Протру пилюку• Изменено 21 апреля 2023
Чому авто подорожчали б/у?
Дивилася в кінці лютого, ціни були такі, що мені не хватало, 1000 у.е на авто яке хочу (б/у).Тепер вже дивлюсь ще 1000 у.е потрібно ( 1000 вже назбирала , але....)
Ринкова ціна якось виросла, машини були по 8000 в більшості, тепер мінімум 9000.
МУСЯкомарова• 21 апреля 2023
Год назад люди массово уезжали из страны и продавали подешевле, чтоб быстрее продать.
Завтра не пью• 22 апреля 2023
Чи дорожче автівки, тим менше затори. Здорожчання лобіюють діючі автовласники і таксисти.