! Нікому не побажаю, як я це витримала не знаю. Мука в плані часу. Дитина їла кожні 3 години, а я перші місяців 3 , цедилась тільки годину. Тож я не спала майже. Тож з другим точно буду одразу на суміш переходити)
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
моїй малечі підрізали в 2 тижні. сказали - чим раніше, тим краще
Пуки-куки• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
Это нормально так думать, у вас гормоны бушуют. Но мучить себя не нормально, ребенку нужна счастливая мать.
Я бросила издеваться над собой через 2,5 месяца и потом сожалела только о том, что не сделала это раньше. Сберегла бы кучу нервов, не испытывала бы столько отрицательных эмоций. Плюс оказалось, что на смеси у ребенка нет газиков, которыми он мучался с моим молоком.
Был сбитый карапуз с крепким сном и идеальными анализами. До 3х лет ничем не болел, даже простудой.
Гигиенишвили• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
Дитина, яка не наїдається повинна висіти на грудях і буде наїдатися з часом. Питання в вас. Ви не можете нормально годувати, лікуйте тріщини. Мажете бепантеном?
Татьяна-cb91• 20 апреля 2023
Ответ дляТак точно!
Я малому подрезала малому . Не помогло.
ЯблокоРаздора• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
Сцеживается молоко? Я как перевела на смесь ещё три месяца сцеживала. Чтоб вы понимали за день 50 грам… за 3-4 попытки всего 50 грам. Не мучайтесь себя! И ребёнка! Дети на кабачке паровом зимой или на баночном кабачке ничем не отличаются! Я морозила сезонные овощи шоковой заморозкой и жалею. Потому что не считаю что это было целесообразно.
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляКринжова баба
ох, як же я мрію, щоб і в мене стало в кайф, ви не уявляєте. Вуздечку ми підізали в лікарні ще в 2 тижні, була закоротка. Але це не допомогло, на жаль
ЯНаПэПэ• 20 апреля 2023
Я. С первым ребёнком мучалась 6 месяцев и это был ад,второй раз опять были попытки и хватило на 3 недели
автор Olenka_y • 20 апреля 2023
Ответ дляФайно Замало
значить, я не одна така. Еххх)
ЯблокоРаздора• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
Главное что ребёнку нужна мама! Не уставшая и скукоженная. А спокойная и отдохнувшая) 1:16 вам нужно покормить ребёнка и отдыхать