Чудовий каламбур• 23 апреля 2023
Чи завжди є набряки після уколів краси?
Від чого залежить буде набряк чи ні? Цікавоюсь, бо поки ніяких інєкцій не робила, але задумалась над уколами ботокса.
Наприкладі є досвід знайомої, колола губи, сильний набряк. Це від лікаря, препарата, зони уколу чи від чого залежить? Чи можна робити уколи, щоб набряків зовсім не було? Бо зазвичай на фото до та після все гарно, а реально набряки по кілька тижнів.
Oksana-f9a3• 23 апреля 2023
Від ботокса немає нічого. Від мезо очей Синяки, ліполітики Синяки днів по 10. Губи якщо нормальний лікар просто ввечері опухнуть. Ботокс саме безобідне
Брюнетка в Мармеладе• 23 апреля 2023
Дивлячись який препарат будете колоти. Від ботокса набряків немає. Від гіалуронової кислоти може бути, дивлячись якої плотності колоти
Пожмаковна• 23 апреля 2023
ботокс в ’гусячі лапки’ - ну 2ий день легкі синці і легкі набряки через те, що лімфа не відходила, за 2-3 дні зійшли.
Гіалуронка в носогубки - можна сказати без набряків було. Але все гарно і непомітно стало на місця через тижнів 2-3
Наполеон Бонапарт• 23 апреля 2023
Якщо колете лоб,міжбрівку то можуть бути набряки навколо очей. Бо виключаються одні м´язи і включаються інші..лімфі треба кудись діватися. Це днів 5. Потім сходить. За губи не знаю. Особисто я лише прибираю зморшку на лобі.
Чудовий каламбур
• 23 апреля 2023
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
а можете детальніше розповісти. Що не варто колоти?
Мальчижка• 23 апреля 2023
Смотрите по своему организму. У меня после любого укола раньше не было реакции кожи совсем,сейчас есть и очень сильная ,малейшая царапина и сразу надувается. Естественно ,что будут отеки и синяки от вмешательства.
Летчица• 23 апреля 2023
Ответ дляПожмаковна
На второй день лимфа не отходила?? Ну шооо за бред
Ну на второй день ботокс не становится, лимфа прекрасно отходит..
Господи, ну что за бред вы пишете, хоть бы мозги включали
Пожмаковна• 23 апреля 2023
Ответ дляЛетчица
вам видніше звичайно з вашими мозгами))
В мене мішки під очима 2-3 дні після перших уколів ботоксу
були, при тому що ніколи в житті мішків не було. Після повторних уколів через 2 тижні набряки вже не зʼявлялися.
Чудовий каламбур
• 23 апреля 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
У мене ніколи не було
Які інєкції робили?
Бриджит_Фрикандо• 23 апреля 2023
Если неправильно уколоть, от Ботокса тоже будут отеки, еще и какие!
ЛеньГуглить_правда• 23 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Які інєкції робили?
Ботокс - лоб, міжбрівка і гусячі лапки
Кавуся• 23 апреля 2023
Ответ дляВкаблучках
От ботокса нет отеков
У мене жодного разу не було ні від ботоксу 5 разів по 3 зони), ні від мезо.
А от 2 мої подруги кололи наботу ( ми 3 разом, по черзі в одного косметолога) мали набряк лобу і брів більше місяця, і брови опустились. Як брови неандертальців. То був жах, можливо завелика доза була для них....
Застряла• 23 апреля 2023
Колю ботокс нет отеков, биоревитализацию делаю папульно тоже нет. Небольшой есть если именно под глаза папульно колят. Но проходит быстро за день буквально.
Чудовий каламбур
• 23 апреля 2023
Ответ дляКавуся
А косметолог як то прокоментувала?
Лепешечка• 23 апреля 2023
Вы немного путаете. В губы колется гиалуроновая кислота, она дает отек. Но у меня проходит уже к вечеру. Еще зависит от обьема. Чем больше обьем тем больше отек. Это нормально. Ботокс это другое и отеков он не дает в большинстве случаев. У меня например есть склонность к отекам. И пару дней после ботокса есть легкая отечность, потом проходит. Делаю процедуры всегда в пятницу. К понедельнику уже норм и губы, и лицо
Брюнетка в Мармеладе• 23 апреля 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
Тут справа не в тому, що не потрібно колоти. Просто є різна по складу гіалуронова кислота. Та, що більш щільна - залишить набряк і папули на дні два або більше. Я наприклад робила кьяру, від неї набряк і папули довше, але результат після мені дуже подобається
Кавуся• 02 мая 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
А косметолог як то прокоментувала?
Справа в тому, що подруги їхали в іншу країну і не могли на корекцію приїхати - вколола одразу чималу дозу і виник застій лімфи. Одна з подруг змогла приїхати, їй зробили лазер в зоні чола, за рахунок салону, після якого дещо відновилася рухливість м´язів чола і набряк минув.