Ms. Скромность• 21 апреля 2023

Все такий який Львів крутий))

Місто наче маленький Париж де не де…
А оце їхнє «шо шо»?)) А кавуся? Люди дуже привітні і ввічливі. Тепер я в Це місто закохалась Львів’янки, порадьте куди б ще можна було сходити де дуже красиво? Тут всюди красиво, але я впевнена що є багато місць про які я не знаю.
Добрый Йиннот• 21 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
фото
Читала з відповідною інтонацією.

Чаклунка-ведунка• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ви праві, Львів кращий)))
Мне Львов понравился почти полным отсутствием бродячих псин. На вокзале маргиналов полиция очень быстро ’приводит в чувство’. Нет цыганвы поэтому там.
Недалеко от вокзала красивый храм, мне очень понравился.
Не любовница• 21 апреля 2023
Ответ дляMs. Скромность
Ой була в Києві ті затори то все не для мене… а ще коли таксист то було поавда років 3 тому сказав я вас не розуиію він говорив російською я трохи якось мала не дуже враження
Ті переїзди з правооо на лівий берег і решту важко мені
А у Львові немає заторів ?
Малесенькі вулички де не проїхати, вічна проблема з паркуванням , брусчатка по всьому місту
Я не дуже зрозуміла Львівдорого, а а фоні Кракова так зовсім не альо. Центр маленький , а більше дивитися нічого.
Секс-Бомба• 21 апреля 2023
Ответ дляСветка-пипетка
А що визначне у Львові? Крім 100-метровки?
Стометрівка у Франику
Светка-пипетка• 21 апреля 2023
І доречі, всі ті історичні памʼятки були побудовані за часів, коли Львів був абсолютно не українським містом
Светка-пипетка• 21 апреля 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Стометрівка у Франику
Ну квадрат 100/100/100/100
Усміхайлик• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Читала з відповідною інтонацією.
Донька зі школи принесла фразочку ’Йой, яка премудра!’ . 90% сенсу - то інтонація.
Рекламама• 21 апреля 2023
Ответ дляБабо-лебідка
Переїхала зі Львова і видихнула. Ніколи не любила це місто.
Мої одногрупниці-львів‘янки роз‘їхалися, хто в Польщу, хто в Киів.
Як???…
Як???
Львів - найкращий
А я не зі Львова, лише навчалася там. Там частинка моєї душі.
Рекламама• 21 апреля 2023
Ответ дляПутающаяся
Мені Одеса -мама подобається , там море
Коли мені казали Одеса ще краща за Львів, я аж ревнувала, як то таке казати?
Нема кращих!
Хоч в Одесі тоді не була, але як побувала… то таки підкорила❤️

Добрый Йиннот• 21 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик

Інтонаційні галицькі наголоси - то окремий всесвіт.
Але Львів не такий хардкорний, як Тернопіль. Там одне тільки піднебінно-носове ’добрий дЕЕнь’ постійно нагадує, де ви є.
woman Warrior• 21 апреля 2023
Только центр.Пару дней.Больше выдержать нельзя.
Да и чтоб особенно вкусный кофе, так нет.
Еда кошмар.
Жирное, тяжелое все.
olka802• 21 апреля 2023
Ответ дляПутающаяся
Високий замок, мені там подобається, а зараз коли все цвіте так тим паче.
Нічого там немає,навіть краєвиду.Я бувала у гарніших місцях .Так посердність.
Добрый Йиннот• 21 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Еда кошмар.
Жирное, тяжелое все.
Купа закладів з відносно дієтичною їжею. Де ви стільки жиру знайшли?
Ковёр навыворот• 21 апреля 2023
ьвов крутой город. Архитектура, атмосфера, самобытность. Бывала там и в школьные, ещё советские годы. И уже взрослой, в довоенные. И уже после начала войны пару раз. Знаете, какое впечатление осталось неизменным за все эти поездки? Грусть, почему львовяне так не любят свой город (( Иначе, если любят, почему такой срач и запущенность. Зато кавуся(
На Париж Львов не похож по-моему мнению, совсем.
Ковёр навыворот• 21 апреля 2023
*Львов
Рекламама• 21 апреля 2023
Ответ дляШвидка Настя
Если бы мне сказали - хочешь кавусю?
Я б на месте вырыгала б.
Львов для местного такого же контингента.
Безкультурщина ви і так гордо це припідносите, наче так і треба.
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот
Мне не нужна диетическая, мне и так некуда худеть уже)
Мне нужна нормальная, не плавающая в жиру еда.
Везде, где ели, есть было невозможно.
Что малые кафе, что рестораны.
olka802• 21 апреля 2023
Ответ дляШукаю трусики
Львів гарне місто, але Київ найкраще!
Так Київ клас,Навіть моя дитина хвалить ліпше Київ,ніж Варшаву.
А Львів мені нагадує маленькі міста у Польщі,у Чехії,не більше .
А саме гарніше місце напевне оперний театр.Львів маленький дуже,навіть ті старі будівлі дуже маленькі позрівнянню з європейськими старими пам´ятками.
Рекламама• 21 апреля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Львів супер!!!
Були на вихідних
Які львів´яни стильні та красиві, не дивлячись на те, що хороших магазинів в центрі не бачила. Так круто міксують вишиванки з італійською модою.
Не має оцих тьоток в дешевих спортивних оверсайз костюмах і жилетках с губами та підробкою сумкою шанель на кожному кроці, як в Києві

Дуже хороші ресторани! Бачевський вище всіх похвал!

Жаль, мало розвинута торгівля в центрі. Хотілось би привезти з собою щось справді львівське стильне.
Є там риночок біля оперного справа.
Галицький чи як його там. Вже не пам‘ятаю
Там все таке національне, коралі, вишиванки

woman Warrior• 21 апреля 2023
Да, и грязидло тоже немыслимое.Неухоженный город.
Путающаяся• 21 апреля 2023
Ответ дляolka802
Кожному своє…
Усміхайлик• 21 апреля 2023
Ответ дляДобрый Йиннот

Уявила собі цей ´добрий дЕЕнь´ і не знаю чому, пригадався Петрик П´яточкин, який рахував слоненят. ))) Мабуть, він також тернопільський хлопчик.
Оч@ров@Шк@• 21 апреля 2023
Ответ дляРекламама
Є там риночок біля оперного справа.
Там таке,, ширпотреб як всюди
Ковёр навыворот• 21 апреля 2023
Ответ дляwoman Warrior
Еда кошмар.
Жирное, тяжелое все.
Предъявлять Львову за жирную еду, это как предъявлять Одессе за синенькие и гефилте фиш)) К тому же, там полно мест, где вам подадут диетическую брускетту с авокадо и микрогрином, и не только. Еда там на любой вкус и кошелёк.
Мороженная курица• 21 апреля 2023
Ответ для4мама
За десять одинадцята :)
Это легко)
У меня когда то коллега была из Тернополя, то я боялась спросить у нее который час. Я не понимала, потом ещё пол часа соображала что она мне ответила)))
Потом привыкла)
Мрії у вирії• 21 апреля 2023
Ответ дляУсміхайлик
фото
Клаааасс!
кнопкодав• 21 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Одно из удивительных открытий после переезда - русскоязычные львовяне Знаю нескольких в возрасте 28-35 лет, говорят что с детства много русского контента потребляли, так и получилось из них что получилось.
Просто половина центральної частини міста після війни була заселена росіянами, і ще до 90х до української не те, щоб зневажливо ставилися, але якщо в компанії збиралися 50/50 україно- і російськомовних, розмовляли російською, нехай навіть ламаною; якщо хтось з батьків був російськомовним, діти також росли російськомовними. Ще були поляки, старші люди спілкувалися польською, моє покоління вже українською. Зараз більшість асимілювалась, мої всі однокурсники давно перейшли на українську, ще до всіх революцій, а той, що сто років тому виїхав до Ізраїлю, заявив, що для нього тепер залишилися українська, іврит та англійська. І здається мені, вони зараз більші бандерівці, ніж етнічні українці. ))
Зараз все скажу• 21 апреля 2023
Ответ дляШаманю второпях
Ви були в Парижі? Бачили їхні центнерові щурі поблизу башні? А чорноту, що обкраде і поб‘є тебе за першим же провулком? Що такого неймовірного є в Парижі, окрім неймовірно ,неоправдано високих цін на все?
Лувр
woman Warrior• 21 апреля 2023
Ответ дляStiflers Mom
ВЫ сравниле, конечно несравнимое.
Синеньки и гефилте фиш это зачет.
Еда во Львове для меня жесть.
Кроме того, что жир, еще и невкусно.
Рекламама• 21 апреля 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Там таке,, ширпотреб як всюди
В принципі так
Я з майстерні шоколаду сувеніри привозила

Якось приїхала до мене подруга на 2 дні погостити, заїхала перед тим у наш супермаркет і купила мені вино і торт.
Ну, бляха, думаю, не могла щось зі Львова привезти або вже нічого? Нашо мені той торт?
Краще б шоколадку якусь купила з майстерні