КликОЛЬКА• 20 апреля 2023
Стать на учёт при беременности
Девочки, расскажите, пожалуйста, как это происходит? гос. ЖК.
Была на первом узи, врач назначила дату когда прийти оформит на учёт ( 8 недель так как есть угроза) , сказала чтоб по времени ориентировалась около часа.
Что она будет делать ? смотреть на кресле?
Это же не обязательно? Можно отказаться или мазки в любом случае? Читала что на раних сроках это опасно.
Цитологию и мазки как раз сдавала у неё же в том месяце ,перед тем как узнала о Б.
Какие то взносы нужно оплачивать или Врачу отдельно ?
Мизимец• 20 апреля 2023
У вас загроза? То вам потрібно лікування. Це не звичайне ’ стати на облік’
Взагалі якось дивно...при загрозі запланувати день щоб оформити картку?
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Так, лікування назначили, нууу як завжди, гормон приймаю
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
А чого дивно ? Так, запланували коли я прийду наступного разу, що у цьому такого?
Бо ще рано, зазвичай в 10-12 тижнів беруть на облік, а мене вона візьме у 8.
Ну в 6 коли робила узд - то було ще зовсім рано.
А як по вашому треба?
Мизимец• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Як правило при оформленні на облік - огляд + мазок + вага+ зріст+ направлення на аналізи .
Оплата - це напевно залежить від ЖК. Якщо плануєте у цього лікаря бути постійно ,то ,як варіант індивідуально і ’ подякуйте’.
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
А скільки орієнтовно треба «індивідуально подякувати» лікарю ? Київ .
Я просто взагалі не орієнтуюсь
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Огляд + мазок все одно будуть робити якщо в мене є такі вже за березень місяць ?
Мизимец• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А як по вашому треба?
Та при чому тут по моєму
Якщо є питання по стану здоров´я, то норми коли стають на облік тут до чого?
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
То це треба купувати завчасно той набір одноразовий для огляду? Лікар мені нічого не говорила
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Та при чому тут по моєму
Ну звичайно норми ні до чого, тому лікар і сказала раніше візьме на облік ніж зазвичай беруть , щоб контролювати вагітність бо є проблеми .
Ви просто так здивовано написали, то я і запитала як по-вашому має бути , як ви вважаєте ?
Мизимец• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Я просто взагалі не орієнтуюсь
Напевно ніхто чітко вам і не скаже. Хто 200 грн дає, а хто від 500.
У вас ще буде безліч можливостей ’ дякувати’
Я б чисто символічно для початку. Скільки для вас в межах норми. А далі буде видно.
Мизимец• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Вона може вам запропонувати у кабінеті придбати у неї. Або можливо є аптека у консультації.
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Ну 200 я їй і так кожного разу даю, будь то консультація чи огляд.
От думаю чи не замало? Хоча з другого боку, то мабуть деякі нічого не дають взагалі, та і не зобов’язані ж, бо все таки безкоштовне обслуговування , а хто хоче/може платити, то йде в приватну клініку.
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Дівчата, а медсестрі теж потрібно «дякувати» чи вони діляться? Бо я минулого разу тільки лікарю платила, а тут задумалась …
Мизимец• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ви праві. Не дають всі кожного разу.
Ну ви будете ходити раз у місяць. Ніби по 200 грн це і не багато.
Я перший раз купила канцелярії, у кабінет серветки, мило і т.д. і вручила їм обом. На свята вітала також обох. Але якщо гроші, то давала тільки лікарю. А там нехай як хочуть.
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляМизимец
Ви праві. Не дають всі кожного разу.
А про мило серветки вони говорили чи ви самі вирішили ? Не знаю на скільки це необхідно їм буде
Мизимец• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Сама. Бо знаю, що забезпечення у них таке собі.
любименькая• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Можете вообще никому ничего не давать, и это нормально. Вы представьте, последние пару месяцев в же ходят каждые 2 недели.
Вы смотрите по своим финансам, вам сейчас дадут список анализов при постановке. Не все бесплатные
Инфотуфелька• 20 апреля 2023
Мазок, якщо є свіжий боати не будуть, на кріслі також оглядати не мають, без потреби вагітних на кріслі не оглядають. А довго- бо будете заповнювати купу паперів, збирати анамнез. Ну і плюс якщо ви вже здали пакет аналізів для постановки на облік, то їх перенесуть в обмінку, а якщо ні- отримаєте направлення.
Паратруперсупер• 20 апреля 2023
Это формальность.
Если к вас угроза, то помочь и лечение вам должны оказать всегда.
И
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Дякую за відповідь!
Я здавала ніякий пакет аналізів для постановки на облік, не знаю що треба, а лікар нічого не говорила.
А ці всі аналізи треба здавати платно в приватних лабораторіях чи по направленню безкоштовно ?
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ дляПаратруперсупер
Это формальность.
И
Ну мене більше цікавить чого так багато часу мені на прийом? Що робити цілу годину?
КликОЛЬКА
• 20 апреля 2023
Ответ длялюбименькая
Я розумію, я маю можливість оплатити 200-500 грн за прийом, але хочеться щоб це було не дурно, а в межах нормального
любименькая• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Я думаю 200 достаточно
любименькая• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Дякую за відповідь!
Что-то бесплатно, Что-то платно. При постановке на учет их много. Кровь, моча, група крови, на вич, геппатит. Это то, что быстро вспомнила. Скрининг чуть позже, он платный
Жинси на дитину• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Писати.
Нічого вам робити не будуть.
Инфотуфелька• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Дякую за відповідь!
Не відповім, бо мені було зручніше здати все одним махом в приватній. Але там їх справді багато і думаю, що більшу частину можна здати безкоштовно в державній лабораторії при лікарні.
Бокс-орун• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Не завжди гормони призначають при загрозі. Для цього здають аналізи і по результату вже призначають. Мені наприклад не призначали, хоча була на стаціонарі на збереженні.
Раніше не реєструють на облік, щоб не псувати статистику, якщо не збережеться вагітність. Зазвичай огляд на кріслі не проводиться просто так. Оформляються документи, скарги. Призначають планові аналізи.
Бокс-орун• 20 апреля 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
Ви взашалі не повинні платити. Якщо вам дуже хочеться, то на ваш розсуд.