Фрикаделька• 07 января в 10:39

В кого Розацеа чи купероз ви дозволяєте собі іноді баню чи хамам?

Я дуже люблю хамам
Два роки назад дізналась, що в мене розацеа і перестала ходити , але це рже розумію, що так хочу в хамам, спа , що не сила терпіти
А скоро ще й в Карпати
Дівчатка , ну хоч іноді можна собі дозволити цю розкіш ?
Бодіпозітівна• 07 января в 10:41
а что будет после хамама?
Щепотка_совести• 07 января в 10:49
Хамам так. Сауна дуууже рідко і якщо не дуже гаряче.
До речі, інфрачервону можна спробувати
Наталя-e9ac• 07 января в 11:00
я ходжу, зазвичай римська, фінська буквально хвилин на 5
а так джакузі і басейни
потім свій звичайний догляд
Invaserwis• 07 января в 12:26
Я не ходжу років 5. Хоча дуже люблю (((. Однотонна шкіра важливіша ніж 10 хвилин задоволення,а потім бурячком ходити
автор Фрикаделька • 07 января в 14:12
Ответ дляInvaserwis
А як ви доглядаєте за шкірою ? Які засоби ? Чи робите якісь спеціальні процедури в косметолога?
Ех , ну чому одним щастить бути світлолицими і без зусильь, а в когось оце така халепа
Уси Пуси• 07 января в 19:55
Нет, плохо влияет на сосуды при моей розацее