Ондатрова шуба• вчера в 23:10

Ви знали, що одружені чоловіки так роблять?

Вони ПРОСТО фінансово підтримують інших жінок, з якими не сплять. Тобто, не коханка, а просто подруга, якій він допомагає, часто вона може жити навіть не в його місті чи в іншій країні)) А в нього просто багато грошей, жінка не викликає вже в нього бажань робити подарунки чи не дає емоцій...От він і заводить дівчину, яка радіє, дякує, можливо є якесь спілкування дружнє ще між ними))) Але без інтиму, це на 100%, вони в житті ніколи не бачились))
Так що, дівчатка, перевіряйте, чи не течуть фінанси з сімʼї "на сторону")))
KriskaA• сегодня в 01:02
Ага, щас. А Приват24 що, вже відмінили ??:)))