Алиша_LAV• 20 апреля 2023

Мерзну в басейні

всім доброго дня
через проблеми зі спиною вирішила таки піти до басейну.
але на превеликий жаль мені там холодно. я розумію що мабуть якби активніше рухалась то не так мерзла б.. але в мене через грижу проблема з ногою, я і так ходжу шкандибаючи, а у воді плаваючи на спині нога довго працювати "не хоче", починає боліти. і тому я руками роблю рухи і пливу.. начне і непогано але ж бліна холодно мені. витримала півгодини і пішла під душ грітися.
мала моя теж ходить в цей басейн (їй 13) але каже що їй норм.
я ще й мерзлякувата.. може через це так..

просто цікаво взнати, хтось ще мерзне в басейнах?
мені б теплішу водичку )) тато жартує каже що треба кипятильник з собою брати. )))
Перекус беру завжди• 20 апреля 2023
Когда холодно,туристы говорят,рюкзак согреет.Зависит от интенсивности заплывов.

parele• 20 апреля 2023
Я тоже мерзлячка, но в бассейне не мерзну)
Аноним_Русалка• 20 апреля 2023
Це справа звички. Колись мені менше 27 градусів у квартирі - це було холодно. Зараз при 19 я не мерзну, при 27 подихаю)) Але це не за один день сталося. Тренуйте свій організм, це корисно.
Незламна• 20 апреля 2023
Хожу в бассейн, замёрзла 1 раз, когда температура воды была 23 градуса, на ресепшн сделала замечание. А так все время 26-27, вода отличная, не мёрзну. У вас температуру табло показывает?
Веккy• 20 апреля 2023
Я как пловчиха , которая где только не плавала , скажу, что да, вы будете мёрзнуть. Потому что в прохладной воде лучше плавается, там надо двигаться . А вам надо искать бассейн с более тёплой водой. А они дороже по цене.
Конфиденциальность• 20 апреля 2023
Я теж з такою (схожою) проблемою пішла плавати. Як і ви витримувала хвилин 20. А потім звернулася до тренера. З нею годину плавала легко і за місяць ефект відчула. Не хворійте!
Едимнаморе• 20 апреля 2023
Я не можу змусити себе також туди зайти. Для мене це також тяжко.
Вчителька з мікрорайону• 20 апреля 2023
Теж не ходжу, бо мерзну.
Не гавкаю- но охраняю• 20 апреля 2023
Вы не в Метеор г. Днепр ходите?
Я мерзну, потом вроде поплаваю и норм, но залезть на второй заплыв - уже испытание и во втором заплыве согреться не могу. Бросила

Незламна• 20 апреля 2023
Автор, я тоже мерзлячка, но я плаваю в последнее время очень активно больше часа. До бассейна тренажёры, норм
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Вы не в Метеор г. Днепр ходите?
в Києві )
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляНезламна
не бачила табло.. треба буде глянути. )) якщо рішуся піти ще раз. )
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
дякую Вам! навзаєм!
відносно тренера.. ну не знаю мені здається що я мабуть зарано пішла.. нога вчора мабуть була в шоці від мене.. бо одразу почала ’мсити’ боліти сильніше..і вночі викручувала.. і от сьогодні ходжу ще повільніше.. (( можливо варто буде спробувати вже як вона перестане мене турбувати.. не знаю. ((
12 галюцинаций• 20 апреля 2023
У меня сын ходил в бассейн 3 года и все это время жаловался, что вода холодная.
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляВеккy
моя кума туди ходить 2 рік. і каже що це якраз тепла вода а от в інших басейнах там холодна. )) то я і не знаю чи є ще басейни з більш теплою водою. і поняття тепла для всіх різна. )
Самохвалова• 20 апреля 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Ну это еще с возрастом, к старости человеку лучше когда прохладней
Аноним_Русалка• 20 апреля 2023
Ответ дляСамохвалова
30 это уже старость? 🤭
Перша леді колгоспу• 20 апреля 2023
Я мерзла страшенно. Аж зубами цокала, серйозно. У мене з т/б суглобом проблеми, і мені навіть гірше стало потім від холодної води. Вам не можна займатись там, це шкідливо...Мене тренер в дитячий басейн водив, бо вже не міг дивитися як я посинівши зубами клацаю і трясусь. Там реально тепліше. Може сходити до реабілітолога проконсультуватись? Я пішла в центр спина+, там підібрали комплекс вправ враховуючи мої індивідуальні особливості. Другий місяць займаюсь, це краще ніж мучитись у тому басейні хай йому грець
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
я займаюся ще з реабілітологом. і йому написала про свій перший похід. він також написав, що не можна перемерзати, бо буде погіршення. мабуть таки бассейн це не для мене...

Перша леді колгоспу• 20 апреля 2023
Ответ дляАлиша_LAV
Може тільки влітку під відкритим небом, коли вода прогріється. Я знаю в Києві є такі, треба пошукати
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляПерша леді колгоспу
теж буду шукати..
Пацан к успеху шел• 20 апреля 2023
Движение жизнь. если б вы больше двигались то не мёрзли бы может быть и спина не болела
ПлакалаВАвто• 20 апреля 2023
Ответ дляАлиша_LAV
теж буду шукати..
А скільки градусів вода у Вашому басейні? Там, куди я ходжу плавати - 22 градучи, не мерзну.
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
зараз пізно щось казати.. маю те що маю.. і через те що є промблема я не можу рухатися як раніше. тому і плавати як раніше теж не можу.
Перша леді колгоспу• 20 апреля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
У автора грижа, це серйозне захворювання яке має ряд протипоказань! Тут має бути індивідуальний підхід, а не загальні рекомендації
ПлакалаВАвто• 20 апреля 2023
Ответ дляАлиша_LAV
дякую Вам! навзаєм!
У мене немає проблем зі спиною, але я після першого відвідування бассейну насилу заснула - всі сустави викручувало. І це не була ’крепатура’, як після тренуваннь у залі, а саме ломота і викручування, все тіло нило. Але на другий день все вже було норм, і далі вже після плавання такого не було.
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
ну а в мене викручує ногу постійно.. вже більше місяца.. коли сильніше аж спазмами.. коли просто як на погану погоду наче ниє.. ажле після басейну сильніше викручувало. вона вже там почала боліти бо треба було їй рухатися.. нічого сподіваюся ми з нею найдемо спільну мову ))
ПлакалаВАвто• 20 апреля 2023
Саме головне, авторе, чи дозволено лікарями Вам взагалі плавання? У мого чоловіка грижа, то йому не дозволили, сказали що він ще більше шкоди може зробити.
ПлакалаВАвто• 20 апреля 2023
Ответ дляАлиша_LAV
А що лікарі кажуть стосовно плавання та фізвправ? Я знаю, що на реабілітації все треба робити дуже акуратно і під наглядом лікарів.
автор Алиша_LAV • 20 апреля 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
не було заборони... головне плавала виключно на спині. і просто лежала... було классно так. аби не дрижаки.. ну і все таки я доволі активно дригала ногами особливо коли розверталася.. мабуть так не варто було..ну мабуть треба було спробувати щоб зробити свої висновки.