kanareyka_tweety• 20 апреля 2023

Чи прорубав би путін коридор у Крим, якби президент був Порошенко?

Я не люблю Порошенка, але хотілось би змоделювати, як би пуйло діяло за його президентства. Проголосуйте вашу думку
Результат:
вже голосів: 778
336 (43.19%) Так, віджав би коридор
289 (37.15%) Ні, далі б тяглося АТО
153 (19.67%) Не знаю
LudaSHS• 20 апреля 2023
Ответ дляКатруська
https://www.volynnews.com/news/all/poroshenko-tsyn...
Ось таке знайшла. Порошенко блокував розробку Нептуна.
По этим ссылкам в посте пройдитесь

https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-76542266-1
LudaSHS• 20 апреля 2023
Ответ дляКатруська
Та я взагалі-то про військове виробництво уточнюю. Кажуть, при Зеленському зупинили військове виробництво. То де про це можно дізнатись подробиці?
Мне лень снова и снова писать
Катруська• 20 апреля 2023
Ответ дляklukvocka
https://www.radiosvoboda.org/a/donbas-realii-vilkh...
ще є інфо
Вікіпедія каже, що при Зеленському Вільху модернізували до Вільхи-М, провели випробування і вже почали виробництво.
winter2011• 20 апреля 2023
Ответ дляКатруська
у вас не виникає дисонансу, що ця стаття датована квітнем 22, коли вже йде війна і порошенко 3 роки на дату статті не є президентом? натомість вам кидають статті 20 року,де піднімається питання нефінансування оборонних програм?
Takamaka• 20 апреля 2023
Ответ дляLevander
Удалено администрацией...
Вы носите «новость», которую уже опровергли, при чем, выкопанную и раздутую дубинским, который под санкциями США, товаГищ портнова и еще целый список, который свидетельствует о том, что явно на патриота не тянет и это мягко говоря. Вас ничего не смущает в этой истории?
LudaSHS• 20 апреля 2023
Ответ дляКатруська
Так а далі що? Що при Зеленському відбувалось с Вільхою та Нептуном?
Свернули
Денег не выдали
Выше скан
Есть ссылки
Плюс оборонка бюджет на картинке

https://focus.ua/voennye-novosti/495045-vpervye-s-...

21 год вот
winter2011• 20 апреля 2023
Ответ дляcdtnf111
А навіщо порошенко літав в Крим в лютому 2014?
Крим був на той час частоною України, які питання?він міг літати будь-куди і в Крим також
winter2011• 20 апреля 2023
Ответ дляМарта-f8fb
Дороги - это логистика - главное для развития экономики.
ну да,зараз наша економіка стрімко розвивається і вже без доріг
cdtnf111• 20 апреля 2023
Ответ дляwinter2011
Удалено администрацией...
winter2011• 20 апреля 2023
Ответ дляcdtnf111
Удалено администрацией...
тобто по не українці на голосуванні вибрали? ви ставите під сумнів демократичні вибори 2014?вірно?
LudaSHS• 20 апреля 2023
Напомню кто начал наращивать

https://lb.ua/society/2018/08/14/405063_turchinov_...

Про ракеты дальние гром 2- были б войны не было
Кто начал и почему саудитам продавать потом начали. https://minprom.ua/opinion/256467.html
fishcka• 20 апреля 2023
Ответ дляКатруська
Їх перестали виробляти при Зеленському? Щось не знаходжу такої інформації.
Зупинене фінансування заводу що виробляє ракетне паливо квітень 2020
https://www.ukrmilitary.com/2020/04/phz.html

ДАХК ’Артем’ з початку 2021 року переходить на одноденний робочий тиждень: замовлень на ’Нептун’, ’Вільху’, РС-80 та снаряди немає
листопад 2020
https://defence-ua.com/people_and_company/dahk_art...

ХКБМ з березня переходить на одноденний робочий тиждень - всіх незгодних чекає звільнення
січень 2022
https://defence-ua.com/people_and_company/hkbm_z_b...
LudaSHS• 20 апреля 2023
Кстати про оборонку я уже раз 4-5 пишу одно и тоже в таких топ темах
Оксана-004e• 20 апреля 2023
Ответ дляZhukOlena
Думаю, що росія усе одно би пішла на нас. Але мені здається, що Порошенко підписав би якийсь договір або капітуляцію одразу
Если пуйло был уверен, что порох сдаст Украину и подпишет капитуляцию сразу, зачем он ждал, что бы порох ушел с поста, пришёл зеля и стоял до последнего украинца, защищая Украину? Где логика?
Или пуйло таким образом решило поправить популяцию чмобиков и ликвидировать свои ракеты, потому что ему карман жало?
LudaSHS• 20 апреля 2023
Вишенка

Якби ЗСУ мали ОТРК ’Грім-2’ з тисячею ракет, жодних бойових дій не було б – речник Командування ПС ЗСУ 👀

DEFENSE EXPRESS
26 липня 2022,
Ігнат нагадує – попри готовність КБ ’Південне’ працювати з комплексом, програма не фінансувалася роками: ’Я був на виставках численних особисто, які проводилися майже щороку, ’Зброя та безпека’, де власне макети цього комплексу возили, казали, ось є, ось ми можемо, треба фінансування, треба робити. Ну чомусь на цей проект, як говорять самі виробники, заводчани, фінансування не було’.
Птица-синица• 20 апреля 2023
Ответ дляtanysha777
А кто снял ТРИ бригады обороны на Севере Киева? Как раз накануне вторжения
Я просто из Запорожья, мне Чонгар актуальнее. Еще б полдня и до нашего б города могли дойти.
winter2011• 20 апреля 2023
Ответ дляКатруська
А посилання можна? А то не зрозуміло, що за сайт.
https://prm.ua/vashynhton-post-raketni-prohramy-uk...
а це витяги з вашингтон -пост, а не марафону
Катруська• 20 апреля 2023
Ответ дляfishcka

листопад 2020

січень 2022
Так це питання до колишнього головнокомандувача Хомчака, чому не робив замовлень. І ось він щось пояснює. Через рік Зеленський призначив головнокомандуючим Залужного.
https://defence-ua.com/news/u_genshtabi_zsu_pojasn...
Еленнн• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
дійсно бовдур, бо пішов воювати за вас. друге діло СН всім составом.
автор kanareyka_tweety • 20 апреля 2023
Ответ дляЕленнн
Він не один воює. Але інші таких нісенінтниць не верзуть
Liebelebenn• 20 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Мы уже в сегодняшней точке.
Из неё нужно выходить и сохраниться
Проклинать голосовавших ...не думаю.что именно этого они желали Украине
Нужно всем собраться.обьединиться и выжить!
Ми не вивчили урок. Навіть під ракетами, навіть з очевидними здавалося б висновками що лежать на поверхні. Значить ми повторюємо свою історію минулого століття. І будемо повторювати далі
Mush_Mash• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Чула Паски, буржуйки... Вже меми ходять. Перетворюється на посміховисько
Він ним і був завжди : синє, із заплившими очима і бризкаюче слиною посміховисько досі пам’ятаю, коли воно приїздило в наше місто і волало на простих людей. Хотілося в очі плюнути. Хоча я за нього і голосувала…
LudaSHS• 20 апреля 2023
Ответ дляwinter2011
А если б Сапсан еще ( гром2)
То вообще было б чудо. Ющенко внедрил, потом все не хотели годосовать за выделение средств.
И усе

Мы только можем с запасов пентагоном просить, да? Но есть и другая сторона медали, наша Неподготовка, и давайте уж признавать.

Кстати не Порох. Турчинов опикувався КБ Луч.
klukvocka• 20 апреля 2023
Ответ дляПтица-синица
так і Києв зранку 24.02.2022 прокинувся від вибухів, а не від будильників
4erepashka• 20 апреля 2023
Ответ дляOksuchakr
Я вообще думаю, что Петя с пуйлом дружбаны и здал бы он всю Украину
100%
Птица-синица• 20 апреля 2023
Ответ дляkanareyka_tweety
Удалено администрацией...
Ну да, воюют дурак, не то что лысый из Квартала. Тот поумнее.
LudaSHS• 20 апреля 2023
Ответ дляКатруська
Ага генерал не просил
Liebelebenn• 20 апреля 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Мы уже в сегодняшней точке.
Из неё нужно выходить и сохраниться
Навіть тварина раз потріпитт в пастку, і вже придивляється щоб не вступити знову. А українці безпамятні, відкидають логічні доводи і живуть в якомусь уявному світі. З відосіками, ржачкамм, какаяразніца, і іншою нісенітницею.
Якщо будуть наступні вибори знову проголосують щоб поржать або як покажуть на концертиках. Тому який висновок?
Оксана-004e• 20 апреля 2023
Ответ дляZhukOlena
Але разом з тим вважаю, що ЗЕ та його команда винні у тому, що так швидко просунувся ворог на півдні( здача очевидна), звірства в Бучі, Гостомелі на його совісті. Нащо було призупиняти воєнну програму, вкладати кошти в ті дороги за півроку до війни? Їм же було відомо, що висока вірогідність нападу. Ще навесні рашка підводила перший раз своє військо до нашого кордону, а влітку продовжувалося велике будівництво
Крали, поки був час. А зараз армію обкрадають
Я смотрю как сейчас держат фронт, так могли бы на границе держать, а не часть страны в оккупации и кошмаре
Птица-синица• 20 апреля 2023
Ответ дляklukvocka
Я в курсе. Я просто говорю, что каждому в зависимости от места жительства, более актуальны определенные вопросы) я, например, про киевские бригады и не слышала, потому что у нас совсем другие проблемы в то время были. Мы высчитывали возможную скорость продвижения танков по 3м холмам дороги с Васильевки )