4есотка• 22 апреля 2023

Що зараз пропонують в центрі зайнятості в Києві тим, хто з нуля?

Є смисл чи відправлять мести вулиці?
За освітою психолог, але не працювала. Перебивалась фрілансом, що не відображено в трудовій. Там лише один запис і той про проектну роботу довжиною в місяць.
Зараз хочу знайти щось офіційне і з білою зп.
Навчатись не проти, читала, що там можуть курси запропонувати? Чи це не мій варіант і мені тільки в двірники дорога?
Бентливуман• 22 апреля 2023
Психологи потрібні в школах
Але там неповний робочий день і мізер зарплатні
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
Психологи потрібні в школах
В школу я можу піти і без центру зайнятості, мабуть)
Якось я не бачу себе психологом. Та і багато років вже пройшло після навчання, мені вже 34. Я б хотіла щось не за прямою спеціальністю.
жінка незаміжня• 22 апреля 2023
Так из Вас сейчас такой психолог, как и из любой, просто читавшей книги по психологии.
мегамоСГ• 22 апреля 2023
Ответ для4есотка
С таким образованием идите в HR. Или пока просто а отдел кадров куда-нибудь. Могут взять без опыта, научат.
Или вот, смотрите - требований там никаких , компания крупная https://rabota.ua/ua/company958/vacancy9462415?ref...
Залізний кіготь• 22 апреля 2023
Курсы и раньше были только через пол года и если ничего не подобрали
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Спасибо! Думаете, дтек будет рассматривать кандидата без образования в деловодстве? Люди же этому учатся всё-таки.
Бентливуман• 22 апреля 2023
Ответ для4есотка
Так відкривайте сайт вакансій
Центри зайнятості нікому ще нормальну роботу не знаходили
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ дляжінка незаміжня
Я вроде об этом вас не спрашивала, не?
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ дляБентливуман
Так відкривайте сайт вакансій
Та я живу на сайтах вакансій останній місяць. Питання не в тому було, дякую)
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
А, не знала, спасибо!
мегамоСГ• 22 апреля 2023
Ответ для4есотка
Могут рассматреть, пробуйте. Я работала когда - то в ДТЕК. Там небольшие зарплаты, но хороший соцпакет, плюс все по КЗОТ - отпуска , больничные. Для опыта и первой работы неплохой вариант.
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ длямегамоСГ
Я поняла, спасибо большое!
Гигиенишвили• 22 апреля 2023
Про курси мені казали колись в ЦЗ , що не положено тим, в кого вища освіта є. Але в мене була дуже вередлива інспекторка, може то я їй не подобалась просто
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Дякую
Бюст Березуцкого• 22 апреля 2023
Курсов сейчас нет (во время войны).
автор 4есотка • 22 апреля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Курсов сейчас нет (во время войны).
Поняла, спасибо за информацию
Полюю на дрони• 22 апреля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Курсов сейчас нет (во время войны).
Це невірна інформація. Курси є постійно. Можливо навіть в інших областях. Проживанням забезпечують.
Бюст Березуцкого• 24 апреля 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Киев. Инспектор сказала, что курсов нет.
автор 4есотка • 24 апреля 2023
Ответ дляБюст Березуцкого
Благодарю!