Примарочка• 21 апреля 2023

У меня едит крыша...

Каждый день одно и тоже, день сурка блин(( Хочу работать, но не могу😫 2 детей, один на дистанционке, второй в 1й класс пойдёт в этом году. Жду сентября.. может получиться все-таки на работу выйти
Я Головна• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
А ви ніколи не працювали?
До народження дітей 14 років працювала, з дітьми не знаю як це зробити.
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
Школяр може з соплями дома посидіти сам. Перші пару днів мама чи тато лишаються дома поки температура.
6 річна дитина за кордоном не посидить, бр прийдуть служби і все.
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
та тут все работают через неделю после родов, а к ребенкиному 1 классу уже покупают своему чаду квартиру.
Ага)
Рожки-да-ножки• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Це був сарказм, в мене така знайома, там мама і свекруха позмінно, ще й готують, прибирають. А вона бджілка - трудівниця.
норм устроилась
ніколи такого не було• 21 апреля 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Приятного ей аппетита
Так вона ж не ’ест’, а ’едит’))) то зовсім інше, мабуть
Скромняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
А автор закордоном?
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
норм устроилась
Її місія всіх повчати, що вона лише по року в декреті, бо треба розвиватися і тд) в банку сидить в комірці (каса), а бабусі 24/7 помагають))))
Да Щас же• 21 апреля 2023
Завжди є хтось, для кого те, що Ви вважаєте проблемами, були б радістю. Для мене це було б щастя.
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
А автор закордоном?
І? В мене 6 років і рік, залишити менше на старшого з температурою і на роботу? Завезти з температурою в школу? Ваш варіант?
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
І інше питання - скільки жінка заробляє. Якщо дійсно кар’єра, то може і вартує няня і тд. Але більшість просто ходять за мінімалку, щоб з дому.
Я Головна• 21 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
Я з двома дітьми за кордоном, молодшому рочок ходить до садочка, і школяр
Я працюю на двох роботах)
Допомоги нема ніякої
Чого ви з великими дітьми ради не можете дати не розумію
А в нас школа онлайн, тривоги, укриттів немає, приїздіть в Україну і працюйте на 3-х роботах.
Пушка заряджена• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
І що? Мільйони жінок працюють маючи дітей. Але є і такі що прикриваються дітьми то садок та хвороби, то перший клас, то канікули, то ковід, то війна. Завжди можна знайти відмазку щоб не працювати.
Різні діти бувають Я як зі своїм не пристроювалася працювати і вчитися, навіть 2хмісячних онлайн курсів не могла закінчити. Лізе на клавіатуру, істерить коли дзвінки, немає х ким залишити ту дитину.
Я Головна• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Не зрозуміла зразу ))))
Твоя космішна• 21 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Я понимаю что работают. Но сейчас дети дома. И оставить их одних в квартире я не могу и не стану
Спробуйте зробити чіткий графік, більше дисципліни насамперед для себе. Розпишіть по мінутах свій день та притримуйтесь графіка. Я пам‘ятаю себе в локдауні, в мене перші 2 тижні зносило кришу, мені дистанційно працювати, а я одна вдома з донькою 5 років та сином підлітком. Я ніколи так не орала як ті 2 перших тижня, мені було соромно за свою неорганізованості та роздратованість. Але я проаналізувала помилки, перебудувала свій графік, свої звички та з третього тижня все було добре.
6 років та школярик то вже відносно самостійні діти і вони не те що деякі речі можуть робити без вашої участі, а навіть можуть в чомусь допомагати вам.
Скромняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Чого ви до мене причепилися? Я автору відповідала на її питання у неї двоє школярів, а не немовлята. Про роботу мами у якої діти до трьох років мова не йде.
Твоя космішна• 21 апреля 2023
Автор, моя вам порада: не чекайте нового навчального року, не чекайте закінчення цього навчального року, починайте змінювати ритм життя вже зараз, завтра зранку
Я Головна• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
А автор закордоном?
Тобто з тривогами, саму дитину дома лишити? За кордоном діти, а наші ні?
ТихоЯ• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ Головна
Кордони відкриті, вас насильно тримають?
Скромняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Це в якому віці? В пості автора мова йде про школярів. Сумніваюся що в такому віці діти істерять та лізуть на клавіатуру
Пушка заряджена• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
она ест, спит, какает и агукает, 90% времени либо в кроватке, либо в манеже, чего б маме не работать
Мій їв груди через кожні півгодини. Навіть в парк виходила з коляскою і сідала на лавочку докормитт бо кричить. Все в молоці, памперсах, яка блін робота 🤯😳
Я Головна• 21 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
Я свій вибір зробила ще рік тому, так мене тримає моя сім´я.
Вічний двигун• 21 апреля 2023
А я работаю и что? Еще и после работы куча домашних дел, дети, уроки. А на выходных стирка, готовка, уборка. Просто недели, месяцы сурка.
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ Головна
Та то ви не хочете працювати. Не розумію як залишити вдома 6 річного. Шо він робить? Телевізор дивитися? Чи у всіх в такому віці діти вже голубців мамі накрутять на вечерю?
Одяг та сумки• 21 апреля 2023
я работала без второго декрета. И без бабушек дедушек всегда, на заднее сиденье люльку и вперед по делам(вторая дочка слава богу в школе уже была. ребенок рынок знает - почты знаеты в 5 лет сама носит посылки я возле машины стою- ее там знают уже. С пузом 9мес по делам также ездила - рынок/цех/закупка/почты. Муж если дома выходной дети на нем были. Хотеть мало. Меняйте что-то. Мне деньги с неба не падали никогда- пашем с мужем всегда на все сами . И вишня на торте у нас доси сады и школы не работают. У младшей диагноз гиперактив - работаю с ней вместе/пью раз в пол года успокоительное, чтоб глаз не дергался. Шведская лесенка скоро дома оторвется наверное чередую два часа дома- два в цех/рынок потом спать - потом почты - потом домой. Благо муж помогает если выходной сьездить куда нужно/готовка. А что делать...сериалы смотреть некогда. На лавочках с мамашами не сижу - работаю в это время в телефоне. Или страшая на улице за младшей присматривает. У вас ребенок в 1й клас уже идет почему вы доси не работаете? Что мешает?
Бамбарбия! Кергуду.• 21 апреля 2023
Саме тому в нас ( в мене ) одна дитина і вона на сімейному навчанні
Я в ці ігри більш не граю, мені достатньо було 6 років
Все !
Живемо, радіємо життю
Життя одне і швидко проходить
Басноплетка• 21 апреля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Кааак? Я тоже маникюром хочу заняться, у меня семимесячный сын, я не представляю, как с ним работать, он везде ползает+ лезут зубы+ сегодня полетел с дивана, ездила в больницу с ним😵‍💫
Как полетел с дивана?
Рожки-да-ножки• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Басноплетка• 21 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Ой госпадиии.. Автозамена в тел., а я не обратила внимания. Что за мода придираться. Или мы тут экзамен сдаём?
Просто тут много токсиков
Рожки-да-ножки• 21 апреля 2023
Ответ дляБасноплетка
Как полетел с дивана?
вам непонятно, как семимесячный может полететь с дивана?
КаваЗМолоком• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В мене майстер манікюру працює з 4-х місячною дочкою, може Ви можете також?
Да зачем вообще те дети? Сдали в детдом и работать можно не прерываясь. Как же можно игнорировать карьеру великой маникюрщицы? Что те дети, по сравнению с обрезанием кутикулы?