IQ 80• 22 апреля 2023

Якщо є площа квартири 120 м і висота потолка 2.7 як знайти площу стін?

Хочу перевірити прораба
В мене є свіжий план, проект, всі стіни заміряла фірма
А прораб порахував площу стін для штукатурки
Ось хочу перевірити чи не надурив
Качка в тапцях• 22 апреля 2023
Ответ дляИнфотуфелька
Их в школе и не учат)
Старшие классы
автор IQ 80 • 22 апреля 2023
Ответ дляШалена невинність
В вашем телефоне может быть опция лазерной рулетки
В мене айфон шось немає
Качка в тапцях• 22 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
В мене айфон шось немає
Приложение поищите
Feel good• 22 апреля 2023
Перевіряйте довжину всіх стін, додайте і помножте на 2,7
Щас ухожу• 22 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Шуруйте перемеряйте все стены во всех помещениях и формула проста- высота Х длина.
Минус окна и двери
Ошеламиссимо• 22 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
И кто ее будет держать на потолке или на 5 метров в другом конце комнаты?
Нащо її на стелі тримати? Підлогу поміряти треба і двері/вікна. А хто буде тримати - не знаю. Може чоловік у автора є.
Наизнанку• 22 апреля 2023
Автор, врахуйте ще те, що майстри залишають зазори під стелю та на плінтуси, тобто недоштукатурюють на повну висоту, а десь по сантиметрів 8-10 (під стелею та на плінтус)залишають, на всьому периметру площі нормально так набігає) а кошти берусь як за повну висоту
младокошкина• 22 апреля 2023
Ответ дляВ шоколаде
120 помножити на 2,7
Математик від Бога
Наизнанку• 22 апреля 2023
Ответ длямладокошкина
Математик від Бога
А відмінусуватм площу вікон та двері?)
Качка в тапцях• 22 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
У меня все ровно было
Барабасиха• 22 апреля 2023
Ответ дляВ шоколаде
120 помножити на 2,7
Це буде об´єм квартири.
Наизнанку• 22 апреля 2023
Ответ дляКачка в тапцях
У меня все ровно было
Я про технічні зазори мала на увазі
Отчебучкина• 22 апреля 2023
Ответ дляОшеламиссимо
Крім ширини треба знати і висоту, щоб вирахувати площу. 💡
Готова до другої• 22 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Ви серйозно? Ніколи не міряли свою кімнату рулеткою? Якщо навіть так, то все рівно можно зметикували як це зробити
Отчебучкина• 22 апреля 2023
Ответ дляНаизнанку
А відмінусуватм площу вікон та двері?)
Ну це елементарно і по тій же формулі. Тому про це і не пишуть. Просто відняти площу проймів стін.
Залатавая• 22 апреля 2023
А хто вам робив проект? Дизайнери чи прораб?
Я як робила ремонт, то спершу замовила проект у дизайнерів - то вони все наміряли, і вирахували площу стін і всього іншого. А вже потім наймала прораба з бригадою - то він не міг вже ніяк намухлювати з площею, бо вона була прорахована до нього дизайнерами.
Леди Г• 22 апреля 2023
Ответ дляВ шоколаде
120 помножити на 2,7
.
Заліковий троль• 22 апреля 2023
Звичайна рулетка, метрів на 5!
Вона залізна, нічого важкого немає. Я переміряла сама весь дім!
Автор, не слухайте нікого, нашо Вам той лазер за 1,5тищ!
Муркошечка• 22 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
Це я знаю
Просто думала може є інша формула
А какая можете быть формула, если между внешними стенами ещё есть внутренние перестанут, и если площадь квартиры связана с периметром, а вот количество и конфигурация простенков, и площадь проемов никак не привязать к площади
КвартираЧья• 22 апреля 2023
Периметр нужен. И. Все равно у него больше получится потому что откосы или колоны, выступы они считают как за полноценный квадратный метр
Ошеламиссимо• 22 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Так вона її знає. І одразу про це в старті написала. Мабудь, недочитали
КвартираЧья• 22 апреля 2023
Ответ длямладокошкина
Математик від Бога
Благоуханочка• 22 апреля 2023
Площадь квартиры не нужна, нужны размеры стен, в вашем случае высота уде известна.
Губки-уточкой• 22 апреля 2023
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Зачем в школе нужна математика, говорили они...
Эту математику учат в 3 классе, о ней ничего не говорили.
По мне, так лучше бы каждый год это повторяли, чтобы на автомате все знали, то, что в старших классах учат, точно никогда в обычной жизни не пригодится.
Залатавая• 22 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Ви тему читали яким місцем? Висоту автор знає і написала.
parele• 22 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Нема. В вашем помещении куча стен и их нужно считать по одной и плюсовать все вместе.
И умножать на два, если это простенки)
мистерЛяпсус• 22 апреля 2023
Никак. 120 квадратов - одна комната и 120 квадратов - 5 комнат площадь стен будет разная.
Апрель Ивановна• 22 апреля 2023
Ответ дляIQ 80
В мене айфон шось немає
Все там есть, это стандартная программа
СирОжино пирОжино• 22 апреля 2023
Ширина*длина*высота-все проемы (окна, двери, их площадь считается умножением длины на ширину).
Если будут штукатуриться и откосы, их площадь тоже считаете и добавляете. Плюс расход на пачке и фактический могут отличаться. Лучше купить с запасом и договориться о возврате лишнего, если оно будет.
СирОжино пирОжино• 22 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
)) Зачем держать на 5м?