Капризуля• 20 апреля 2023
Що робити в цьому випадку? Як би ви вчинили?
Сусіди поверхом вище зробили собі відвід дренажу прямо біля нашого вікна. Вони ще тільки роблять ремонт, а ми ще не часто там живем, то я тільки побачила те, що капати буде на вікно та підвіконня до нас. У. Еге багато питать та ємоцій виникло при цьому, так як я не зовсім зрозуміла як він так собі в підлогу провів дренаж. Ну он, довів по стіні до підлоги і вивів, то таке. Але у нас домовленість прописана в правилах про розміщення кондиціонерів та дренажів, щоб не псувати фасадний вигляд і герметичність обшивки.
Я от думаю, що якщо я візьму і демонтую цей дренаж, який виведений прямо нам у вікно? Я можу фізично. Підняла питання в групі, але треба розуміти як можно виправити таку ситуацію.
13чудоСВЕТА• 20 апреля 2023
Если у вас в договоре прописаны правила размещения кондиционеров и застройщиком предусмотрен сток для этого, то сосед нарушил договор и вопросы ему должна задавать управляющая компания, а не вы. Поставьте компанию в известность.
И как вариант , если сосед там не живет, то может он ещё и не видел,что рабочие вывели эту трубку.
Так что сначала все таки найдите контакт соседа
Альфред Шнитке• 20 апреля 2023
Ответ дляКапризуля
Є спеціальне місце трохи далі там блоки і дренажі які заходять в водозливну трубу. Спеціально щоб не карало на будинок і асфальт
Вот туда и должны вести ваши соседи свой дренаж
Альфред Шнитке• 20 апреля 2023
Ответ дляБойцовская
Скажіть сусіду нехай дисипатор на кондиціонер поставить, тоді проблем ні у кого не буде
А это что такое?
У меня та же проблема просто, уже сил нет никаких, вечно ктото новый вьедет, подключит и пусть оно течет всем на голову, им и дела нет
Бойцовская• 20 апреля 2023
Ответ дляАльфред Шнитке
А это что такое?
Випаровувач конденсату від кондиціонера