Примарочка• 21 апреля 2023
У меня едит крыша...
Каждый день одно и тоже, день сурка блин(( Хочу работать, но не могу😫 2 детей, один на дистанционке, второй в 1й класс пойдёт в этом году. Жду сентября.. может получиться все-таки на работу выйти
Ванна Тазиковна• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
В мене майстер манікюру працює з 4-х місячною дочкою, може Ви можете також?
А с кем в это время ребёнок? Без посторонней помощи это не реально. Разве что маникюр родственницам делать, которые войдут в положение если посреди маникюра мастер пойдет памперс менять.
Марічка• 21 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Я понимаю что работают. Но сейчас дети дома. И оставить их одних в квартире я не могу и не стану
Даже не оправдывайтесь перед такой непробиваемой...любой нормальный человек понимает Вас.
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ Головна
Розкажіть як працювати?
Просто. Діти бабусям, а ви працюєте.
КоКоКоКоКоКо...• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
І що? Мільйони жінок працюють маючи дітей. Але є і такі що прикриваються дітьми то садок та хвороби, то перший клас, то канікули, то ковід, то війна. Завжди можна знайти відмазку щоб не працювати.
Ті, що можуть працювати при цих всих обставинах мають завжли план Б на форсмажори і користуються допомогою.
А є і такі, в кого її нема.
І не кожна мама в 6 років лишить дитину вдома саму. В Європі за таке забрали б дитину і в нас не завадило б
А є і такі, в кого її нема.
Скромняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Представляю как это читать тем мамам, у которых дети из болезней с осложнениями в виде пневмоний, бронхитов, лоренгитов и асмы не вылазит и что садик что школа в оффлайн виде просто противопоказаны.Никому не пожелала бы таких отмазок, про войну лучше промолчу.
Треба шукати причину таких частих хвороб у дитини.
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
Муж ее, мне интересно как живут мамы одиночки которым никто не помогает?
Марічка• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
Ви спробуйти пошукати і пройти ці круги ада- висновок лікарів як би банально це не звучало в кінці кінців один- переросте.
Рожки-да-ножки• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
она ест, спит, какает и агукает, 90% времени либо в кроватке, либо в манеже, чего б маме не работать
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
Так, яка причина вірусів?
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Ще й приймає в салоні, інколи чоловік її привозить на роботу
Забрызжу ядом• 21 апреля 2023
Не переживайте, все через это проходили. Чуть чуть подождать и все наладится.
Рожки-да-ножки• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
І де їхні семимімячні діти, коли ці працьовиті жінки на роботі?
с бабушкой
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
с бабушкой
Аааа, ну не в усіх вони є, але їм не зрозуміти.
Скромняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляМарічка
Я маю таку дитину, і ми знайшли причину таких частих хвороб. Так нам пощастило що попався хороший педіатр який направив до вузького спеціаліста. А зараз син дійсно вже переріс, слаава богу.
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Нюхає лак для нігтів? Та то мама року.
Ванна Тазиковна• 21 апреля 2023
Ответ дляOksana-f9a3
Либо очень плохо живут, либо им все-таки помогают. Либо это мамы, которые осознанно шли на это и была отложена сумма на декрет + хорошая работа, позволяющая жить и нанимать няню
Моя хорошая подруга мама одиночка, она жила вместе с разведенной сестрой. Сестра хорошо зарабатывала и помогала деньгами, на подруге был весь быт. Ребёнок подрос, стало больше времени и подруга начала брать заказы, работала онлайн.
Тріль!• 21 апреля 2023
Ответ дляПримарочка
Ой госпадиии.. Автозамена в тел., а я не обратила внимания. Что за мода придираться. Или мы тут экзамен сдаём?
Это известный тут мем, не злитесь))
Скромняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Так, яка причина вірусів?
Віруси всі діти хапають але якщо кожен вірус закінчується бронхітом, отітом та пневмонією це не нормально. Щось заважає імунітету працювати.
ТихоЯ• 21 апреля 2023
Я з двома дітьми за кордоном, молодшому рочок ходить до садочка, і школяр
Я працюю на двох роботах)
Допомоги нема ніякої
Чого ви з великими дітьми ради не можете дати не розумію
Я працюю на двох роботах)
Допомоги нема ніякої
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляСкромняшка
Та навіть вірус з температурою 2-3 дні і соплями - тиждень школи.
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляВанна Тазиковна
У них сьемная квартира и ребенок много растрат на одну зп мужа не хватало, я так поняла родила потому что такая ситуация со здоровьем ставили диагноз бесплодие и долго лечили
Я Головна• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Просто. Діти бабусям, а ви працюєте.
Аааа, тоді зрозуміло, таких розумних бачила. А в бабусь немає свого життя? Або якщо немає бабусь?
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляТихоЯ
Я працюю на двох роботах)
Допомоги нема ніякої
Я працюю на двох роботах)
Допомоги нема ніякої
Не всі можуть віддати в садок річну дитину, хіба дійсно нема вибору.
Скромняшка• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Школяр може з соплями дома посидіти сам. Перші пару днів мама чи тато лишаються дома поки температура.
Рожки-да-ножки• 21 апреля 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Нюхає лак для нігтів? Та то мама року.
та тут все работают через неделю после родов, а к ребенкиному 1 классу уже покупают своему чаду квартиру.
Сижу_и_плачу• 21 апреля 2023
Ответ дляЯ Головна
Це був сарказм, в мене така знайома, там мама і свекруха позмінно, ще й готують, прибирають. А вона бджілка - трудівниця.
Oksana-f9a3• 21 апреля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Ну, скорее всего с ребёнком няня сидит
Там все навпаки, не вистачає коштів