Ондатрова шуба• 22 декабря 2025

Ви знали, що одружені чоловіки так роблять?

Вони ПРОСТО фінансово підтримують інших жінок, з якими не сплять. Тобто, не коханка, а просто подруга, якій він допомагає, часто вона може жити навіть не в його місті чи в іншій країні)) А в нього просто багато грошей, жінка не викликає вже в нього бажань робити подарунки чи не дає емоцій...От він і заводить дівчину, яка радіє, дякує, можливо є якесь спілкування дружнє ще між ними))) Але без інтиму, це на 100%, вони в житті ніколи не бачились))
Так що, дівчатка, перевіряйте, чи не течуть фінанси з сімʼї "на сторону")))
KriskaA• 23 декабря 2025
Ага, щас. А Приват24 що, вже відмінили ??:)))
Невловимий Джо• 23 декабря 2025
Ответ дляПолуничка
Автор, лучше бы написали где такого мужика найти!
Прям с языка сняли 🤣
Lacrimo• 23 декабря 2025
Можуть не спати так, але є відео, фото, романтична переписка чи спілкування на інтересні йому теми.
Бокс-орун• 23 декабря 2025
Ну так, буває таке... Мені так одружений знайомий зробив подарунки на суму близько 10000€. І я з ним не спала. Спілкувалися багато, але взагалі не про секс. Людина забезпечена, міг собі дозволити. Від дружини це не приховував, я всю його родину знаю. І то все було ’по дружбі’.
Пишна молодиця• 24 декабря 2025
Есть такой, я ему интим фото/видео скидываю, у него бывшая жена и сожительница, обеих содержит, ну и меня) Никогда не видела в реале, он живет в другом городе
Дуболом• 24 декабря 2025
Ответ дляПишна молодиця
Блін, реально?? Є ж такі збоченці)))) на кожен товар свій покупець!
Пишна молодиця• 24 декабря 2025
Ответ дляДуболом
Да полно
riri• 11 января в 00:37
Так. Знаю. І це говорить лише про те ,що у своїй сім´ї він чогось не отримує. І це точно не секс. Чогось елементарного. Бо це не самоствер. Я знаю реальний приклад такого.
Зашла на 5минут• 22 января в 10:32
Частіше мамі і сестрі та дітям сестри ті гроші течуть, а не лівій дівулі.
Зашла на 5минут• 22 января в 10:39
Ответ дляУсатая полосатая
Я знала і класно в цей час на цьому заробляла, роки три жила безбідно, прикраси, подарунки, відпочинок + гроші на карту. Ні з ким з них я не бачилась. Так флірт на тему бдсм
Самі щедрі були « раби» вони ще завжди додатково дорогуще взуття купували і білизну в основному ла перла чи агент провокатор
А ще кажуть, що жінки люблять вухами. А воно он як))