всім доброго дня
через проблеми зі спиною вирішила таки піти до басейну.
але на превеликий жаль мені там холодно. я розумію що мабуть якби активніше рухалась то не так мерзла б.. але в мене через грижу проблема з ногою, я і так ходжу шкандибаючи, а у воді плаваючи на спині нога довго працювати "не хоче", починає боліти. і тому я руками роблю рухи і пливу.. начне і непогано але ж бліна холодно мені. витримала півгодини і пішла під душ грітися.
мала моя теж ходить в цей басейн (їй 13) але каже що їй норм.
я ще й мерзлякувата.. може через це так..
просто цікаво взнати, хтось ще мерзне в басейнах?
мені б теплішу водичку )) тато жартує каже що треба кипятильник з собою брати. )))
Вся така шо куди там• 20 апреля 2023
Дуже мерзну. Навіть в літку, коли жара, в басейн із холодною водою. Ніякого задоволення. Тільки стукіт зубів. Не ходжу
Я такая - жду трамвая• 20 апреля 2023
Я теж в басейні мерзну, хоча так не мерзлячка, на вулиці мені рідко холодно. Тому сходила пару раз до басейну, померзла і припинила це діло:)
Королева Сарказма• 20 апреля 2023
Возьмите инструктора, пусть он научит вас правильно плавать и двигать ногами, их не нужно разводить в стороны, а просто дрыгать, как они могут так устать?
Ответ дляКоролева Сарказма
мабуть ви не дуже уважно читали мій пост. ) нога болить при будь якому тривалому русі. коли ходжу.. коли плаваю. вона болить (враження що викручує) навіть вночі. ) тому так, втомлюються )
Патріотка з дивану• 20 апреля 2023
я даже в джакузи мерзну. а в аквапарке мне только один бассейн нравился, самый теплый. в холодный только ради выпивки залезать приходилось))