Розумію, що ГВ - це корисно, важливо і формує імунітет і близькість та контакт із мамою, але вже більше місяця годую із диким болем в сосках, так як маленька так і не захватує ареолу, як би ми не старались це організувати і як я не намагалась навчитись разом зі спеціалісткою по ГВ... Що тільки я не робила. Але вона сповзає на сосок і мої тріщини аж гудять. Кожне годування чекаю, як каторгу, мені страшно від того, що знову буде біль. Чи маєте ви досвід подібний? як справлялись чи все-таки перейшли на суміш?
мимАпроходила• 20 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
На базарі де торгують м’ясом.
Не торгують у нас. Харків.
хутряна володарка• 20 апреля 2023
Ответ длямимАпроходила
Не торгують у нас. Харків.
На фейсбуці погугліть групи місцеві з сел і може під замовлення буде. Я з Черкас, то нам з Полтави передавали новою поштою тушки.
хутряна володарка• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
це препарат з мірамістином? от про такий не чула, дякую
Є мазь метилурацилова з мірамістином (зараз її не найти, є заміна панестин Дарниця це декспантенол з мірамістином), а є чиста метилурацилова мазь.
хутряна володарка• 20 апреля 2023
Ответ дляOlenka_y
цих препаратів зараз дуже багато з симетиконом. ми допиваємо еспумізан от
Куплатон має дієву речовину диметикон. Це єдиний препарат з такою речовиною , яка по своїм властивостям і дії вище семитикону . Я ж кажу , що результат був вже з першого прийому. А боботік, єспумізан , колікід, інфлакон - не допомогли.