Ms. Скромность• 21 апреля 2023

Все такий який Львів крутий))

Місто наче маленький Париж де не де…
А оце їхнє «шо шо»?)) А кавуся? Люди дуже привітні і ввічливі. Тепер я в Це місто закохалась Львів’янки, порадьте куди б ще можна було сходити де дуже красиво? Тут всюди красиво, але я впевнена що є багато місць про які я не знаю.
Мрії у вирії• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Татата. Татата. Татата.
П´ятдесяТЬ. СімдесяТЬ.
Зара...
10000% ТаТатаа

Не пириживай• 21 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
НичеНипанимаю• 21 апреля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Ви були в Парижі? Бачили їхні центнерові щурі поблизу башні? А чорноту, що обкраде і поб‘є тебе за першим же провулком? Що такого неймовірного є в Парижі, окрім неймовірно ,неоправдано високих цін на все?
Архитектура 🤷🏻‍♀️
Балаболка• 21 апреля 2023
Ответ дляНезламна
Ничего хорошего,очень старое все.
так це і є найголовніша родзинка Львова
Чарівне і магічне місто
Весняний Марафон• 21 апреля 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
А для меня Харьков-это вся Вселенная. Я не могу жить без него. Пожила в эвакуации в Греции и Праге. Для меня Харьков-лучший, раненный, разбитый, но устоявший и самый чистый.
А а думала, на какой странице придёт Харьков и всех помирит))
Тріль підпільний• 21 апреля 2023
Я обожнюю Львів, але на Париж він ну зовсім не схожий
Трошки так може на якісь невеличкі польсткі містечки
PmB• 21 апреля 2023
Ответ дляХолодная каша
Удалено администрацией...
Держите себя в руках. Хамите дома.
Тріль підпільний• 21 апреля 2023
Ответ дляПлету корзинки
Если больше нигде не были, то да, ’кавуся’ вызывает умиление)))
Чому це? Я майже всю Україну об´їхала.
І 30 країн відвідала. В Україні чудова ’кавуся’. В тому ж Парижі вона бєєєє...
Тріль підпільний• 21 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Переїхала зі Львова і видихнула. Ніколи не любила це місто.
А куди?

Покращена• 21 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
І я.
Тріль підпільний• 21 апреля 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Мне Черновцы и Камянец почему-то больше нравится, в Камянце больше зелени, каньон, река, замок , и цены там поскромнее, и на кафешки, и на жилье
Я зараз живу в Чернівцях
Чим саме більше подобається?
МояХатаЗкраю• 21 апреля 2023
Ответ дляМаю декілька думок
Київ згомнякали дозволи на будівництво в історичній зоні.
особенно Воздвиженка, да? Это же надо - вместо тараканьих сараев нагомнякали дорогих домов!
МояХатаЗкраю• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
так…це правда…я була лише в Англії , Італії, Польщі, Турції , Єгипті, Голандії
А в Парижі поки що ще не була)
Туреччині, люба:) І чого ж Вас київський таксист не розумів?
Перша на селі• 21 апреля 2023
Ответ дляP. Halliwell
Пахнет рашистким духом. Там тоже ’сравнили нашу Москву, Сочи с’
Хвець-тець• 21 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Цікаво куди переїхали
Элочка LA• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
До парків не ходіть зара. Там кліщі того-той.
В Житомирській області також кажуть зара.
dreamsunny• 21 апреля 2023
На мою думку Львів зовсім не схожий на Париж, але це надзвичайне красиве місто!
Моя дитина зараз вивчає на уроках історії архітектуру різних епох, її вразили архітектурні шедеври Львову. Дитина, побачивши фото цього міста , попросила відвезти її до Львову на канікули.
Хвець-тець• 21 апреля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Я , коли була туристом, то теж так думала. 5 років тут живу і запитайте мене зара ))))
Розкажіть
Наша взяла• 21 апреля 2023
Львов это было мое разочарование прошлого года, приехала, а он с такими облупленными зданиями, я в шоке. В Харькове война, поэтому центр побитый, а во Львове просто так. Жесть ...

Добрый Йиннот• 21 апреля 2023
Ответ дляЭлочка LA
І в Тернополі.
Роза в вазі• 21 апреля 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Да, Киев как-то изменился, и не в лучшую сторону, и побродить то толком негде. Я в пригороде Киева родилась и живу до сих пор, здесь мне не нравиться, но пока так сложились обстоятельства. Давно очень мечтала жить в Киеве, но жила 5 лет в Питере и вернулась. Красивый очень город тут не отнять и не добавить.
Я в Питере была в августе 2014, запомнилось как было холодно аж зубы стучали, и ливни такие что только спасали клеёнчатые дождевики купленные в переходе. “Повезло” конечно этим тварям с климатом😆
Джавеліна• 21 апреля 2023
Маленький Париж это Черновцы, так он и называется.
Оля_с_киркою• 21 апреля 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Ідеальних закладів харчування там нема і не шукайте, брудно, не смачно , звідти завжди прийдеш як не з герпесом , то з ангіною, не відчувається руки господаря, постійна текучка персоналу у вигляді студентів .Якось так.
Может у вас проблема с иммунитетом? Мне во Львове очень часто вкусно, чисто, и ни разу ничего не подхватила
Добрый Йиннот• 21 апреля 2023
Ответ дляЕдинорог помог
шо то має бути?
А от ’Що має бути?’ замість ’Замовляйте далі’ - то для мене втіха і шедевр.
Прекрасно.
Светка-пипетка• 21 апреля 2023
Не люблю Львів. Не подобається абсолютно. Я у Львові задихаюся, мені все давить на голову. Я ще і початок війни там провела, то ж він тепер в мене саме з війною і буде асоціюватися. Хоча і до того я його не любила. Якесь депресивне місто. Люблю Чернівці, Франківськ. Навіть Луцьк. Але жити тільки в Києві!
Оля_с_киркою• 21 апреля 2023
Ответ дляЛо Шарик
А во Львове сильно русский розумиють?
Одно из удивительных открытий после переезда - русскоязычные львовяне Знаю нескольких в возрасте 28-35 лет, говорят что с детства много русского контента потребляли, так и получилось из них что получилось.
Г@Л@В@ломка• 21 апреля 2023
Дивне порівняння Львову і Парижу, як на мене не доречне.
Львів місто з історією, гарною архітектурую, центальна його частина переважно, його варто відвати і насолодитись красою, є цікаві заклади і смачна кухня.
Прожила там 3 місяці, і жити я там точно не хочу, нічого хорошого я там не бачу взагалі, крім погуляти.
Оч@ров@Шк@• 21 апреля 2023
Ответ дляВилосипедниця
Там приезжем загадили, а тут свои. Унылый разваливающийся Львов. Так своё не ценить и не беречь, в шоке!
Нашло общее с Парижем - недавняя проблема с вывозом мусора
Вы были во Львове?

Или ваших денег хватило на хостел за Окружной, раз такой Львов видели?

Львов реально шикарный сейчас!
4мама• 21 апреля 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Да уж , сравнили Львов и Париж))
Львів набагато краще!!!
Светка-пипетка• 21 апреля 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Колись, років з 8-9 назад ми були у Львові саме як туристи, зупинилися в готелі в самому центрі( хоч в мене і чоловік львівʼянин, батьки його досі там живуть), гуляли центром. Гарні історичні фасади, а як заходиш в будинок - все старе, гниле і поломане. Наче Потёмкинская деревня, все тільки на перший погляд красиво, а як ближче придивитися - ніщєта(((